Skocz do zawartości

Kompozytowe butle gazowe


eeik

Rekomendowane odpowiedzi

Też mnie to zirytowało - myślałem, że będę miał ładną, nową butlę w przyczepie jak kupowałem w OBI. Okazało się, że z nowej tylko kod kreskowy był potrzebny a dostałem używaną - napełnioną :-/
Byłaby nowa do pierwszej wymiany więc chyba nie ma co się irytować:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Voku napisał:

To tanie te butle :P 50zł za butle, a 3kg widziałem w OBO ostatnio pustą po 80zł :P Kupie nano do Grila

Napełnianie to samo, 5kg nabicia i to propan butan 50zł. 10kg propanu w domlight też 50zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem :) ale jak odbierałem nową przyczepę to jakoś irytowała mnie obdrapana butla :) teraz mam ładną bo zamawiam butlę tylko z propanem i zaznaczam, że jak najmniej zużyta ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, jacekzoo napisał:

No i tak to działa :)

moja pierwsza była prawie nowa, a teraz wymienili mi na takiego starego obdrapańca, żal było oddawać :D

Dzwoniłem, butla pusta 105zł napełnienie 50zł, Na sklepie są trzymane tylko puste butle. Kupujesz butle i od razu możesz wymienić za 50zł.

Może trafiłeś na promocję po podobno taka była. 

Edytowane przez Voku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie dzwoniłeś? Do obi czy amerigas? Bo jak do obiego to może trafiłeś na jakiegoś niedouka. Tak samo mi w obim mówili że butli nie można oddać za zwrotem kaucji, że jest moja na własność. Dzwoniłem do amerigasu to powiedzieli że absolutnie, nie sprzedają butli, jedynie użyczają za kaucją. A najśmieszniejsze że na kwitku od obiego jest formularz do ewentualnego zwrotu i nawet o tym nie wiedzieli. 

 

Na 100% kupujesz pełną butle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Wodnik Szuwarek napisał:

Tylko nano lub home, stalówki to przeżytek

dokładnie, i o tym tu gawędzimy. tylko Darka ktoś wprowadził w błąd i niepotrzebnie mu namieszał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, jacekzoo napisał:

dokładnie, i o tym tu gawędzimy. tylko Darka ktoś wprowadził w błąd i niepotrzebnie mu namieszał

Masz rację. Podjechałem do Obi i okazało się, że ktoś przez telefon wprowadził mnie w błąd. Napełniona Dom Light kosztuje 105 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, infer napisał:

Aby dodać odrobiny pikanterii do wątku a6558ce6ed458111fcbd23a36976107d.jpg

Bzdura :) następny ,,mundry,, z obiego. Poza tym na chłopski rozum, dlaczego sprzedają pustą butlę jak jej nie mogą sprzedać? Ona jest własnością amerigas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, jacekzoo napisał:

Bzdura :) następny ,,mundry,, z obiego. Poza tym na chłopski rozum, dlaczego sprzedają pustą butlę jak jej nie mogą sprzedać? Ona jest własnością amerigas

Ale nie w Obi :D W Obi nie podpisujesz żadnej umowy tylko kupujesz butlę. Więc po czym wnosisz, że nie kupiłeś tylko wypożyczyłeś? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość napisana przez Amerigas PL Lodz Kontakt <kontakt@amerigas.pl> w dniu 01.12.2017, o godz. 09:27:
 

Dzień Dobry,

 

butli nie sprzedajemy, płaci się kaucję niezależnie od miejsca sprzedaży gazu, gdzie później po oddaniu butli kaucja jest zwracana.

 

Pozdrawiam,

Joanna Ceranka
Starszy Specjalista ds. Rozliczeń z Klientem

 bo pytałem o to w amerigasie. Na kwitku z obiego który dostałem jest formularz zwrotu, taki sam jak na shellu 

Aż poszedłem poszukać, na kwicie z obiego jest formularz zwrotu butli

 

3FD2F623-A87F-41C9-9ED8-BECF03AE12D8.jpeg

Edytowane przez jacekzoo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.