Skocz do zawartości

Kompozytowe butle gazowe


eeik

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli się nie uda to w OBI masz za 99zł butle z gazem. Butle później zdajesz na podstwaie paragoinu lub fv.

Nie do końca, w obi kupujesz na własność, nawet dzwoniłem do amerigasu bo mi to nie pasowało ale tak jest. Do zwrotu masz np na shellu, wtedy kosztuje 129zl ale butle możesz oddać. Na świeżo sprawdzone, z miesiąc temu brałem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak jak pisałem wyżej że źle Cię poinformowano. W OBI zakupiony towar możesz oddać. Sytuacja prosta jak drut a Ty kombinujesz :hehe:

 

Owszem, możesz oddać zakupiony towar. Tzn kupujesz towar, nie pasi Ci i oddajesz pełnowartościowy towar. A Ty kupiłeś pełną butlę za 99 zł. Zużyłeś cały gaz i oddałeś pustą butlę a oni Tobie 99 zł?   :D

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak np wprowadzą znowu przeźroczyste bp :P

Bo np na shellu masz butle i ja wymieniasz do woli, ale jak chcesz oddać z jakiegokolwiek powodu to oddajesz. W obi masz butle i też wymieniasz do woli, a jak Ci sie znudzi to w garażu zalega Ci zbędna butla. Taka różnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddać po sezonie, pustą, żeby nie trzymać sobie bombki w budzie.

Oddać dodatkową butlę, która była potrzebna w sezonie ponad "standardowe" wyposażenie

Oddać tę, która służyła do "napędu" grilla.

 

Oddadzą kaucję (przynamniej na BP) i po krzyku. Wiosną znowu wpłaci się kaucję, i weźmie butle.

Co prawda mam 2 własne, jedna "obrabia" kuchenkę i grill, druga lodówkę, ale planując w przyszłym roku dłuższy pobyt stacjonarny dla rodzinki, kiedy nie zawsze jestem na miejscu, wiosną wezmę trzecią na BP na kaucję, jako zapas, żeby mieć pełną swobodę, i nie denerwować się, czy przez te 4-5-6 dni nie braknie rodzince gazu (przede wszystkim lodówka, zanim zostawię towarzystwo na parę dni, podłączę pełną zamiast częściowo opróżnionej, i mam spokój, pozostałości zużyje kuchenka/grill), a po sezonie oddam.

Edytowane przez czyś (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i nie dowierzam toku rozumowanie pewnych użytkowników...

Zagadka: pełna butla na dziś kosztuje 99zł a sam gaz 44,99zł to ile "kosztuje" sama butla? Chłopaki to naprawdę proste zadanie :] 

Po co drążycie temat jak tylko teoretyzujecie? Ja kupiłem i oddałem kilka razy. raz za zwrot otrzymałem 79 lub 89zł nie pamiętam teraz dokładnie bo to było rok temu. teraz za zwrot dostaje 54,01zł od sztuki. Oczywiście kupując w sklepie X możemy oddać w sklepie Y na drugim końcu naszego pięknego kraju :)


Jaką kwote Ci w takim razie oddali?

 

Bez kozery powiem pińcet :hehe: 


I kiedy to było? Może na początku tak było, teraz na pewno w obim baniak masz na własność

Jakieś 6-7razy w ciągu ostatniego roku i do dziś to działa więc na pewno jest tak jak pisałem wcześniej. Kup i oddaj zamiast cudować.


Owszem, możesz oddać zakupiony towar. Tzn kupujesz towar, nie pasi Ci i oddajesz pełnowartościowy towar. A Ty kupiłeś pełną butlę za 99 zł. Zużyłeś cały gaz i oddałeś pustą butlę a oni Tobie 99 zł?   :D

:blagac:  litości.


Czekajcie bo nie kumam, najpierw bierzemy kompozyt, kupujemy w cholerę drogi adapter itd aby potem odsać butlę? Przeciez to bez sensu, po co ją oddawać w tym układzie ?

 

Nie ma kompozytów. To są metalowe butle. Kompozyty mam dwa na pokładzie i do niech potrzebuje tego gazu :yes: 


Jak np wprowadzą znowu przeźroczyste bp :P
Bo np na shellu masz butle i ja wymieniasz do woli, ale jak chcesz oddać z jakiegokolwiek powodu to oddajesz. W obi masz butle i też wymieniasz do woli, a jak Ci sie znudzi to w garażu zalega Ci zbędna butla. Taka różnica

Nie wiesz, nie pisz bo ktoś gotów w to uwierzyć :oslabiony: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko to nadal nie rozwiazuje mojego klopotu. Mam dwie butle Nano na ktore nie mam kwitow. Jak kupie w Obi to moge oddac nadal jedna butle wiec 2 mi zostaja tak jak mam teraz. A ja chcialbym zamienic dwie nano na dwie LightDom. Na razie nie wpadlem jak to zrobic. Na infolinii tez nie. Zeby bylo ciekawiej to w mysl zapisow AmeriGas ja nie jestem wlascicielem tych butli i nie moge od tak sobie ich sprzedac. Na razie jest pat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko to nadal nie rozwiazuje mojego klopotu. Mam dwie butle Nano na ktore nie mam kwitow. Jak kupie w Obi to moge oddac nadal jedna butle wiec 2 mi zostaja tak jak mam teraz. A ja chcialbym zamienic dwie nano na dwie LightDom. Na razie nie wpadlem jak to zrobic. Na infolinii tez nie. Zeby bylo ciekawiej to w mysl zapisow AmeriGas ja nie jestem wlascicielem tych butli i nie moge od tak sobie ich sprzedac. Na razie jest pat.

Twój problem jest z goła inny bo nie masz na te dwie butle paragonu lub fv z OBI. Wiem że wymieniają stalową na nano lub dom light. Może zapytaj w OBI czy przy wymianie na pełna nie można oddać nano a kupić(gaz) w dom light.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.