Skocz do zawartości

Kompozytowe butle gazowe


eeik

Rekomendowane odpowiedzi

A tak z ciekawości to, czy będzie w niedługim czasie jakiś zlot z możliwością sprawdzenia szczelności instalacji? I drugie pytanko jeszcze dalej niż poza czechami nie byliśmy na wyjazdach a marzy nam się w tym roku Chorwacja. Jak to wygląda jadąc z przyczepą musimy mieć jakieś dokumenty badań gazowych jak tak to na ile są ważne? Nasza nowa budka ma niby naklejkę z Danii, że badania gazowe były zrobione ale nie wiem jak to wygląda z akceptacją czegoś takiego w krajach w dół od nas albo zachodnich np Niemcy, Francja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szybkie pytanie -mam ''plastikową'' butle BP- oczywiście nie mam kwita wpłaty kaucji.

Na stacji BP bez kwita kaucji mogę wymienić  tylko na butle dom-light ?

Butla kupiona kilka lat temu na olx-ie.

Pan na stacji mówił ,że jest jest rozliczany z kwitów kaucji. 

Proponował dom light.

faktycznie tak jest ?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szybkie pytanie -mam ''plastikową'' butle BP- oczywiście nie mam kwita wpłaty kaucji.

Na stacji BP bez kwita kaucji mogę wymienić  tylko na butle dom-light ?

Butla kupiona kilka lat temu na olx-ie.

Pan na stacji mówił ,że jest jest rozliczany z kwitów kaucji. 

Proponował dom light.

faktycznie tak jest ?

 

pozdrawiam

 

 

albo kwity albo sztuka starej butli - skoro wycofali to mają zabrać bubla 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szybkie pytanie -mam ''plastikową'' butle BP- oczywiście nie mam kwita wpłaty kaucji.

Na stacji BP bez kwita kaucji mogę wymienić  tylko na butle dom-light ?

Butla kupiona kilka lat temu na olx-ie.

Pan na stacji mówił ,że jest jest rozliczany z kwitów kaucji. 

Proponował dom light.

faktycznie tak jest ?

 

pozdrawiam

Cześć

 

Jeśli nie masz świadectwa kaucyjnego, to niestety, ale kaucji za butlę nie odzyskasz, bo kaucje w różnym okresie miały różną wysokość (i tylko świadectwo potwierdza jaką kwotę należy zwrócić).

Natomiast masz pełne prawo do wymiany butli kompozytowej BP na inną butlę lekką AmeriGas - NANO lub DOM LIGHT - i to bez dodatkowych opłat.

A gdybyś miał jakieś jeszcze pytania w sprawie wymiany butli, to polecam kontakt z infolinią AmeriGas: 19 200 lub 22 16 17 017.

 

Pozdrawiam,

Paweł

AmeriGas

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za informację, ale  nie lubię dzwonić na numery, co do których nie mam pewności, gdzie prowadzą i że są tymi, którymi być powinny, tym bardziej, jeśli są jakieś wybitnie "tajne" ;)
Czy jest gdzieś na ogólnodostępnych stronach AmeriGas informacja dla klienta, o podanych przez Ciebie numerach telefonów?

 

Skoro jest jakiś podział na użytkowników butli, zbiorników i czegoś tam jeszcze, to informacje kontaktowe chyba nie powinny być w szczególny sposób kamuflowane. :ph34r:

Jestem klientem, korzystam np. z butli Dom Light, szukam kontaktowych numerów telefonów.
Wchodzę na główną stronę www "AmeriGas" (gdzie, jeśli nie tu miałbym kontaktu szukać :niewiem: ) i widzę kilka możliwości:
http://www.amerigas.pl/pl/
Mam wybór, więc wybieram, jak piszesz "Gaz dla domu" i "Butle":

 

post-8228-0-57010900-1496415907_thumb.jpg

 

Teraz jest tak: której z zaznaczonych strzałką opcji kontaktu bym nie wybrał, zawsze otrzymuję te same numery infolinii i pozostałych, stąd moje watpliwości:

 

post-8228-0-09150800-1496415904_thumb.jpg

 

post-8228-0-87818400-1496415905_thumb.jpg

Jeśli podane przez Ciebie numery, dotyczą faktycznie infolinii i obsługi klientów butli gazowych, to z jakich powodów, nie ma o nich nigdzie w standardowo dostępnym miejscu, jakiejkolwiek informacji?

 

:hmm:

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za informację, ale  nie lubię dzwonić na numery, co do których nie mam pewności, gdzie prowadzą i że są tymi, którymi być powinny, tym bardziej, jeśli są jakieś wybitnie "tajne" ;)

Czy jest gdzieś na ogólnodostępnych stronach AmeriGas informacja dla klienta, o podanych przez Ciebie numerach telefonów?

 

Skoro jest jakiś podział na użytkowników butli, zbiorników i czegoś tam jeszcze, to informacje kontaktowe chyba nie powinny być w szczególny sposób kamuflowane. :ph34r:

Jestem klientem, korzystam np. z butli Dom Light, szukam kontaktowych numerów telefonów.

Wchodzę na główną stronę www "AmeriGas" (gdzie, jeśli nie tu miałbym kontaktu szukać :niewiem: ) i widzę kilka możliwości:

http://www.amerigas.pl/pl/

Mam wybór, więc wybieram, jak piszesz "Gaz dla domu" i "Butle":

 

attachicon.gifKontakt AmeriGas.jpg

 

Teraz jest tak: której z zaznaczonych strzałką opcji kontaktu bym nie wybrał, zawsze otrzymuję te same numery infolinii i pozostałych, stąd moje watpliwości:

 

attachicon.gifAmeriGas str kontakt.jpg

 

attachicon.gifInfolinia AmeriGas.jpg

Jeśli podane przez Ciebie numery, dotyczą faktycznie infolinii i obsługi klientów butli gazowych, to z jakich powodów, nie ma o nich nigdzie w standardowo dostępnym miejscu, jakiejkolwiek informacji?

 

:hmm:

Dziękuję za zwrócenie uwagi - już to poprawiliśmy:

http://www.amerigas.pl/pl/formularz-kontaktowy.html 

 

Pozdrawiam,

Paweł

AmeriGas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei dziękuję za szybką reakcję.

Teraz jest tak, jak być powinno :ok:

Pozdrawiam,

Kristofer

 

PS

Pawle, moim zdaniem i z wiadomych względów, warto by było, abyś zarejestrował swoje konto na forum, jako "firmowe" :hmm:, ale to tylko sugestia z mojej strony.

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Jeśli nie masz świadectwa kaucyjnego, to niestety, ale kaucji za butlę nie odzyskasz, bo kaucje w różnym okresie miały różną wysokość (i tylko świadectwo potwierdza jaką kwotę należy zwrócić).

Natomiast masz pełne prawo do wymiany butli kompozytowej BP na inną butlę lekką AmeriGas - NANO lub DOM LIGHT - i to bez dodatkowych opłat.

A gdybyś miał jakieś jeszcze pytania w sprawie wymiany butli, to polecam kontakt z infolinią AmeriGas: 19 200 lub 22 16 17 017.

 

Pozdrawiam,

Paweł

AmeriGas

 

No właśnie na stacji w Bydgoszczy zaproponowano mi wymianę TYLKO na Dom Light.

Nie chodzi mi o kasę z kaucji . Do tego to oczywiście kwitek ......

 

Wymiana na Nano -za okazaniem kwitka kaucji. Bez kwitka z kaucji wymiana na Dom Light.

Dlatego Koledzy pytam o praktykę :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.