Skocz do zawartości

Wilk


Axel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was.

 

Mam na imie Piotrek i własnie zakupiłem Wilka 435 Sport.

 

Zawsze mi sie marzyła przyczepa bo całe dziecinstwo z rodzicami jezdzilem nasza starą niewiadówką.

 

Zobaczymy czy zaraze zone i dzieci karawaningiem :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 8 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

mam tego najmniejszego Wilka :) 320, to już mój drugi, poprzedni nie miał ogrzewania ani przedsionka. 
Montuję nową, większą bakistę i też zaraz w drogę :)
Dla dwóch osób jest cool bo ma 2 osobne łóżka. 
3 osoby już się robi lekko ciasno ale chcą dalej jeździć i tak spać ;). Max spało na raz 8 osób :D 3 osoby na podłodze na materacu - impreza była i trzeba było gości przenocować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam. Również od sierpnia jestem właścicielem Wilka 451 de luxe z 2006r. Wcześniej mmieliśmy sterckmana 370. Później miała być jakaś hobby do 5m ale zacząłem się przekonywać do marki wilk no i nie żałuję ?
 Wakacje na Helu zaliczone, wypad weekend'owy do Świderka udany, niby sezon zakończony ale niedosyt pozostał i może jeszcze coś się uda... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
2 godziny temu, Jaachu napisał:

Chciałem się pochwalić i dołączyć do posiadaczy CI Wilka. Wilk Stern 400 z 2002r. Mam jakąś słabość do rzeczy których już nie produkują. Holownik Saab 9-3.

IMG_20210329_155212.jpg

WILK..........

Witaj. Piękna sztuka. bardzo dobra marka - szkoda ,ze to już historia . Takie czasy. To był grupa Tabbert  , Knaus ,Wilk

Wilk jest już praktycznie nominatem do zostania Białym Krukiem . W tym roku będziemy już 9-ty sezon spędzać z Wilkiem...następnych 10-15cie  sezonów

przed nami  :-))

Pozwolę sobie wkleić  informację jaką wkleił  kolega pasjonat  kilka lat temu. Tak dla utrwalenia pamięci i wiedzy o marce.

 

Przyczepy marki WILK produkowane są od... 1952 roku. To jedna z najstarszych marek europejskich. Jej twórcą był

niemiecki inżynier i pionier caravaningu Helmut Wilk. W tamtym okresie luksusową marką przyczep kempingowych

dostępnych na rynku były przyczepy produkowane przez Tabberta. Helmut Wilk postanowił, że jego przyczepy będą również

luksusowe. Swoje postanowienie w pełni zrealizował. Wkrótce na rynku przyczep doszło do ostrej rywalizacji pomiędzy

markami Tabbert i Wilk. Po wielu latach walki konkurencyjnej Tabbert przejął na własność markę swojego rywala. Na

przyczepach Wilk produkowanych już przez Tabberta, nowy właściciel zamieszczał jednocześnie logo marki WILK i swoje

własne logo. Dowodzi to jak bardzo zażarta była konkurencja pomiędzy tymi luksusowymi markami. Później doszło do fuzji

z marką Knaus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.