Skocz do zawartości

Montaż butli z gazem


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Fakt nie ma tylnej ścianki ale przy samym dnie niewielki próg jest a co za tym idzie gaz spokojnie może się tam zbierać :bzik:.

Warto było by wykonać kilka niewielkich otworów co by nie osłabić konstrukcji :bzik:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te radek ten gosciu to chyba sciaga te kufry innym... maciek jesdziemy i go obijem to moze twoj ci odda :-]

 

no właśnie, łazi w nocy i kufry ściąga. :jump:

 

Jedziemy !! :jump::jump::-] na to gościu :-] a my :jump::jump: i po wszystkim :hop1:

 

Nieżle zaplanowane co ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło przeczytać,że brać karawaningowa myśli zgodniue z LINIĄ rządzących.Każdy co coś ma to musi "ściągać "nocą,a może /napewno/ten człowiek ciężko pracuje i zwozi z zachodnich szrotów te części dla "biednych" w kraju którzy kupują stare niekompletne budy i próbują coś z tego zrobić.Tak trzymać PANOWIE a na pewno przybędzie Wam sympatyków a może poddać sprzedającego jakiejś lustracji albo lepiej jakieś CBS lub ABW.

Żuczę miłego dnia i dalszej "twórczej radości"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirekmat, ale sie etyk odezwal... kochanienki my tu powoli bojowke ligii forumowych rodzin zakladamy! i uwazaj bo jak brac nasza ruszy pozadkowac swiat to ho! ho!...

 

 

 

PS

serio to Mirekmat, pisales???

jak tak to ups .... nie bedziemy juz ... wsio powaznie bedziem pisac... mea culpa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego zaraz etyk.Czy trochę normalnego poszanowania innych i trochę kultury to zaraz podciąga się pod "ETYK".Sami piszecie że dostęp do tego forum mają wszyscy dzieci dorośli starsi i młodsi.Co będzie sądzić o forumowiczach młody człowiek jak takie coś przeczyta,że co jest to forum dla ludzi pozytywnie zakręconych czy też forum ludzi zakręconych"inaczej".Jeżeli chcecie takie pierdoły wypisywać to przejdżcie na czat,tam będziecie tylko we własnym gronie a nie "dostępni" dla paru tysięcy odwiedzających forum.Proszę admina o wywalenie tych ostatnich postów do śmietnika albo do całkowitego wykasowania.Szanujmy sami siebie gdyż inaczej inni zaczną na nas ....powiedzmy psy wieszać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja dorzucę swoje.

Kolego Mirekmat - musi być Tobie w życiu bardo źle, skoro nie znasz się na żartach, no ale to już Twoja "broszka".

Akurat ja i kiszon mamy podobny styl żartu - oczywiści nie musi on wszystkim odpowiadać ale na Boga !!!! Człowieku !!!! Pojechałeś z nami jak byśmy nie wiem co napisali.

Może źle zauważyłem :jump: ale to nie jest forum ludzi smutnych i każdy może sobie pożartować.

Na marginesie - gdybyś tak bardzo szanował wszystkich, a przede wszystkim nas, forumowiczów, to chociaż byś uzupełnił profil, npisał skąd jesteś, czym jeździsz a może numer telefonu byś podał bo ktoś może Twojej pomocy oczekiwać. No ale po co?? Lepiej brać z forum i zwracać uwagę innym i to bezpodstawnie niż coś od siebie dać.

I na koniec Ci powiem, że mało mnie interesuje skąd ten człowiek to bierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma Pan rację panie Macieju.Kończąc ten temat.Jeżeli czytał Pan moje przywitanie to wszystko co chciałby Pan wiedzieć na mój temat tam podałem.Co do nr tel. to go panu osobiście podałem jak i nr meila i na ten e-mail Pan mi odpowiadał.Taki młody a już zaczątki sklerozy?.Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.