Skocz do zawartości

Chorwacja wyjazd w ciemno :)


Rekomendowane odpowiedzi

 

cyborg - rezerwować nie ma sensu, ale skonkretyzuj gdzie chcesz odpoczywać. Po drodze do CRO w Austrii za Gratzem w Leibnitz jest camping z basenem. Spałem tam w drodze do Chorwacji

 

No to temat wyjazdu wraca. Rok temu się nie zdecydowałem na wyjazd zagraniczny. W tym roku może tak. Silnik odzyskał sprawność, Przekładnia kier, rozrusznik itp się robi. Balcharka szrot. Czyli all system go!

 

Gdzie chcę odpoczywać? Nie wiem :) Jadę z żoną i 3 dzieci. Chciał bym żeby było w miarę spokojnie, pogodnie, chętnie basen albo plaża. W Chorwacji byłem raz w okolicy Puli i było ok, choć plaża kamienista.

Martwi mnie to że jak sprawdzam w systemach rezerwacji online to wszystkie terminy w lipcu są już zarezerwowane....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to temat wyjazdu wraca. Rok temu się nie zdecydowałem na wyjazd zagraniczny. W tym roku może tak. Silnik odzyskał sprawność, Przekładnia kier, rozrusznik itp się robi. Balcharka szrot. Czyli all system go!

 

Gdzie chcę odpoczywać? Nie wiem :) Jadę z żoną i 3 dzieci. Chciał bym żeby było w miarę spokojnie, pogodnie, chętnie basen albo plaża. W Chorwacji byłem raz w okolicy Puli i było ok, choć plaża kamienista.

Martwi mnie to że jak sprawdzam w systemach rezerwacji online to wszystkie terminy w lipcu są już zarezerwowane....

 

podaj link tej strony na których masz wszystkie miejsca zajęte??

wg mojej opinii rezerwacje są dla pewnego obszaru kempingu - nie znaczy to że nie znajdziesz miejsca - to nie Italia.

Edytowane przez ufolz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podaj link tej strony na których masz wszystkie miejsca zajęte??

wg mojej opinii rezerwacje są dla pewnego obszaru kempingu - nie znaczy to że nie znajdziesz miejsca - to nie Italia.

 

np

http://zaton.hr/en/prices

próbuję 15-07-2012 10 dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyborg50 nie jeden Zaton jest w Chorwacji i tu też są różne strefy

Nie mozliwe żeby było wszystko zajęte na campach nie ma takiej opcji owszem przyjeżdżasz i może być zajęte ale tam wszystko się tak zmienia że nawet w recepcji niekiedy nie sa w stanie powiedzieć ile mają wolnego

Ufolz skąd masz takie dane o Italii bo my jeździmy od dobrych paru lat na campingi cała Europa i nie zdażyło się nam jeszcze wcześniej nigdy rezerwować

No chyba że wybierasz się w towarzystwie i potrzebujesz mieć placyki koło siebie ale to i w CRO może być problem proponuję pierw się przejechać popatrzeć a potem wyrażac opinię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.