Skocz do zawartości

Chorwacja wyjazd w ciemno :)


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Wybieram się w lipcu z dziećmi. Ponieważ nasz kamper nie odzyskał sprawności :) mam nadzieję pożyczyć przyczepę. Plany nie są do końca sprecyzowane na razie wiem tylko tyle że muszę zniknąć z dziećmi na lipiec z domu bo żona ma bardzo ciężki kurs przed sobą i musi mieć spokój. Mam pytanie jakie mam szanse na znalezienie kampingu w Chorwacji bez wcześniejszej rezerwacji. Druga sprawa to postoje po drodze. Macie może jakieś sprawdzone miejsca?

 

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie szanse. - bym powiedział bezproblemowe. my jedziemy 8-9 lipca i też w ciemno. nie uważam rezerwacji a zwłaszcza jak to bywa. Rezerwujesz a później i tak dostajesz to co obecnie jest. :) więc poczytaj trochę na innych tematach. również moim. Jednym słowem masz przyczepę to jedziesz w ciemno....:gitara:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Wybieram się w lipcu z dziećmi. Ponieważ nasz kamper nie odzyskał sprawności :) mam nadzieję pożyczyć przyczepę. Plany nie są do końca sprecyzowane na razie wiem tylko tyle że muszę zniknąć z dziećmi na lipiec z domu bo żona ma bardzo ciężki kurs przed sobą i musi mieć spokój. Mam pytanie jakie mam szanse na znalezienie kampingu w Chorwacji bez wcześniejszej rezerwacji. Druga sprawa to postoje po drodze. Macie może jakieś sprawdzone miejsca?

 

Wojtek

 

Cześć, szanse masz duze na kemping w ciemno, będą to jednak droższe wersje. Jeśli interesuje Cię Pula, mogę podać namiary na Polkę, która może pomóc w znalezieniu dobrego miejsca. Sama posiada apartamenty za 15 euro od osoby na dobę, więc relatywnie tanio, jak na CRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po drodze nocowałem zawsze na parkingach przy autostradzie (pomiędzy śpiącymi TIRami, jedno ale! nie parkuj koło chłodni). Co do rezerwacji na tych najwiekszych kempingach może być ciężko. Chociaż było opisywane gdzieś na forum, że z rezerwacjami to też różnie wychodziło. Dlatego tutaj muszą się wypowiedzieć Ci co rezerwowali.

 

My z załogą KIT wybieramy się 1 lipca i ruszamy bez rezerwacji. Bedziemy szukać spontanicznie i wcale nie zależy nam na najlepszych kempingach w CRO. Może być mały kameralny byle było fajne dojście do wody. :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli interesuje Cię Pula, mogę podać namiary na Polkę, która może pomóc w znalezieniu dobrego miejsca. Sama posiada apartamenty za 15 euro od osoby na dobę, więc relatywnie tanio, jak na CRO

 

Nas interesuje najtańszy kemping - Pula - byliśmy już na Puntizeli ale chcemy na Pinete jechać lub Stoje.

Ale jak ta Polka ma swój przydomowy kemping i blisko morza to ja się pisze na namiary, poproszę na PW.,

 

Adam1988 w które okolice lecicie?? bo my tydzien po Was startujemy z znajomymi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie bazą wypadową bedą okolice Rijeki(tak jak mówiłem nie wiem gdzie dokładnie bo to spontan). Chcemy troche poleniuchować, zobaczyć Pule i KRK. W drodze powrotnej chcemy nadłożyć KMów i polecieć do Wenecji stamtąd prosto do PL.

Edytowane przez Adam1988 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam niemieckie biuro ADRIALIN. Nie jest najtańsze, ale miejsca na prawdę fajne (dla zwolenników kameralnych kempingów) i pewne.

Specjalizują się w CRO

Edytowane przez Skalniaki (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie. Jest nadzieja! Namiary na Polkę koło Puli poproszę, może to ten sam kamping na którym już byłem jak robiłem kurs płetwonurka u Strugalskiego. Jeśli chodzi o kamping po drodze to myślałem o jakimś przerywniku... np baseny termalne itp. Dzieci mam 6,10,13 i są zaprawione w bojach ale rok był dość ciężki i nie mam zamiaru się spieszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Wybieram się w lipcu z dziećmi. Ponieważ nasz kamper nie odzyskał sprawności :) mam nadzieję pożyczyć przyczepę. Plany nie są do końca sprecyzowane na razie wiem tylko tyle że muszę zniknąć z dziećmi na lipiec z domu bo żona ma bardzo ciężki kurs przed sobą i musi mieć spokój. Mam pytanie jakie mam szanse na znalezienie kampingu w Chorwacji bez wcześniejszej rezerwacji. Druga sprawa to postoje po drodze. Macie może jakieś sprawdzone miejsca?

 

Wojtek

 

czesc my chcemy jechac kolo 20 to moze bysmy sie zgrali jedziemy juz 5 raz do chorwacji z przyczepa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cyborg 50 - kilka słów ode mnie . Nie napisałeś w jaki rejon Chorwacji chcesz pojechać .To jest istotna informacja . Przez ostatnie 10 lat nigdy nie korzystałem z rezerwacji kempingów ,bo po pierwsze to nie wiele daje korzyści, a po drugie ogranicza naszą wolność wyboru czasu wyjazdu - przyjazdu oraz miejsca wypoczynku. Nie planuj wyjazdu tak by przejazd nad morze przez Chorwację , Słowenię odbywał się w piątek lub sobotę. Najlepiej na kempingach szukać dobrych miejsc w poniedziałek i wtorek. (niedziela po godz. 17-tej) . Droższe kempingi są lepsze i atrakcyjniej położone , piszę o tym dlatego bo czasami warto zapłacić więcej i być zadowolonym. Nie podałeś gdzie się wybierasz , dlatego trudno się wypowiadać na temat miejsc postoju po drodze. Jeżeli jedziesz na Istrię to polecam drogę przez Czechy, Austrię i Słowenię. Wybór kempingu w Dalmacji to droga przez Słowację , Węgry i Chorwację i sugerowany przeze mnie odpoczynek na kempingu z basenami na Węgrzech.:gitara:Pozdrawiam Lucek.

Edytowane przez Lucek26 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Flaszka nie wiem czy admini mnie nie wypitolą mojego posta za polecanie innego forum ale chyba o to chodzi żeby pomóc. I tak jak kolega kit napisał tutaj to tylko kempingi jeżeli chcesz apartamenty i kwatery prywatne to www.cro.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć wybieram się na wakacje z rodzina na chorwację w ciemno czy jest problem ze znalezieniem kwatery :gitara:

 

Wejdź na stronę www.cro.pl - niewyobrażalna skarbnica wiedzy o HR i adresy tysiący kwater , które były przetestowane przez userów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

flaszka - znajomi już od kilku lat jadą w ciemno i zawsze znajdują to co chcą

 

cyborg - rezerwować nie ma sensu, ale skonkretyzuj gdzie chcesz odpoczywać. Po drodze do CRO w Austrii za Gratzem w Leibnitz jest camping z basenem. Spałem tam w drodze do Chorwacji

Edytowane przez ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.