Skocz do zawartości

kemping w Sułowie


kobas

Rekomendowane odpowiedzi

Planuję za dwa tygodnie ...gdzieś wyskoczyć... Jestem z Wrocławia i dobrą lokalizacą jest Sułów (koło Milicza). Może ktoś ma wiedzę na temat kempngów w Sułowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Wychowywałem się w Sułowie, nigdy nie widziałem tam przyczpey i namiotu, sam rozbijałem się na pastwisku

 

Ośrodki wypoczynkowe w Sułowie raczej nie są kempingiem.

 

Jesli jedziesz sam - poszukaj w necie adresu do właściciela stawu hodowlanego w Sułwie - bezpieczniej będzie jeśli tam się ustawisz i coś mu odpalisz.

 

Dyskoteki w weekend były najlepszą atrakcją dla młodziezy z okolicznych wiosek - bawiło sie tam fajnie ale z przyczepą to bym się nie odważył, chybą że coś się zmieniło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście - nie ma kempingu. Ale na wszystko jest sposób - zadzwoniłem do jednego z ośrodków wczasowych i bez problemu jest zgoda na ustawienie przyczepki. Może znajdą się inni chętni na Sułów 10 -12 maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam Wszystkich!!!

 

Byłem na kempingach potocznie zwanych kampami "setki" razy. I z pełną świadomością mogę stwierdzić że jest to jedno lepszych miejsc na spędzenie wakacji dla młodych ludzi a szczególnie dla młodzieży w więkrzych miast. Napeawdę polecam, dzieje się tam naprawde wiele:) Wszyscy bywalcy wiedzą o co chodzi:). Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Kto lubi wędkwać będzie zadowolony, kto chce kogoś poznać napewno nie bęzie zawiedzony;) Podsumowujac jeszcze raz polecam ten niedrogi a pełen rzmaitych wrażeń spędzenia wakacji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!!!

 

Byłem na kempingach potocznie zwanych kampami "setki" razy. I z pełną świadomością mogę stwierdzić że jest to jedno lepszych miejsc na spędzenie wakacji dla młodych ludzi a szczególnie dla młodzieży w więkrzych miast. Napeawdę polecam, dzieje się tam naprawde wiele:) Wszyscy bywalcy wiedzą o co chodzi:). Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Kto lubi wędkwać będzie zadowolony, kto chce kogoś poznać napewno nie bęzie zawiedzony;) Podsumowujac jeszcze raz polecam ten niedrogi a pełen rzmaitych wrażeń spędzenia wakacji!

 

 

 

I jeszcze jedno. Z namiotami czy przyczepami nie ma problemu. U karzdego gospodarza napewno znajdzie się miejce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ja bylem z przyczepa na campingach w 2010 w przystani u grazynki bylo tanio za osobe 12 zl za prad samochud przyczepe nic jedynie ciezko tam wjechac ale tragedi nie ma powietrze swieze z dala od samochodow fajne imprezy dla mlodziezy nieraz i dla starszych brak miejsca do kapania sie stawy tylko wedkarskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.