Skocz do zawartości

Beyerland


Ferson

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Rozglądam się za pierwszą przyczepą i takie coś mam na oku:

http://allegro.pl/przyczepa-kempingowa-beyerland-4-5-osobowa-zarej-i6886506990.html

z tego co doczytałem to beyerland nie ma typowych usterek

Jeśli mogę poprosić o radę to będę wdzięczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 221
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja podobną kupiłem z roku 1988 za 4200 zł


Ja mam takie szyny na wszystkich oknach:

 

a306eaebf6918178med.jpg

 

03f4d97cfa487630med.jpg

8f6b05abc781a4f2med.jpg

Ja mam raczej takie szyny na klik, znalazłem dwie połamane w szafce. Chociaż z lewej strony okna mam zamykanie identyczne jak ty, tylko bez siłownika. Masz może namiar gdzie taki kupić?? Z lewej masz taki sam?

Edytowane przez cristof50 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wszystkich oknach mam takie nawet w przednim takie były a że rocznik mamy podobny chyba bo ja 87 to jak masz inne to ktoś już wymienił. Z drugiej strony jest taka sama tylko lustrzane odbicie. Poszukaj na allegro ludzi co mają okna do przyczep i zapytaj, powinni mieć

Witam,

Rozglądam się za pierwszą przyczepą i takie coś mam na oku:

http://allegro.pl/przyczepa-kempingowa-beyerland-4-5-osobowa-zarej-i6886506990.html

z tego co doczytałem to beyerland nie ma typowych usterek

Jeśli mogę poprosić o radę to będę wdzięczny

Pierwszą i w zasadzie jedyną wadą jest przeciekanie, wszystkie rogi do obejrzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, noszę się z zamiarem pierwszej przyczepki i po oglądaniu różnych padło na Beyerland oglądałem 350-2 totalny szrot i 400-2 która mi się spodobała lecz zauważyłem kilka niedoróbek, foto poniżej. Jako użytkownicy może coś podpowiecie?

 

post-28261-0-80584400-1501155463_thumb.jpg

post-28261-0-11456200-1501155466_thumb.jpg

post-28261-0-65081500-1501155468_thumb.jpg

post-28261-0-19553600-1501155471_thumb.jpg

post-28261-0-50034700-1501155474_thumb.jpg

post-28261-0-07917500-1501155477_thumb.jpg

post-28261-0-15710700-1501155479_thumb.jpg

post-28261-0-68183800-1501155481_thumb.jpg

post-28261-0-27732600-1501155484_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Potrzebuję cepki na 2+3 ( 11,7,i 1)

Ogladałem niedaleko siebie Sprint 430 tm , podobała mi się ale była bez ogrzewania.

Podobną znalazłem dosyć  daleko i nie wiem czy warto jechać ją ogladać.

 

https://www.otomoto.pl/oferta/beyerland-430d-dmc-900kg-4-osobowa-wc-przedsionek-ID6z0Elh.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8

Edytowane przez grze gorz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie zrezygnowałem z gazu i zdemontowałem piec a zamiast tego założyłem grzejnik konwektorowy z naturalnym obiegiem powietrza czyli bezgłośny o mocy 1000W, w środku jest aluminiowy radiator, obudowa nie nagrzewa się mocno i tylko przez kratkę wydostaje się ciepłe powietrze (było to dość istotne bo jeżdżę z psem który śpi na podłodze). Taka moc wystarcza żeby po kilku minutach było w przyczepce ciepło a 4,3A poboru prądu nie obciąży instalacji. Na dziko nie jeżdżę a w maju baardzo się w nocy przydawał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam kolegów, poszukuję jakiś informacji o modelu Quartz 495t i nic nie mogę znaleźć. Jedynie co to jakieś zabytkowe ogłoszenia, ale nic co opisuje jakoś głębiej te przyczepy. Nie wiecie może gdzie coś o niej znaleźć? Chodzi mi o model z trzema szybami z przodu. Z góry dzięki za szybką reakcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Dzień dobry. Mam pytanie.. zbyt mocno wiejący wiatr urwał mi okno dachowe Przyczepa Beyerland Sprinter. To z przodu nad (powiedzmy) kuchnią ma wymiary standardowe 40x40 i się ostało, a urwało drugie z sypialnie. Jakiś dziwny wymiar jest wewnątrz prześwit to 34x30.. Czy ktoś wie gdzie mozna dokupić takie okienko z moskitierą? Wygląda jak standardowe MPG, tylko wymier niestandardowy. Czy ktoś miał taki problem i szukał takiego lufcika ? Bede wdzięczny za pomoc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Weno napisał:

Dzień dobry. Mam pytanie.. zbyt mocno wiejący wiatr urwał mi okno dachowe Przyczepa Beyerland Sprinter. To z przodu nad (powiedzmy) kuchnią ma wymiary standardowe 40x40 i się ostało, a urwało drugie z sypialnie. Jakiś dziwny wymiar jest wewnątrz prześwit to 34x30.. Czy ktoś wie gdzie mozna dokupić takie okienko z moskitierą? Wygląda jak standardowe MPG, tylko wymier niestandardowy. Czy ktoś miał taki problem i szukał takiego lufcika ? Bede wdzięczny za pomoc.

 

Cześć,  zamiast szukać okna, które może kosztować fortunę proponuję :

https://allegro.pl/oferta/okno-dachowe-mpk-40x40-z-moskitiera-intercamp-7366978728

w rozmiarze zewnętrzynym 40 x 40 i zamontował porządnie nowe.

Różnica niewielka, a masz nowe okno.

 

pozdrawiam
BP

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzień dobry, zakupiłem sobie ostatnio przyczepkę i cały czas się z nią zapoznaje.

W kuchni po prawej stronie mam taką sekcje włączników, podwójny prawy włącza światło na zewnątrz, natomiast lewy nie powoduje żadnej reakcji. Mogą koledzy podpowiedzieć co powinno się załączyć po jego włączeniu?

Pozdrawiam, Adam

E7D233E5-10AD-4908-8F73-EB92A8F1D92D.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Vtam

Jako że jestem od niedawna posiadaczem Beyerland Quartz 400-2 chciałem się też tutaj przywitać :)

A przy okazji mam pytanie dotyczące wkładki zamka w drzwiach. Czy to jakiś specyficzny patent czy można wymienić na np. coś takiego:

https://allegro.pl/oferta/zamek-drzwi-wkladka-cylinder-hsc-fw485-7697062055?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_mtrzcj_czescimaszyn_pla_części_do_innych_pojazdów&ev_adgr=Części+do+innych+pojazdów&gclid=Cj0KCQjw0brtBRDOARIsANMDykbUOuD5jDfmZ0S0xnusE-ZnEIzK268UZkNQPfxw5n9RovSgxHA9nGwaAhCxEALw_wcB

Mam niestety tylko jeden kluczyk do drzwi a wiadomo jak to czasami bywa z kluczami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tvardy napisał:

Vtam

Jako że jestem od niedawna posiadaczem Beyerland Quartz 400-2 chciałem się też tutaj przywitać :)

A przy okazji mam pytanie dotyczące wkładki zamka w drzwiach. Czy to jakiś specyficzny patent czy można wymienić na np. coś takiego:

https://allegro.pl/oferta/zamek-drzwi-wkladka-cylinder-hsc-fw485-7697062055?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_mtrzcj_czescimaszyn_pla_części_do_innych_pojazdów&ev_adgr=Części+do+innych+pojazdów&gclid=Cj0KCQjw0brtBRDOARIsANMDykbUOuD5jDfmZ0S0xnusE-ZnEIzK268UZkNQPfxw5n9RovSgxHA9nGwaAhCxEALw_wcB

Mam niestety tylko jeden kluczyk do drzwi a wiadomo jak to czasami bywa z kluczami

A nie prościej dorobić kluczyk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.