Skocz do zawartości

Beyerland


Ferson

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam takie pytanko: Czym się różni linia Sprinter od linii Vitesse? Na pierwszy (i drugi) rzut oka nie widzę różnic. Chodzi mi o modele 10-15 letnie.

Maciek

Chyba kolorami - Sprintery w większości są czerwone oraz rozmieszczeniem (ale to dyskusyjne). 

witam podpowiecie jaką potrzebuję uszczelkę do bakisty z przodu 

z góry dziękuję

Czarna, długa :D - a tak serio poszukaj na allegro znajdziesz od naszych rodzinnych w dobrej cenie (Niewiadów), kwestia wymierzenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 221
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...

Super, kolego widzę, że zmieniałeś światełka. Też się noszę z zamiarem. Jak je zamontowałeś, na klej? Z tego co wiem, u mnie się nie da na śruby bo wewnątrz jest zabudowa z mebli i nie ma dostępu


Ktoś może polecić jakieś miejsce z fajnymi naklejkami na przyczepy? Moją też muszę wzbogacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak światła są zmienione bo oryginalne miałem pęknięte. Są to ledowe polskiej produkcji Ft-130 z homologacją. Ja akurat miałem dostęp do miejsc mocowania od strony wnętrza, prawa w szafce a lewa w łazience a że przerabiałem i tak łazienkę to nie było problemu. Są przykręcone na śruby od wewnątrz i dodatkowo uszczelnione/przyklejone butylem.

 

Co do naklejek to zamawiałem na allegro, z przodu wokół okna naklejam za to wlepki z podróży jakie uda mi sie dostać lub kupić ;)

Edytowane przez combo21 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, Panowie i Panie.... Czy komuś czasami nie został kranik po remoncie przyczepki? Potrzebuję do łazienki, dosłownie tylko "rureczkę" Mam pokrętło i podłączone kabelki, brakuje tylko samego kranu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojego z tego roku co bym chciał też nie ma, ale jest z 99 roku :) i przedsionek No.8  ale wymiary mogą być deczko inne dzisiaj mierzyłem swoją przyczepę i wyszło mi No.9 - 450 lub No.10 z dużym zapasem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć fote jak ma wyglądać ten kranik, chodzi Ci o samą tą ruchomą końcówkę? Kran zimna woda czy z mieszaczem? Jak od zimnej to jakąś mam od nowego kranu.

Hej, Panowie i Panie.... Czy komuś czasami nie został kranik po remoncie przyczepki? Potrzebuję do łazienki, dosłownie tylko "rureczkę" Mam pokrętło i podłączone kabelki, brakuje tylko samego kranu

O taki jak tu mam:

https://sklep.kampi.pl/userdata/gfx/370d79d2c13de115a933ee57371d125b.jpg

Edytowane przez combo21 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ma chyba około 780 cm. Noszę się z zamiarem kupna jakiegoś przedsionka, bo mój jest troszkę zużyty, kolor szary..... Będę sprzedawał gdy coś....


Wrzuć fote jak ma wyglądać ten kranik, chodzi Ci o samą tą ruchomą końcówkę? Kran zimna woda czy z mieszaczem? Jak od zimnej to jakąś mam od nowego kranu.
O taki jak tu mam:
https://sklep.kampi.pl/userdata/gfx/370d79d2c13de115a933ee57371d125b.jpg

Mam troszkę inny, ale pewnie by pasował. Potrzebuję tylko tej części ruchomej, bo mam tylko samo pokrętło. Tylko zimna woda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/podpora-silownik-okna-lewy-300mm-i6460691427.html wprawdzie aukcja jest zakończona ale skontaktuj się ze sprzedającym i masz nóweczki oryginalne na pewno i w aukcji linkowanej jest/był lewy ale mają komplety 

Kurcze kupiłem ten siłownik, ale mam chyba inne zamocowanie na szybie. Lub ktoś to pozmieniał. Jakie wy macie tam zamknięcia? podeślecie fotki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety edytor na stronie nie działa tak jak bym tergo chciał, temat ciekawy załączam w pliku"

Prześlij też plik .xls - nie wszyscy używają najnowszego Excela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.