Skocz do zawartości

Beyerland


Ferson

Rekomendowane odpowiedzi

hehehehe - ludzi z gór znam dobrze. Piją jak sikorki - tyle ile ważą :D tak więc Kajetana nie posądzam o to by wymiękł  :piwo:

 

Co do zlotu Beyerlandów (i nie tylko) na Roztoczu to uważam, że za rok pewnie coś dałoby się zorganizować. Jest tutaj naprawdę mnóstwo ciekawych miejsc do zobaczenia. Dobry pomysł - będziemy coś działać choćby dlatego, że już raz zlot w Zwierzyńcu się odbył i z tego co na forum przeczytałem to ludziska byli bardzo zadowoleni. 

Co do autostrady to już niedługo do Przeworska czy Jarosławia da się A 4ką dojechać więc i na Roztocze droga się skróci ;)

 

Pożyjemy zobaczymy ;)

 

P.S. A co u Michalca z naprawą - coś poważnego? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 221
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 

P.S. A co u Michalca z naprawą - coś poważnego? 

 

Poczytaj na wątku Langoszowym, Jest pełny serwis ze zdjęciami   :]  :]  :]

 

Organizuj, organizuj... ale może jednak nie tak całkiem zamknięte... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

od prawie roku jestem posiadaczem Beyerland 4045 rocznik 1993 r. Przyczepa posiada dwa przedsionki, zimowy i letni.

Mam trochę problemów ze szczelnością uszczelek przy bocznych oknach, po prostu się opuściły i sparciały. W ubiegłym roku  parę razy zatykałem nieszczelności. Kupiłem wcześniej sikalastomer, więc obyło się bez jakiś większych problemów.

Chciałbym w tym roku to jednak zrobić porządnie. Czy ktoś ma jakieś doświadczania w tym względzie? Jakie uszczelki najlepiej kupić, i czy taką wymianę można zrobić w miarę prosto samemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisz w dziale napraw - tam, gdzie ściany, okna itp. Wiele osób Ci tam pomoże. Ale najlepiej najpierw przegrzeb szukajką, bo coś mam głupie wrażenie, że temat był kilkukrotnie wałkowany :) Tu akurat model przyczepy ma zdaje się niewielkie znaczenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

W swojej przyczepie wymieniałem uszczelki w dwóch oknach. Idealnie pasowały u mnie od Niewiadki - kupiłem je w Katowicach   http://przyczepytam.com.pl/sklep/index.php?topSsid=719597eb0d0359fe79b78d920bb85d65. Sprzedają również na metry.

Nie było problemów jedynie trochę trzeba się naszarpać przy wstawianiu maskownicy w górze uszczelki - ale popryskanie gumy silikonem ułatwiło wprowadzanie maskownicy

Edytowane przez ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Słuchajcie, a jak u Was z taką uszczelką (chyba ozdobną), wciągniętą w w te metalowe listwy na łączeniu, pomiędzy płatem dachu a ścianami bocznymi??? U mnie się kruszą, rozciągają, twardnieją... lipa jakaś... macie jakiś sposób???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miałem przyczepkę u Andrzeja, to wtedy wymienił mi część z tych wstawek. Rozmawiałem z nim wtedy - trzeba podgrzać, stają się nieco bardziej elastyczne i cierpliwie wpychać w szczelinę. Na końcach nie docinamy do równego, tylko zostawiamy "języczek", żeby po nim sobie swobodnie spływała woda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co do autostrady to już niedługo do Przeworska czy Jarosławia da się A 4ką dojechać więc i na Roztocze droga się skróci ;)

 

Pożyjemy zobaczymy ;)

 

 

No to już pożyliście i zobaczyliście  :]

 

To jak z tą A4? Dokąd dochodzi, bo coś mi tam chodzi po głowie, na jesień i nie wiem w którą stronę auto obrócić. Na wschód czy na zachód. :hmm: Bo i tu, i tu znalazłbym jakąś metę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.