Skocz do zawartości

Beyerland


Ferson

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Jerzy i Beata napisał:

A nie prościej dorobić kluczyk?

Otóż to że nie bardzo... byłem dzisiaj w zakładzie, który to robi i 4 kluczyki mi dorobił, ale niestety tego nie miał. Stwierdził, że to model angielski i nie ma takiego profilu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 221
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

4 godziny temu, tvardy napisał:

Vtam

Jako że jestem od niedawna posiadaczem Beyerland Quartz 400-2 chciałem się też tutaj przywitać :)

A przy okazji mam pytanie dotyczące wkładki zamka w drzwiach. Czy to jakiś specyficzny patent czy można wymienić na np. coś takiego:

https://allegro.pl/oferta/zamek-drzwi-wkladka-cylinder-hsc-fw485-7697062055?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_mtrzcj_czescimaszyn_pla_części_do_innych_pojazdów&ev_adgr=Części+do+innych+pojazdów&gclid=Cj0KCQjw0brtBRDOARIsANMDykbUOuD5jDfmZ0S0xnusE-ZnEIzK268UZkNQPfxw5n9RovSgxHA9nGwaAhCxEALw_wcB

Mam niestety tylko jeden kluczyk do drzwi a wiadomo jak to czasami bywa z kluczami

Nie ma zdjęcia tyłu wkładki, wiec ciężko powiedzieć, Ja do mojej Vitesse 460 nie znalazłem - u mnie na końcu jest takie jakby przedłużenie wkładki które otwiera wew. klamkę. Kombinowałem jak wijąc to "przedłużenie" ale poległem

Edytowane przez Tomiy (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chodzi o to że w porównaniu z dostępnymi wkładkami ta w mojej przyczepie ma długą płetwę. Chyba szybciej i taniej będzie wymienić całą klamkę z zamkiem... koszt ok 100 pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do swojej dorobiłem bo też miałem jeden kluczyk, musisz poszukać dobrego magika co będzie miał taki surowy kluczyk bo ja też miałem z tym baaaardzo duży problem ale w końcu mi się udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Witam wszystkich. Właśnie jestem w trakcie kupowania pierwszej przyczepy kempingowe Beyerland 350-2 i szukam w Internecie instrukcji obsługi  aby dowiedzieć  się więcej w pdf lub w innym formacie. Czy ktoś z was wie gdzie można tego znaleźć?

Edytowane przez Lewik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.02.2020 o 23:27, Lewik napisał:

Witam wszystkich. Właśnie jestem w trakcie kupowania pierwszej przyczepy kempingowe Beyerland 350-2 i szukam w Internecie instrukcji obsługi  aby dowiedzieć  się więcej w pdf lub w innym formacie. Czy ktoś z was wie gdzie można tego znaleźć?

A po co tu instrukcja? Przyczepa prosta jak drut ? możesz szukać co najwyżej instrukcji do poszczególnych rzeczy np lodówki czy grzejnika, do całej raczej marne szanse, ja do swojej 380. 2 nie znalazłem 

Edytowane przez combo21 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.10.2019 o 15:50, tvardy napisał:

Vtam

Jako że jestem od niedawna posiadaczem Beyerland Quartz 400-2 chciałem się też tutaj przywitać :)

A przy okazji mam pytanie dotyczące wkładki zamka w drzwiach. Czy to jakiś specyficzny patent czy można wymienić na np. coś takiego:

https://allegro.pl/oferta/zamek-drzwi-wkladka-cylinder-hsc-fw485-7697062055?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_mtrzcj_czescimaszyn_pla_części_do_innych_pojazdów&ev_adgr=Części+do+innych+pojazdów&gclid=Cj0KCQjw0brtBRDOARIsANMDykbUOuD5jDfmZ0S0xnusE-ZnEIzK268UZkNQPfxw5n9RovSgxHA9nGwaAhCxEALw_wcB

Mam niestety tylko jeden kluczyk do drzwi a wiadomo jak to czasami bywa z kluczami

Jak masz obecnie zamki HSC to możesz wymienić bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mam małe pytanie :)
Chodzi mi o kasetę - jaka jest jej pojemność ??
Ile trzeba wlać wody z tym chemicznym czymś ??

Czy może gdzieś w sieci jest możliwość znalezienia specyfikacji przyczepy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam..

Miałbym kila pytań. Czy te drzwi, po prawej, to jest wejście to WC?  Czy  właściciel tego modelu Beyerlanda 350 mógłby zmierzyć szerokość drzwi wejściowych, oraz ten wymiar od drzwi wejściowych do drzwi WC? A także długość odcinka od drzwi wejściowych do do boku toalety przy otwartych drzwiach do WC?.. Prosiłbym o to, jest to dla mnie ważne za względu na niepełnosprawność i konieczność zabierania na wyjazdy  handbajka...

Pozdrawiam

 

beyerland 350.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

O takie info chodzi? 

Tak mniej więcej, bo dane otrzymałem przez telefon. Skali oczywiście brak - rysunek tak na szybko☺️

B_350_2.thumb.jpg.20b9f49392bc8c5c6828e1e0a3a0e6f9.jpg

Pozdrawiam

Edytowane przez Tofel (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Adam Rogowski napisał:

Józek to są drzwi owszem ale od szafy. A pod nimi ogrzewanie.

Adamie mi chodziło o te drzwi tuz przy umywalce

2 godziny temu, Tofel napisał:

Witam,

O takie info chodzi? 

Tak mniej więcej, bo dane otrzymałem przez telefon. Skali oczywiście brak - rysunek tak na szybko☺️

B_350_2.thumb.jpg.20b9f49392bc8c5c6828e1e0a3a0e6f9.jpg

Pozdrawiam

Super !.. Wszędzie szukałem rzutów tych przyczepek ale nie znalazłem. Sądząc z rysunku jakby otworzyć te drzwiczki do WC długość by sie zwi8ększyła o jakieś 700 cm ( +/-) i to by pasowało. Problem z szerokością :(.. Potrzebuję , po wykręceniu tylnych kółek, 80 cm a drzwi mają 49. Tofel, ten rysunek zrobił właściciel takiej przyczepki ? Jeśli tak, to co jest w dolnej szafce, zamykanej, tuż przy drzwiach?   Chciałbym wsadzić coś takiego jak na fotce. Koła są wykręcane, siedzenie wyciągane, kierownica opuszczana ale wysokość nie jest problemem Długość przy ściągniętych kołach to 140 cm, szerokość 80.

 

handbajk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.