Skocz do zawartości

17.06 - 3~5.07 2011 Słowacja, Węgry, Chorwacja - ktoś chętny?


Ferson

Rekomendowane odpowiedzi

Już prawie po urlopie.

Spotkania jakotakiego nie było ale widziałem dwie załogi z naklejkami.

Dorga do HR super, na Słowacji w Liptovskim Tarnovcu kemping super - pusty bo pogoda nie dopisała ale miejscówke dobra.

Węgry i kemping Romantica - czułem się jak w Rabce na turnusie ale ładna pogoda, termy i baseny echh, tak się nam spodobało że zamiast przekimać zostaliśmy 3 dni.

Kozarica ogólnie 5tka, animacji dla dzieciaków nie ma ale kemping spokojny i czysty i z dobrą lokalizacją. (internet 30 kun za 24h)

 

Co do Chorwacji to jeszcze nie byłem w kraju który za jednym wyjazdem można, począwszy od wstępnego zawiedzenia się - można się zakochać :)

Jeszcze tu jesteśmy i już nam szkoda wyjeżdżać ale cóż.

 

Zastanawiam się nad powrotem przez Balaton, jakieś propozycje miejsc lub wskazówki?

Edytowane przez Ferson (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już prawie po urlopie.

Spotkania jakotakiego nie było ale widziałem dwie załogi z naklejkami.

Dorga do HR super, na Słowacji w Liptovskim Tarnovcu kemping super - pusty bo pogoda nie dopisała ale miejscówke dobra.

Węgry i kemping Romantica - czułem się jak w Rabce na turnusie ale ładna pogoda, termy i baseny echh, tak się nam spodobało że zamiast przekimać zostaliśmy 3 dni.

Kozarica ogólnie 5tka, animacji dla dzieciaków nie ma ale kemping spokojny i czysty i z dobrą lokalizacją. (internet 30 kun za 24h)

 

Co do Chorwacji to jeszcze nie byłem w kraju który za jednym wyjazdem można, począwszy od wstępnego zawiedzenia się - można się zakochać :)

Jeszcze tu jesteśmy i już nam szkoda wyjeżdżać ale cóż.

 

Zastanawiam się nad powrotem przez Balaton, jakieś propozycje miejsc lub wskazówki?

 

Polecam Keszthely. Sympatyczne miasteczko. Bliziutko do winnic, gdzie warto zaopatrzyć się w bardzo dobre wino na długie jesienne i zimowe wieczory przy świecach z ukochanym/ną :smirk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kozarica ogólnie 5tka, animacji dla dzieciaków nie ma ale kemping spokojny i czysty i z dobrą lokalizacją. (internet 30 kun za 24h)

 

Faktycznie nie było w tym roku, animacji ale może jest to spowodowane tym że nie ma jeszcze sezonu poprzednim razem byliśmy tam od połowy lipca.

 

Kiedy dotarłeś na Kozaricę? Myśmy wyjeżdżali we wtorek rano i przez cały pobyt spotkaliśmy jedną załogę z PL z naklejką na kempingu.

 

Pozdrawiam i życzę udanego powrotu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie nie było w tym roku, animacji ale może jest to spowodowane tym że nie ma jeszcze sezonu poprzednim razem byliśmy tam od połowy lipca.

 

Kiedy dotarłeś na Kozaricę? Myśmy wyjeżdżali we wtorek rano i przez cały pobyt spotkaliśmy jedną załogę z PL z naklejką na kempingu.

 

Pozdrawiam i życzę udanego powrotu

 

 

Ostatecznie zakonczylismy wyjazd 03.07 o 20stej bylismy w domu. Wracalismy z przystankami na Wegrzech i Slowacji.

BYłem na 214 parceli 22-29,07.

Wy staliście koło toalet a po drugiej stronie chodnika druga załoga ( wzorowy porządek stanowyska godny naśladowania) .

Jeśli wyjeżdżaliście po asfalcie to koło mnie, stałem na rogu za srebrnym nowym HYMERkiem na niemieckich blachach ( BTW Polacy z Bielska :) )

 

Teraz jak fotki ogladałem to wiem że naklejka mogła być nie zauwazona :>

Pierdolnik na drugim foto to efekt pakowania się do wyjazdu a nie bytowania :)

post-6835-0-78382900-1309799417_thumb.jpg

post-6835-0-15761200-1309799822_thumb.jpg

Edytowane przez Ferson (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BYłem na 214 parceli 22-29,07.

 

 

Teraz jak piszesz numer parceli to faktycznie kojarzę Was tam smirk%281%29.gif

 

Wy staliście koło toalet a po drugiej stronie chodnika druga załoga ( wzorowy porządek stanowyska godny naśladowania) .

 

 

Porządek godny naśladowania hehe%281%29.gif przecież burdelik mieliśmy taki że co chwile ktoś przez coś przepadał :skromny:, ale niestety przy dwójce małych podróżników nie sposób było to uporządkować.

 

Szkoda że nie spotkaliśmy się na jakimś :piwko:, ale może innym razem nam się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.