Skocz do zawartości

Zlot na zakończenie lata


terenowiec

Rekomendowane odpowiedzi

Rzadko się tu odzywam, ale w końcu nie wyrobiłam i musiałam dodać swoje trzy grosze, wybaczcie, albo i nie.

 

 

 

Zgadzam się absolutnie!

 

 

Nie, tylko większość przerabiała ten temat x10 i nie chce już im się po raz wtóry bić tej samej piany.

 

 

Znajdź i zaproponuj!

 

 

Dla osób z centrum, a tacy też tu są, to naprawdę żadna atrakcja.

 

 

Może jednak warto by było. Starym uczestnikom naprawdę nie chce się po raz n-ty pisać tego samego.

 

 

To już jest czysta złośliwość, szczególnie, gdy weźmie się pod uwagę fakt, że nawet nie chciało Ci się zajrzeć do historii forum i zlotów.

 

 

Niestety wyszedłeś.

 

 

Mimo wszystko, nawzajem.

 

 

Miło by było, gdybyś jednak zajrzał do tej nieszczęsnej historii zlotów i wziął pod uwagę to, co kiedyś ustaliliśmy. Notabene, po wielu podobnych rozmowach na forum.

 

Pozdrawiam wszystkich nowych, a jeszcze bardziej starych użytkowników tego forum.

 

 

Jak dla mnie to było niegrzeczne :czerwona:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że odpowiedź na postawione w pierwszym poście terenowca (przypomnę, bo pewnie niewielu je pamięta: Czy będą jeszcze chętni na udział w X Zlocie) padła. Chętni będą :ok:

 

Jutro poznamy miejsce i termin jubileuszowego zlotu :tuptup:

 

Wszystko (a nawet zbyt dużo) zostało już powiedziane.

 

Temat chyba należałoby zamknąć bo nic ciekawego to już chyba nikt nie napisze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że odpowiedź na postawione w pierwszym poście terenowca (przypomnę, bo pewnie niewielu je pamięta: Czy będą jeszcze chętni na udział w X Zlocie) padła. Chętni będą :ok:

 

Jutro poznamy miejsce i termin jubileuszowego zlotu :tuptup:

 

Wszystko (a nawet zbyt dużo) zostało już powiedziane.

 

Temat chyba należałoby zamknąć bo nic ciekawego to już chyba nikt nie napisze :)

 

Oczywiśćie są chęntni. :przyczepa:, A ja postaram śię połatać dzury na zlotowych drogach.Aby wygodnie się :drive: na jubileuszowy ZLOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy bedzie w rodzaju festynu i ludycznie :no:, czy raczej tak krajoznawczo i sympatycznie :yes:?

 

Bo to moze by pojechac, jak nie za daleko bedzie i sie z ze starymi druchami a nawet KOMTUREM spotkac?

 

:bzik: J.

 

Ale nie bedzie megafonow?

Swini na patyku tez moze nie byc...

Edytowane przez jacek l (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jola - ja odpowiem na Twojego maila b. grzecznie. W taki sposób odpowiada mi żona, jak mówię, że coś postanowiłem jakiś czas temu i muszę być konsekwentny:

"Tylko krowa nie zmienia poglądów".

Życie się zmienia, poglądy i forumowicze również.

 

Nie widzę potrzeby wracać do wpisów historycznych. Mam namiastkę tutaj. Szkoda mojego czasu. Wolę coś mądrego napisać w kąciku dla kupujących. Będzie to korzystniejsze dla moich Kolegów forumowiczów.

 

A co do Twojego wpisu "rzeczowego" rzeczowe argumenty zostały przytoczone przez kilku z nas w tym wątku. Chyba go nie przeczytałaś.

 

Przy okazji - dla mnie "krzykacz", to ktoś kto w sposób niegrzecznie (wbrew netykiecie) kłóci się i siłę argumentu zastępuje argumentem siły. Pozostali to zwykli uczestnicy dyskusji.

W mojej skromnej ocenie - swoim postem wobec mnie dołączyłąś do grupy "krzykaczy", na co kulturalnie zwracam Ci uwagę. Przyznam (a chyba ma to znaczenie), że Twój post był w stosunku do mnie co najmniej "nie fair".

 

To tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy bedzie w rodzaju festynu i ludycznie :no:, czy raczej tak krajoznawczo i sympatycznie :yes:?

 

Ale nie bedzie megafonow?

Swini na patyku tez moze nie byc...

Zawsze można zaszyć się w buszu a zamiast świni poobcować z dzikiem .

 

Wciąż nie rozumiem prześmiewczego podejścia do imprezy Sławskiej , gdzie znakomitej większości ta forma odpowiadała .

 

Trudno Ci się znaleźć w nowej rzeczywistości , z większą ilością forumowiczów , to proszę chociaż głupio nie komentować wkładu włożonego w organizację tak dużej imprezy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz godzina ciszy skromny.gif.

Mam nadzieję że wszyscy już zrozumieli dlaczego zamknięto poprzedni temat dotyczący wyboru miejsca na X Zlot.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.