Skocz do zawartości

Zlot na zakończenie lata


terenowiec

Rekomendowane odpowiedzi

miejsce X zlotu mamy chyba już podane :niewiem: Przechlewo

 

 

No nie wiem?

 

 

 

Fajnie, rozmowy są. Ale jest ktoś chętny do organizacji? Sprawa trudna nie jest... chyba, że ktoś chce zrobić coś "z pompą".

 

Przy ilości chętnych do organizacji myślę, że nie byłoby problemu z doborem miejsca... raptem wyskoczy pewnie z 5 miejsc. A może żadne? :niewiem:

 

Osobiście mogę znowu coś "zorganizować" w stylu Danowskich... ale na podlasiu. Np. w Białowieży mógłbym zrobić rekonesans, czy byśmy się pomieścili.

 

 

Kto jeszcze coś zaproponuje??? Bo szkoda strzępić języka co lepiej , gdzie, jak i komu :klotnia:

 

Omawiajmy fakty.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miejsce X zlotu mamy chyba już podane :niewiem: Przechlewo

 

Tomii napisał : Szukamy kempingu oraz chętnego na dogadanie się z właścicielami w rejonie Człuchowa i Chojnic. Bardzo prawdopodobny jest kemping w Przechlewie, ale ja niestety obiektu nie znam, nie wiem jak jest duży i czy pomieści odpowiednia ilość osób niewiem.gif.

 

jak dla mnie to tylko propozycja ???? ale może się mylę ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miejsce X zlotu mamy chyba już podane :niewiem: Przechlewo

 

Podane jest, tylko sytuacja w której frekwencja np w Warce przewyższy frekwencję w Przechlewie daje do myślenia :niewiem: Tak jak było w przypadku Danowskie kontra Sława, tak naprawdę trzeba się zastanowić gdzie faktycznie był IX zlot i to nie tylko z nazwy :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Podane jest, tylko sytuacja w której frekwencja np w Warce przewyższy frekwencję w Przechlewie daje do myślenia :niewiem: Tak jak było w przypadku Danowskie kontra Sława, tak naprawdę trzeba się zastanowić gdzie faktycznie był IX zlot i to nie tylko z nazwy :hmm:

 

Drugi raz do Sławy to mi nie bardzo chce się jechać, dotyczy to także Warki, Sandomierza, Kozienic, Danowskich, Zdworza i Bachotka. :bzik: A może Bieszczady ? Cudnie tam jest !

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

 

 

Drugi raz do Sławy to mi nie bardzo chce się jechać, dotyczy to także Warki, Sandomierza, Kozienic, Danowskich, Zdworza i Bachotka. :bzik: A może Bieszczady ? Cudnie tam jest !

 

Pozdrawiam

 

no Bieszczady super .......... a gdzie to jest bo rozmowa jest o centrum polski a tu nagle Bieszczady - więc to chyba nie te 450 km od geometrycznego środka polski - Piątku .

zostałem dobity :oslabiony::niewiem:

Edytowane przez luksusowa_buda (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostałem dobity :oslabiony::niewiem:

 

Tak samo jak ja, drugi tomekk i trzeci Tomek (kit) z tym że co roku temat zlotu musi wrócić jak bumerang. Jak zloty będą w centrum polski (które to jest raczej nudne) to znów pojawią się głosy że łódź i warszawa ma blisko i że to nie fair.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezadowoleni znajdą się zawsze :niewiem: ale chodzi o to aby było ich jak najmniej :hmm: Myślę, że zlot forumowy ogólnopolski powinien być w takim miejscu, aby dojechało jak najwięcej załóg. Zlot w Danowskich odebralem tak: miejsce piękne, wyjątkowe ale kemping nieprzygotowany na duży najazd przyczep więc jak nas za dużo nie przyjedzie to będzie ok. Dosłownie tak to odebrałem. Myślę, że nie tylko ja i dlatego odbyły się zloty konkurencyjne w Sławie, Bałtowie i nie tylko. Wg mnie idea zlotu ogólnopolskiego jest taka, że jest to najważniejsza impreza w roku i głównie na nią się oczekuje, nieważne gdzie się odbędzie, ale żeby kemping był w stanie wszystkich pomiescić i zapewnić odpowiednią infrastrukturę. Weźmy dla przykładu ubiegłotygodniowy zlot Camperowców na boisku w Pajęcznie. Przecież w tym Pajęcznie w zasadzie nic ciekawego nie ma, a zloty od kilku lat się regularnie odbywają. Jest tam jednak to coś, jest super zabawa, jest mniej więcej w centrum Polski i zjeżdżają załogi z całego kraju. Chodzi o to aby nasz główny zlot forumowy był też wydarzeniem wyjątkowym, osiągalnym z racji odległości dla wszystkich, bo tu chodzi głównie o spotkanie forumowiczów, a do zwiedzania i podziwiania idealnie nadają się spoty. Dlatego wcześniej napisałem gdzie tak naprawdę był IX zlot. Dla mnie był on w Sławie, a na Danowskich to tylko spot w wąskim gronie.

 

Pewnie niektórym się naraziłem :niewiem:

 

Tak samo jak ja, drugi tomekk i trzeci Tomek (kit) z tym że co roku temat zlotu musi wrócić jak bumerang. Jak zloty będą w centrum polski (które to jest raczej nudne) to znów pojawią się głosy że łódź i warszawa ma blisko i że to nie fair.

 

Jeżeli zlot będzie w okolicach łodzi to owszem łodziaki mają blisko, ale koledzy z północy, południa wschodu i zachodu mają mniej więcej równo. Jeżeli zrobimy zlot na pomorzu to z południowców mało kto dojedzie bo będą mieli podwójnie dalej :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótki zlot- krótki dojazd.

 

Na majówkę można jechać na zwiedzanie - przy okazji (jak ktoś chce)

 

Tak myślę.

 

Podobnie jak Gemix

 

I południowcy znowu zorganizują spot i połowa Polski się zjedzie. :oslabiony::skromny:

Edytowane przez Sławcio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezadowoleni znajdą się zawsze :niewiem:...

 

... Dlatego wcześniej napisałem gdzie tak naprawdę był IX zlot. Dla mnie był on w Sławie, a na Danowskich to tylko spot w wąskim gronie.

 

Pewnie niektórym się naraziłem :niewiem:

 

 

 

Niezadowolony się odezwał...

 

Dla kontry odpiszę, że Zlot był tam gdzie trzeba, a w Sławie byl spęd.

 

Pewnie też się narażam...

 

 

A tak ogólnie to poza propozycjami Luksusowej budy to dalej czytam samo "sranie w banie". Same pobożne życzenia???!!! :blagac:

 

...

...

...

...

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezadowolony się odezwał...

 

Dla kontry odpiszę, że Zlot był tam gdzie trzeba, a w Sławie byl spęd.

 

Pewnie też się narażam...

 

 

A tak ogólnie to poza propozycjami Luksusowej budy to dalej czytam samo "sranie w banie". Same pobożne życzenia???!!! :blagac:

 

...

...

...

...

...

 

 

ja wcale nie jestem niezadowolony, po prostu tam nie pojechałem

 

Uważam Danowskie za super miejsce na spot i w wakacje mam zamiar tam zajrzeć

Nie ujmuję również nic organizatorom, gdyż z relacji wiem ,że było ok , ale idea ogólnego zlotu to taki właśnie spęd jak ty to nazywasz

Po to jest forum, aby się swobodnie wypowiadać, a używanie sloganów jw o czymś świadczy ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.