Skocz do zawartości

Zlot na zakończenie lata


terenowiec

Rekomendowane odpowiedzi

...Ale CI którzy będą chcieli przyjechać z Podkarpacie, albo z Pomorza Zachodniego (czyli krańców Polski) będą mieli porównywalne drogi....

 

dzięki za pamięć wub.gif

Sanok-Czaplinek - 771 km !!! mlot.gif

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

................. i ewentualne spotkanie ograniczy się do killu, może kilkunastu załóg.

 

 

Terenowiec o ile pamiętam, na twoją działkę swobodnie wejdzie kilka załóg :bevil: i zaplecze masz pod nosem i będziesz dumnym organizatorem zlotu :jump:

 

ehhh to tylko rozrywkowy przerywnik.. nie bierz do siebie...

...chociaz z tego co pamiętam - na waszym boisku jest też spooooro miejsca :miga:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie wszyscy są tak długo na forum by pamniętać dyskusje o zlotach :niewiem: i ustalenia były mniej więcej takie; zloty rozrzucone po Polsce a termin i miejsce podają admini O demokrecji głosowaniu i ankietach nie ma mowy bo to nic nie dawało tylko bałagan i kłótnie To tak po krótce :-] I naprawde zbędne są ciagłe dyskusje o zlotach bo do niczego nie prowadzą ... i jak będą ciągłe dyskusje i narzekania to może sie to skończy zakończeniem tych spotakań :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ustalenia były mniej więcej takie; zloty rozrzucone po Polsce a termin i miejsce podają admini O demokrecji głosowaniu i ankietach nie ma mowy bo to nic nie dawało tylko bałagan i kłótnie

 

witam

 

i kto to mowi ????

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kit - z pewnością masz rację. Tylko w ten sposób część ludzi nigdy się nie spotka w realu.

Druga rzecz - to jak to mówią - "tylko krowa nie zmienia poglądów". Być może kilka lat temu, kiedy toczyły się dyskusje w których my "młodzi" nie pamiętamy - było inaczej. Teraz nowych jest sporo, nie jest to grupa tylko z jednego krańca Polski (bo forum jest ogólnopolskie). Może warto, przy ustalaniu terminu odgórnie (niech nie będzie dyskusji), ale wskazać miejsce w centralnej Polsce. Oczywiście, Łodzianie będą mieli bliżej, ale jest szansa, że sporo ludzi przyjedzie z województw ościennych (lubelskie, podkarpacie, podlaskie). Robiąc spotkanie pod Szczecinem, niestety wielu z nas ze wschodu - nie przyjedzie.

Takie jest moje zdanie.

Powiem szczerze, że co miesiąc mam podobne dylematy organizując spotkania dla Menadżerów w naszej firmie. Ponieważ towarzystwo muszę "zgonić" z całej Polski, więc najczęściej wybieramy Łódź, W-wę. Jak jest Lublin czy Katowice, to ludzie z Gdańska, Szczecina kręcą nosem. Ale oni przyjadą - nie mają wyjścia...

:niewiem: .

Cóż stoi na przeszkodzie znaleźć fajny cemping obok środka geografocznego Polski ( http://pl.wikipedia.org/wiki/Geometryczny_%C5%9Brodek_Polski ) i zadać pytanie ile osób zdecydowałoby sie na przyjazd właśnie tam? :niewiem:

Jeżeli miałbym się tam spotkać z Tobą i innymi Forumkami i Forumami - przyjechałbym na weekend.

 

Zapomniałem!

 

W zakończenie spotkań nie wierzę! ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kit - z pewnością masz rację. Tylko w ten sposób część ludzi nigdy się nie spotka w realu.

Druga rzecz - to jak to mówią - "tylko krowa nie zmienia poglądów". Być może kilka lat temu, kiedy toczyły się dyskusje w których my "młodzi" nie pamiętamy - było inaczej. Teraz nowych jest sporo, nie jest to grupa tylko z jednego krańca Polski (bo forum jest ogólnopolskie). Może warto, przy ustalaniu terminu odgórnie (niech nie będzie dyskusji), ale wskazać miejsce w centralnej Polsce. Oczywiście, Łodzianie będą mieli bliżej, ale jest szansa, że sporo ludzi przyjedzie z województw ościennych (lubelskie, podkarpacie, podlaskie). Robiąc spotkanie pod Szczecinem, niestety wielu z nas ze wschodu - nie przyjedzie.

Takie jest moje zdanie.

Powiem szczerze, że co miesiąc mam podobne dylematy organizując spotkania dla Menadżerów w naszej firmie. Ponieważ towarzystwo muszę "zgonić" z całej Polski, więc najczęściej wybieramy Łódź, W-wę. Jak jest Lublin czy Katowice, to ludzie z Gdańska, Szczecina kręcą nosem. Ale oni przyjadą - nie mają wyjścia...

:niewiem: .

Cóż stoi na przeszkodzie znaleźć fajny cemping obok środka geografocznego Polski ( http://pl.wikipedia....%9Brodek_Polski ) i zadać pytanie ile osób zdecydowałoby sie na przyjazd właśnie tam? :niewiem:

Jeżeli miałbym się tam spotkać z Tobą i innymi Forumkami i Forumami - przyjechałbym na weekend.

 

Zapomniałem!

 

W zakończenie spotkań nie wierzę! ;-)

:brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:

i tyle w temacie - i nie walczę o środek Polski bo mi się jechać nie chce 200 km - przypominam że w 10 przyczep pojechaliśmy na Danowskie !!!! bez nawet małej listy - hasło i tyle w temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, rozmowy są. Ale jest ktoś chętny do organizacji? Sprawa trudna nie jest... chyba, że ktoś chce zrobić coś "z pompą".

 

Przy ilości chętnych do organizacji myślę, że nie byłoby problemu z doborem miejsca... raptem wyskoczy pewnie z 5 miejsc. A może żadne? :niewiem:

 

Osobiście mogę znowu coś "zorganizować" w stylu Danowskich... ale na podlasiu. Np. w Białowieży mógłbym zrobić rekonesans, czy byśmy się pomieścili.

 

 

Kto jeszcze coś zaproponuje??? Bo szkoda strzępić języka co lepiej , gdzie, jak i komu :klotnia:

 

Omawiajmy fakty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

i kto to mowi ????

 

 

pozdrawiam

 

 

ale o co chodzi??? :niewiem::hmm:

 

stwierdziłem tylko fakt i przypomniałem co było ustalone :-] nie wyraziłem swojego zdania na ten temat to skąd ta zaczepka? :niewiem:cfaniaczek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Zgadzam się z konrad_b, gfizyk i sekcją.

 

Może pora troszkę oddać forumowiczom i wiosenny ustalają adminii a jesienny są 3-5 propozycji ankieta i wio.

 

Organizacja to uboczny problem dla firm które się tym zajmują. Jeżeli będzie dużo chętnych (zlot) to i organizacja imprezy musi być w miarę profesjonalna.

 

Chyba czasy gdy jeden człowiek organizował wypoczynek 200 osobom powoli odchodzą. Co innego spotkania lokalne.

 

W firmie w której pracuję, już dość dawno prezesi doszli do wniosku że jak profesjonalnie to lepiej i podobnie jak u gfizyka że w centralnej części kraju.

 

Imprezy plenerowe, 3-4 dniowe z udziałem ok. 1000 osób z kraju i zagranicy.

 

I da się na tym jeszcze zarobić.

 

:banan:

Edytowane przez Sławcio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

 

I da się na tym jeszcze zarobić.

 

 

 

chyba Cię poniosło :czerwona:

 

a co do organizacji to uważam że jeśli ktoś się podejmie organizacji dodatkowych atrakcji to super :) jak nie to trudno zawsze coś się wymyśli .... a moze własciciel kempingu coś zaproponuje ???? a to czy ktoś będzie mniej lub bardziej zadowolony to samo życie :)

 

Dzwoniłem dziś:

do Torunia i pani stwierdziła że jakieś 60 -80 przyczep mogą przyjąć ???? nie wiem czy dużo czy mało ????

W Kaputach - myślę że 100 też wejdzie - a na krupówki to i więcej :)

Warka - tam to ci co byli to wiedzą że końca nie widać :) a Grzesio zrobi wszystko co chcemy :)

 

pytanie tylko co inni na to centralne spotkanie ??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.