Skocz do zawartości

Przyczepa SAM


TikTak

Rekomendowane odpowiedzi

wątpię ,czy złodziej tudzież innej maści kombinator wybiera podobną ścieżkę postępowania - za małe pieniądze żeby się w to bawić.

 

no przecież gdzieś musi zrobić przysłowiowy "pierwszy krok" aby nabrać doświadczenia :>

 

 

jasne, że nie. Kombinator sprzedaje tanio przyczepkę naiwnemu, a ten po pierwszej nieudanej próbie rejestracji zgłasza się na nasze forum i pisze, że ma problem.

 

i stad mamy wysyp podobnych tematów :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witold - opisany przez Ciebie przypadek świadczy o niekompetencji, urzędnika. Prawdopodobnie powiedział znajomemu, że nie będzie to możliwe, a potem sprawdził, i okazało się, że się nie da. :niewiem:

Cóż - po fakcie można być mądrym i najlepiej uzyskać (na przyszłość) "na piśmie" informację od urzędnika. Wtedy może byłoby łatwiej.

 

Sposób, który opisałeś - z pewnością wielu "macherów" wykorzysta, żeby zarobić parę groszy, Niestety część budek mogła zmienić właściciela (bez jego wiedzy), a potem "tożsamość".

Co fakt, to fakt. Nie wszystkich należy wrzucać do jednego worka. To byłoby nie fair.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sposób, który opisałeś - z pewnością wielu "macherów" wykorzysta, żeby zarobić parę groszy, Niestety część budek mogła zmienić właściciela (bez jego wiedzy), a potem "tożsamość".

Cholera nie pomyślałem o tym niewiem.gif. Proszę Admina o usunięcie mojego poprzedniego postu (#29).

user_green.pngwitold49 user_popup.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek - to nie jest Twój pomysł. W moim poście chodziło mi, że wielu z niego już korzystało, korzysta i będzie korzystać. I chyba bez znaczenia jest, czy Twój post zostanie, czy nie ;-) Po prostu niektórzy tak kombinują i o tym wraz z Kolegami tutaj piszemy. :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co jest opisane w wcześniejszym poście kwalifikuje sie jako hm, powiem otwarcie typowy przekręt w którym diagnosta i właściciel popełnili wykroczenie. Znający sie na rzeczy np. diagnosta bo od niego zaczyna się cały proceder "legalizacji" przyczepki od razu stwierdzi ze to nie jest SAM tylko oryginalny pojazd. Tak samo jak by ktoś usunął nr. VIN ,tabliczkę ,oznaczenia motocykla i przyjechał na przegląd ze stwierdzeniem ze to SAM czerwona.gifsciana.gif no wybaczcie ale nic z tego. Jak wcześniej było pisane warunki techniczne dla SAMA kłaniają się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Witam wszystkich.

 

Jest do kupienia Kabe Eximo 370, która została kupiona w 2009 roku w Niewiadowie i został w niej zamontowany  dodatkowy akumulator do oświetlenia wewnątrz, a następnie została zarejestrowana jako SAM. 

Co o tym sądzić ? Czy da się ją bezproblemowo przerejestrować na mnie bez przeglądu czy autoryzacji ?

Ogłoszenie jest aktualne ale chwilowo wygasło, wystarczy wpisać na OTOMOTO Kabe Eximo 370.

 

Dziękuję za poradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Jest do kupienia Kabe Eximo 370, która została kupiona w 2009 roku w Niewiadowie i został w niej zamontowany  dodatkowy akumulator do oświetlenia wewnątrz, a następnie została zarejestrowana jako SAM. 

Co o tym sądzić ? Czy da się ją bezproblemowo przerejestrować na mnie bez przeglądu czy autoryzacji ?

Ogłoszenie jest aktualne ale chwilowo wygasło, wystarczy wpisać na OTOMOTO Kabe Eximo 370.

 

Dziękuję za poradę.

 

 

Jakim cudem mogła zostać zarejestrowana jako SAM? To musiał być jakiś wałek przecież. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakim cudem mogła zostać zarejestrowana jako SAM? To musiał być jakiś wałek przecież. 

Jeszcze do 2012  roku to było możliwe w  Poznaniu kolega zarejestrował tak hobbitkę z 2006r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze do 2012  roku to było możliwe w  Poznaniu kolega zarejestrował tak hobbitkę z 2006r

 

Wiem, że to było możliwe. Tylko zastanawia mnie jak można było zarejestrować nową przyczepę jako SAM? I po co? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.