Skocz do zawartości

Plan


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pawle P - to co leci na tle gór to domyślam się Twój czadoski kamperek :-]
Tak to mój kamperek. Jak wejdziesz na forum camperteam to mam w podpisie taki latający. To jest dzieło zrobione przeze mnie z pomocą Pauliny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawle jaki to był temat bo już kredki zatemperowałem .
Na początek, co do dzieciaków to musi być konkurs na najładniejszy i najciekawszy baner (identyfikator) na przyczepe(kamperka). Jako dawca pomysłu, ustalam również zasady. Każda załoga nie zależnie od posiadania dzieci robi banerek na okno. Rozmiar A4, w treści ma być nik z forum rozpoznawalny z daleka, ma byc karawaningowy, robi go najmłodsza osoba załogi, konkurs rozwiążemy na zlocie przy ognisku. Nagrody kupujemy w przeddzień rozwiązania konkursu po zliczeniu dzieciaków. Składka 30 zł ( nagroda dla każdego).

_________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ma być z osobami które nie mają dzieci? No i kto mi namaluje baner? :) Do zlotu już nie skombinuje dzieciaka :ok::)

 

Szary11 od sąsiadów pożycz, od sąsiadów... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.