Skocz do zawartości

Plan


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Plan nam się podoba dzieciaki już pracują nad banerkiem. Moja żonka już obmyśla jakie by można zorganizować zabawy dzieciakom. no i jak wymyśli coś ciekawego to sama sie odezwie.

Ale mam pytanko czy wiadomo już czy będzie otwarty na miejscu jakiś bar i sklepik coby nie jeździć po zakupy gdzieś dalej albo zjeść jakiś ala-obiad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś załatwi nagłośnienie to mogą być i tańce - ja biorę instrument więc muza na żywo będzie :-] Zresztą jakby było jakoweś nagłośnienie to można dzieciakom zorganizować konkurs karaoke - wystarczy laptok i program "vanbasco" i ...lecimy.

Pawle P - to co leci na tle gór to domyślam się Twój czadoski kamperek :-]

Pozdrawiam

Pabloo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że muzyka z samochodu wystarczy. Jakichś płytek napewno każdy z nas będzie miał więc tańce załatwione :-] Gorzej z karaoke - osobiście nia mam laptopa ani dodatkowego sprzętu by w tym pomóc :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że muzyka z samochodu wystarczy.

Mówisz Szary, że nie wierzysz w moje zdolności instrumentalne? Nie jest tak źle :-]:-]:hop1: Ale pomysł "wieczorku zapoznawczego" jak to ongiś na wczasach FWP bywało jest godzien rozpatrzenia.

Pozdrawiam

Pabloo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że muzyka z samochodu wystarczy.

Mówisz Szary, że nie wierzysz w moje zdolności instrumentalne? Nie jest tak źle :-]:-]:hop1: Ale pomysł "wieczorku zapoznawczego" jak to ongiś na wczasach FWP bywało jest godzien rozpatrzenia.

Pozdrawiam

Pabloo

 

 

Nie nie Pablo, nie wątpie :-] Widać nie zrozumiałem tematu, myślałem, że chodzi Ci o muzykę do tańców taką "gotową". Śpiewami pomożemy Twojej grze i będzie jak w operze :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.