Skocz do zawartości

Plan


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Data Godzina Opis Uwagi

 

01.05

(wtorek) 10:00 Mecz siatkówki – Wschód vs. Zachód.

11:00 Zawody indywidualne badminton W tym samym czasie wypadało by zorganizować najmłodszym konkurs plastyczny

14:00 Rejs wokół jeziora Zdworskiego

20:00 Ognisko + ustalanie szczegółów na następny dzień + rozdanie świadectw czy medali. Lub świetlica

 

02.05

(środa)

10:00 Zwiedzanie Gąbina

12:00 Zwiedzanie Sanników

13:00 Płock (głównie z racji sporego zaplecza gastronomicznego i zjedzenia obiadu) lub dla chcących zjeść na kempingu powrót do ośrodka.

15:00 Zawody wędkarskie. Dla nie wędkarzy przeprowadzamy zawody w boule.

 

18:00 Dyskusja na temat klubu, forum i naszej przyszłości .

 

20:00 Ognisko + ustalanie szczegółów na następny dzień + rozdanie świadectw czy medali.

 

03.05

(czwartek)

10:00 Wycieczka rowerowa po okolicy. Dla nie cyklistów wycieczka samochodowa ; Gostynin lub Oporów.

15:00 Konkurs fotograficzny połączony z wystawą. Tematyki konkursu nie narzucamy z góry: zdjęcia mają być związane z karawaningiem lub podróżami. (pytanie tylko czy będą chętni)

20:00 Ognisko

 

 

Ważną rzeczą jest zorganizowanie czasu naszym najmłodszym pociechą. Musimy zastanowić się razem (niestety ja nie mam dzieci :-] i nie jestem w stanie przewidzieć) co dla nich może być nudne (np. oglądanie meczu siatkówki).

Ustalone było wstępnie, że będzie dla nich konkurs plastyczny - temat :hmm: " Ja z rodziną na wakacjach" :-]. Można dla dzieciaków przewidzieć jakieś konkurencje sportowe - tylko przypominam, że dla zabawy a nie rywalizacji.

Dlatego poszukujemy rodziców którzy zorganizowali by to :-] - ja na razie jestem za młody i mam za słabą rękę do dzieciaków :-].

 

Chciałbym też znaleźć chętnych którzy przeprowadzili by pewien "wywiad" jeśli chodzi o miejsca które będziemy zwiedzać. Wiadomo weekend majowy: skanseny, muzea itp. mogą być nieczynne.

 

Wiadomo jest też że rożnie może być z pogodą i plany mogą ulegać zmianą - dlatego trzeba zawsze mieć jakąś alternatywę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Chcialbym tez znalezc chetnych ktorzy przeprowadzili by pewien "wywiad" jesli chodzi o miejsca ktore bedziemy zwiedzac. Wiadomo weekend majowy: skanseny, muzea itp. moga byc nieczynne.

Rozgladalem sie w tym temacie troszke.

Proponuje zwrocic uwage na piekne okolice i sam Lowicz http://www.um.lowicz.pl/spacer.html

Kopalnia Soli Klodawa http://www.sol-klodawa.com.pl/turystyka/zwiedzanie-kopalni.html

W Gostyninie jest zamek http://www.gostynin.pl/side.php?id=80

a w Kutnie m. in. muzeum http://www.um.kutno.pl/pl/dokumenty/co_warto

Szkoda, ze plan jest dopiero od wtorku, kiedy trzeba bedzie wyjezdzac :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek, co do dzieciaków to musi być konkurs na najładniejszy i najciekawszy baner (identyfikator) na przyczepe(kamperka). Jako dawca pomysłu, ustalam również zasady. Każda załoga nie zależnie od posiadania dzieci robi banerek na okno. Rozmiar A4, w treści ma być nik z forum rozpoznawalny z daleka, ma byc karawaningowy, robi go najmłodsza osoba załogi, konkurs rozwiążemy na zlocie przy ognisku. Nagrody kupujemy w przeddzień rozwiązania konkursu po zliczeniu dzieciaków. Składka 30 zł ( nagroda dla każdego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł będę musiał kredki z podstawówki znaleźć i chyba jedną noc na zlocie poświecę na robienie tego banerka :-]. Ja bym jednak zmienił tematykę na trochę łatwiejszą - młodsze szkraby mogą se nie poradzić z czymś takim :-].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomi, to widać, że nie masz brzdąca. One mają taką wyobraźnię, że się dorosłym nawet tyle nie przyśniło. Wystarczą 2 kreski i jest dzieło sztuki :-] Rodzice pomogą :-] . Zasada to zasada jak wszyscy to wszyscy. Napisz flamastrem karawaning.pl i też może dostaniesz nagrodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz flamastrem karawaning.pl i też może dostaniesz nagrodę

 

Pismem technicznym na papierze milimetrowym zrobię :-].

 

Dobra Paweł, ale kilka pytań:

- dzieciaki rysują wszystkie razem w jednym miejscu czy każde osobno

- jeśli wszystkie razem to ktoś ich musi pilnować

- czy na pewno wybierać najładniejszą pracę i jeśli wybierać to kto to będzie wybierać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każde rysuje w domu i przywozi na zlot. Wkładamy za okno i po tym się rozpoznajemy.

 

Dobra spoko - kwestia jeszcze organizacji im czasu na miejscu :-].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak zareaguje moja dziewczyna jako młodsza część załogi jak jej powiem by narysowała baner :-] :-] Coś czuje, że chyba będe musiał sam to zrobić :hehe:

 

Plan podoba mi się, nie jest przeładowany, każdy też znajdzie czas dla siebie. Tomii - świetna robota :):-]

 

Teraz jeszcze propo medali - jak dojdziecie ładu co dla dzieci zorganizować (niestety w tym nie pomoge bo ani nie dzieciaty ani nie kumaty w zabawach) to dajcie odpowiednio wcześniej mi znać ile zrobić medali i w jakich konkurencjach. Wtedy bym może w domu ładniej to przygotował.

 

No i może też być tak, że dojade dopiero we wtorek (1.03) po południu (mogę być po nocy w pracy). No ale nie odpuszcze :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pobytu to mam pomysła. Mam nadzieje, że było kilku harcerzy w naszej zlotowej grupie. Na działce pod warszawa zrobiliśmy kiedyś dzieciakom podchody, wspominają do dziś dnia. Potrzebne zaangażowanie 2-3 dorosłych i kilka latarek. Robi się plan i kilka przygód po drodze i zabawa na całego. Mam nadzieje, ze się znajda chętni. Wiek uczestników podchodów nie ma znaczenia, musi być więcej "ochroniarzy" którzy idą równolegle lasem. Zabawa szampańska, o 23:00 dzieciaki padają jak muchy i wspominają przez kilka lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu, a ja jeszcze nie mogę powiedzieć czy przyjadę, ale :-]:slina::-]

Jak bym był to kometka mnie interesuje i oczywiście w....ki, gdzieś tam w szarej strefie. :-]

 

[ Dodano: Nie 18 Mar, 2007 18:42 ]

Ja w młodości zamierzchłej byłem harcerzem, nawet jakieś odznaczenia miałem i byłem w tych okolicach na obozie - podchody super sprawa, piszę się jakby co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że plan jest dopiero od wtorku, kiedy trzeba będzie wyjeżdżać

 

Myślę, że nie będziemy do wtorku siedzieli i zbijali baki :-]. Jest jeszcze wachlarz możliwości i miejsc które można odwiedzić - kwestia zgadania się na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.