Skocz do zawartości

Co z X Zlotem ???


Spablo1

Rekomendowane odpowiedzi

Opłaty za sanitariaty to nic innego jak pobyt osoby. Jest to obiekt zarządzany przez miasto (chyba gminę). Miejsca tam dużo, sanitariaty na czwórkę. Ja tam byłem wiele razy i mi tam odpowiadało, jednak przez ostatnie 2 lata nie widziałem campingu. Jeśli jest ktoś z okolic to mógłby podjechać porozmawiać z dyrektorem GOSiRu ,zrobić kilka fotek i można decydować. W okolicy jest jeszcze pole campingowe w Człuchowie i nad jez Charzykowskim , ale ja tych obiektów nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej w Slawie, i zeby przyjechalo 1000 przyczep i 1000 kamperow, zeby przyjechaly wszystkie telewizje swiata, nikt nikogo nie bedzie znal a program bedzie napiety do ostatniej minuty.

Lacznie z pobudka....

 

Tomii, do roboty, organizuj to szybciutko...

 

A, i nie zapomniec o powiadomieniu Policji, przegladach gazowych, do wiadomosci firm ubezpieczeniowych, bo skladka przeciez za mala jest, do firm autostradowych, zeby wiecej placic i w ogole - im wiekszy szum, tym lepiej.

 

Bedzie super...Wreszcie bedzie spelnione haslo z P - cos tam, czyli parada karawaningu....

Parada sie pisze czy parodia, sam juz nie wiem...:mlot:

 

A tak na marginesie - jaki termin?

 

J.

Edytowane przez jacek l (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zapomnialem - a edytowanie sie juz skonczylo, koniecznie, zeby z Polskiego Karawaningu ktos przyjechal, bo to potem sie na OKLADCE naszego pisma zobaczy zdjecia z tej imprezy.

 

A ze rejestracje beda na na D, Nl, i z kosmodromu, to juz pikus...

Edytowane przez jacek l (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej w Slawie, i zeby przyjechalo 1000 przyczep i 1000 kamperow, zeby przyjechaly wszystkie telewizje swiata, nikt nikogo nie bedzie znal a program bedzie napiety do ostatniej minuty.

Lacznie z pobudka....

 

Tomii, do roboty, organizuj to szybciutko...

 

A, i nie zapomniec o powiadomieniu Policji, przegladach gazowych, do wiadomosci firm ubezpieczeniowych, bo skladka przeciez za mala jest, do firm autostradowych, zeby wiecej placic i w ogole - im wiekszy szum, tym lepiej.

 

Bedzie super...Wreszcie bedzie spelnione haslo z P - cos tam, czyli parada karawaningu....

Parada sie pisze czy parodia, sam juz nie wiem...:mlot:

 

A tak na marginesie - jaki termin?

 

J.

 

dokładnie o to mi chodzi ..... non stop wysoki bas, rano trąbki na pobudkę i wszystko to co napisałeś w jednym i drugim poście ............... :niewiem: chyba nie zaczaiłeś o czym mówię , bo to co napisałeś to już kiedyś było pisane i wtedy mnie to przekonało .. ale ostatnio zmieniłem zdanie - nie wiedzieć czemu :tuptup::palacz:

 

a co do terminu to miło by było podać datę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu będzie zlot, na który przyjadą nie liczni z forum, bo jechać 300 kilosów na weekend

 

to chyba przesada. Ja proponuję zorganizować zlot w okolicach Torunia przynajmniej wszyscy będą mieć podobną trasę. Oczywiście będą niezadowoleni, ale jest spora szansa na to, że pojawi się więcej załóg, które sporo piszą i chcą się poznać w realu.

 

 

Zdecydowanie popieram Luksusową_budę :winner: no może bez TVNu :)

 

 

Tomi, czemu się upierasz na spotkania w małych grupach?

 

Ja osobiście chciałbym poznać inne załogi a nie tylko grupy czy sekcje, nie jesteśmy wrogami tylko mamy wspólne hobby a mówienie, że nie wszyscy muszą przyjechać.

Jdeą tego forum chyba nie jest rasizm czy dyskryminacja? Tylko wspólna zabawa!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może wkładam kij w mrowisko, ale po przeczytaniu postów Jacka I nie mogę się powstrzymać.

Po co ten sarkazm?

Każdy jedzie tam, gdzie mu odpowiada.

Małe spoty organizowane są na bieżąco - wystarczy popatrzeć choćby na Południowców. Myślę, że forumowy zlot powinien mieć nieco inną formułę, niż spotkanie na 30 przyczep - było nie było zarejestrowało się ponad 6000 użytkowników, a to do czegoś zobowiązuje.

 

Kultura osobista polega między innymi na szanowaniu poglądów i pracy innych. Szkoda, że niektórym osobom na forum jej brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może wkładam kij w mrowisko, ale po przeczytaniu postów Jacka I nie mogę się powstrzymać.

Po co ten sarkazm?

Każdy jedzie tam, gdzie mu odpowiada.

Małe spoty organizowane są na bieżąco - wystarczy popatrzeć choćby na Południowców. Myślę, że forumowy zlot powinien mieć nieco inną formułę, niż spotkanie na 30 przyczep - było nie było zarejestrowało się ponad 6000 użytkowników, a to do czegoś zobowiązuje.

 

Kultura osobista polega między innymi na szanowaniu poglądów i pracy innych. Szkoda, że niektórym osobom na forum jej brakuje.

 

Zgadzam sie z Tobą Elu w 100% .Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie pokrywa się z przedmówcami :

noemi_s , 100pa , topmirex , luksusowa_buda

zlotów ,spotów regionalnych mamy prawie co tydzień gdzie przybywa od 2 do 30 załóg ,

a raz dwa razy do roku coś większego ,zwartego pokazuje ogółowi stan faktyczny ,ilu nas jest .

Nie zamykajmy się w małych grupkach na stałe ,poszerzajmy nasze horyzonty , zawierajmy nowe znajomości banan.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było nie było zarejestrowało się ponad 6000 użytkowników, a to do czegoś zobowiązuje.

 

 

Nie oszukujmy się .

Liczba 6000 jest wygodna dla statystyk forum.

Aktywnych jest niespełna 500 .

Druga sprawa , to my Polacy umiemy liczyć .

Każdy wybierze rozwiązanie które mu najbardziej pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać niektórzy chcieliby, aby zlot zorganizować w najodleglejszym zakątku Polski aby zbyt wielu uczestników nie było. Najlepiej jeszcze nie ogłaszać tego na forum. Po co mają przyjeżdżać ludzie, których się nie zna :)

 

Wracając poważnie do tematu, kwestia miejsca już jest ustalona - Pojezierze Drawskie. Tam zlotu jeszcze nie było.

Kwestia terminu chyba też nie podlega dyskusji - ostatnio był to pierwszy weekend września.

 

Pozostaje tylko sprawa organizatora.

Nie ma nikogo mieszkającego w pobliżu, kto mógłby podjechać na miejsce, obgadać sprawę z właścicielem pola oraz ustalić szczegóły (typu termin, ceny i jakieś drewno na ognisko) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt 6000 zarejestrowanych ,liczę że połowa to rejestracja jednorazowa .

Nie zmienia to faktu że zloty główne powinno się organizować ,aby jak najwięcej forumowiczów mogła się spotkać w jednym czasie i w jednym miejscu.

Są to zloty dobrowolne więc nie ma problemu kto chce ten przyjedzie ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do Przechlewa to miejsce jest ok tylko ze to jest nad jeziorem i jeśli ma być fajnie to trzeba robić wcześnie, (pora roku ) a jak Tomek napisał szkoda zamykać sezon zbyt wcześnie :)

To co przepraszam zamierzasz ? Zatrzymać zegary czy załatwić dłuższe lato ?

Rozumiem również, że jeśliby Przechlewo leżało nad rzeką czy w górach to to zlot mógłby być później ?

Bo nie kumam...:niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.