Skocz do zawartości

Co z X Zlotem ???


Spablo1

Rekomendowane odpowiedzi

Interesuje mnie kwestia X (jubileuszowego) Zlotu. Czy "Rada Starszych" już coś ustaliła ?

Informacje o poprzednich zlotach pojawiały się z 5-6 miesięcznym wyprzedzeniem. Do kolejnego zostały 3 miesiące z małym haczykiem a tu cisza... :niewiem:

Jestem poważnie zaniepokojony :tuptup: . Chciałbym już wiedzieć gdzie będę miał pojechać, aby spotkać się z Koleżeństwem :pub: (tym bardziej, że do Danowskich nie mogliśmy zawitać).

 

Jeśli już coś wiadomo to nie trzymajcie proszę w niepewności :):ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że jeśli nic nie zostało postanowione to może gdzieś w takim miejscu aby była fajna impreza a nie cisza i "spokój" bo to możemy sobie zorganizować w innym terminie . Uważam że takie spotkania powinny prowadzić do pokazywania karawaningu jako formy - odpoczywania, zwiedzania, zabawy i wszystkiego na co każdy ma ochotę :) . Pokażmy jak potrafimy się bawić !!!!!! może takie spotkania - albo jak tez były nazywane spędy z masą list i harmonogramem od 8 do 20 spowodują że będziemy jakimś ważniejszym elementem POLSKIEJ TURYSTYKI a co za tym idzie bardziej uważaną grupą .

PS. Kondzio - jestem za tym aby nawet TVN przyjechał :)

IM WIĘCEJ TYM LEPIEJ - bo jak to mówią CAŁE ŻYCIE Z WARIATAMI

 

MOŻE TORUŃ !!!!!??????!!!!!!

ALBO KAPUTY !!!!!??????!!!!!!

Edytowane przez luksusowa_buda (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukamy kempingu oraz chętnego na dogadanie się z właścicielami w rejonie Człuchowa i Chojnic. Bardzo prawdopodobny jest kemping w Przechlewie, ale ja niestety obiektu nie znam, nie wiem jak jest duży i czy pomieści odpowiednia ilość osób niewiem.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że jeśli nic nie zostało postanowione to może gdzieś w takim miejscu aby była fajna impreza a nie cisza i "spokój" bo to możemy sobie zorganizować w innym terminie . Uważam że takie spotkania powinny prowadzić do pokazywania karawaningu jako formy - odpoczywania, zwiedzania, zabawy i wszystkiego na co każdy ma ochotę :) . Pokażmy jak potrafimy się bawić !!!!!! może takie spotkania - albo jak tez były nazywane spędy z masą list i harmonogramem od 8 do 20 spowodują że będziemy jakimś ważniejszym elementem POLSKIEJ TURYSTYKI a co za tym idzie bardziej uważaną grupą .

PS. Kondzio - jestem za tym aby nawet TVN przyjechał :)

IM WIĘCEJ TYM LEPIEJ - bo jak to mówią CAŁE ŻYCIE Z WARIATAMI

 

MOŻE TORUŃ !!!!!??????!!!!!!

 

 

Nie raz wypowiadałem swoją opinie na ten temat.

 

Sprawa dla mnie jest prosta. Nasze forum nie zajmuje się organizowaniem imprez zlotowych. Imprezy zlotowe organizowane są przez PFCC, oraz koła caravaningu przy automobilklubach PZMot. My organizujemy spotkania FORUMOWICZÓW!!! No i jak to mówią "Ciszej będziesz, dalej zajedziesz" więc TVN na zlocie czy bawienie się w ważniejsze elementy może przynieść skutek odmienny od zakładanego - czego mogliśmy już doświadczyć oslabiony.gif. Ja na zlot jadę spotkać znajomych z forum, poznać nowych forumowiczów, odwiedzić ciekawe najlepiej nieznane mi miejsce. Masa list i harmonogram nie są mi potrzebne - dlaczego? Dlatego że jest to ciężki kawałek chleba dla organizatora, a często zamiast zwykłego dziękuje organizator usłyszy tylko co było nie tak... Masa ludzi też nie jest mi potrzebna. Dlaczego bo zbyt duże imprezy przekształcają się w "anonimowe", a to dobre niestety nie jest.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wchodzą w gre Kaputy to jestem za

 

myślę że nie chodzi o to żeby wskazywać konkretne miejsce ( to były propozycje ) ale chodzi o wypowiedź wszystkich z forum czego oczekujemy po takich spotkaniach X potem XI XII XIII XIV ........... i tak dalej czy spotkania na 15 przyczep czy możliwości poznawania ludzi z którymi klika się cały rok a nigdy się ich w realu nie widziało oraz promocji karawaningu i turystyki ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że nie chodzi o to żeby wskazywać konkretne miejsce ( to były propozycje ) ale chodzi o wypowiedź wszystkich z forum czego oczekujemy po takich spotkaniach X potem XI XII XIII XIV ........... i tak dalej czy spotkania na 15 przyczep czy możliwości poznawania ludzi z którymi klika się cały rok a nigdy się ich w realu nie widziało oraz promocji karawaningu i turystyki ????

 

 

Ty myślisz że jak masz 200 przyczep na polu to jesteś w stanie na takim zlocie poznać więcej niż ludzi z 30 przyczep?

 

O co chodzi Ci z promocją? Co chcesz w ten sposób osiągnąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myśle że dyskusji o formie zlotów było już chyba wystarczająco dużo :pad: jest podane konkretne miejsce i po sprawie :ok: bo znów się zaczną miliony propozycji i kręcenie nosem na organizacje lub jej brak Wiemy gdzie mniej wiecej będzie zlot i tyle :-] kto chce przyjechać ten przyjedzie a komu coś nie odpowiada to wybierze inne miejsce i spędzi czas tak jak chce ... i nie ma sensu rozwodzić się nad tym bo jak wiemy wszystkim sie nie dogodzi :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myśle że dyskusji o formie zlotów było już chyba wystarczająco dużo :pad: jest podane konkretne miejsce i po sprawie :ok: bo znów się zaczną miliony propozycji i kręcenie nosem na organizacje lub jej brak Wiemy gdzie mniej wiecej będzie zlot i tyle :-] kto chce przyjechać ten przyjedzie a komu coś nie odpowiada to wybierze inne miejsce i spędzi czas tak jak chce ... i nie ma sensu rozwodzić się nad tym bo jak wiemy wszystkim sie nie dogodzi :]

 

100% racji nie dogodzi wszystkim ale przykład Danowskich - troszkę ekip odpadła a czemu :niewiem:

 

nie chodzi mi o wskazywanie miejsca czy o mówienie gdzie kto pojedzie tylko o to aby pomyśleć że to my w większym lub mniejszym gronie tworzymy forum

 

a ciekawe co będzie jak do " tego dzikiego i nieznanego miejsca" przyjedzie "ileś" załóg hmmmm np bez wpisania się na listę ?????

Edytowane przez luksusowa_buda (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odległości do Przechlewa:

 

Gdańsk - 135

Szczecin - 230

Bydgoszcz - 108

Poznań - 198

Łódź - 320

Wrocław - 360

Warszawa - 360

Białystok - 500

Lublin - 525

Kielce - 460

Katowice - 510

Kraków - 575

Rzeszów - 650

 

Opis kempingu:

opisOśrodek znajduje się 1,5 km od Przechlewa, na trasie Przechlewo - Człuchów. Położony wśród lasów nad jeziorem Końskim na szlaku kajakowym rzeki Brdy. Na terenie znajduje się urządzone strzeżone kąpielisko z pomostami i wypożyczalnią sprzętu pływającego.

 

Zakwaterowanie:

 

* Obiekty murowane (bliźniaki); jeden segment 4-osobowy posiadający kuchnię z lodówką, pełen węzeł sanitarny i TV.

* Domki drewniane

o dwupokojowe posiadające kuchnię z lodówką, w pobliżu - węzeł sanitarny

0 domki dwupokojowe z łazienką i aneksem kuchennym,

o trzypokojowe posiadające kuchnię z lodówką, WC, w pobliżu - prysznic

* Pole namiotowe na 400 osób z możliwością przyłączenia do energii elektrycznej. W pobliżu znajduje się pełen węzeł sanitarny.

 

Spływy kajakowe:

Polecamy spływ Brdą, która dostępna jest dla kajakarzy na długości 233 km. Na 1-3 dniowe wycieczki proponujemy malownicze odcinki górnej Brdy od miejscowości Stara Brda do Przechlewa lub dalej do Charzykowy.

 

Wyżywienie:

 

* punkty małej gastronomii na terenie ośrodka

* restauracja "Fregata" - 1000 m

 

Ponadto Ośrodek udostępnia:

 

* Odpłatnie:

o rowery wodne

o kajaki

o łodzie wędkarskie

o saunę

o parking strzeżony

o transport kajaków

* Nieodpłatnie:

plaża i strzeżone kąpielisko

o boisko do siatkówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu...

Może ktoś spośród 6050 zarejstrowanych forumowiczów był na kempingu w Przechlewie i jest w stanie odpowiedzieć Tomiemu na zadane pytanie: Jaki duży to obiekt i jakie panują tam warunki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odległości do Przechlewa:

 

Gdańsk – 135 - 2 godz. 28 min

Szczecin – 230 - 3 godz. 47 min

 

Bydgoszcz – 108 - 1 godz. 56 min

Poznań – 198 - 3 godz. 44 min

Łódź – 320 - 5 godz. 7 min

Wrocław – 360 - 6 godz. 18 min

Warszawa – 360 - 5 godz. 50 min

Białystok – 500 - 7 godz. 55 min

Lublin – 525 - 8 godz. 18 min

Kielce – 460 - 7 godz. 37 min

Katowice – 510 - 8 godz. 0 min

Kraków – 575 - 8 godz. 43 min

Rzeszów – 650 - 10 godz. 1 min

 

uzupełniam dane

 

 

a co do wielkości i samego kempingu to wiem że Jawor_ki tam często w latach ubiegłych jeździli więc na 100% się wypowiedzą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.