Skocz do zawartości

4 letni Burstner, na co zwrócić uwagę


tokyo

Rekomendowane odpowiedzi

witam ponownie

 

szukam przyczepki, 2+2. Najlepszym rozwiązaniem byłoby spanie piętrowe, stąd moje poprzednie pytanie było o 560KMfe.

no ale, pojawiła się przyczepka całkiem ciekawa, i będzie na miejscu już niebawem.

 

http://allegro.pl/burstner-belcanto-470tl-2007r-naped-mover-roleta-i1616432718.html

 

moje pytania: na co tutaj zwrócić tak naprawde uwagę? z tego co obswerwuje oferty, niewiele jest w Polsce na sprzedaż Busrtnerów kilkuletnich, więc cięzko jest mi się rozpoznać co do ceny. czy ta budka jest warta takiej ceny. (tak wiem, bogate wyposażenie).

 

dzięki z góry za każdą opinię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie

 

szukam przyczepki, 2+2. Najlepszym rozwiązaniem byłoby spanie piętrowe, stąd moje poprzednie pytanie było o 560KMfe.

no ale, pojawiła się przyczepka całkiem ciekawa, i będzie na miejscu już niebawem.

 

http://allegro.pl/bu...1616432718.html

 

moje pytania: na co tutaj zwrócić tak naprawde uwagę? z tego co obswerwuje oferty, niewiele jest w Polsce na sprzedaż Busrtnerów kilkuletnich, więc cięzko jest mi się rozpoznać co do ceny. czy ta budka jest warta takiej ceny. (tak wiem, bogate wyposażenie).

 

dzięki z góry za każdą opinię

 

Przyczepka piękna ale układ do bani.Zastanów sie czy spełni Twoje oczekiwania.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena adekwatna do rocznika/modelu/dodatkowego wyposażenia (ktoś fajnie przyczepę doposażył na co warto zwrócić uwagę przy ewentualnym zakupie. W przypadku kupna "gołej" przyczepy pozbycie się kilku tysięcy zł to żaden wyczyn). Najlepiej pojechać i zobaczyć czy stan ze zdjęć pokrywa się ze stanem rzeczywistym :)

Rzeczywiście polski rynek jest bardziej zdominowany przez Kanusy i Hobby. Skąd taka tendencja ? hmm być może przez mniejsza ilość dealerów (w Polsce też kupuje się przecież nowe przyczepy:))

Edytowane przez major (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tokyo nie ma się nad czym zastanawiać. Masz blisko. Siadaj w auto i jedź oglądać. Jeżeli układ spań tobie odpowiada zrób trochę zdjęć i wrzuć na forum. Specjaliści obejrzą i ocenią. W moim mniemaniu przyczepa w tym roczniku nie ma prawa łapać wilgoci, chyba że była powypadkowa. Zwróć uwagę na łazienkę czy nie ma zawilgoceń. Chociaż jest słuchawka prysznicowa nie widać kabiny ani żadnych uszczelnień. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.