Skocz do zawartości

Jaki fajny kemping na Południu PL polecacie?


bartosz_b

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję jakiegoś fajnego kampingu gdzieś na południu Polski tak żeby można było z dzieciakiem wyskoczyć na weekend, nie dalej niż 100 km :drive: od Bielska-Białej. Najlepiej jakby był gdzieś nad jakimś jeziorkiem, zalewem, lub rzeką czyli jednym słowem wodą :-)

Na pewno możecie mi coś ciekawego polecić :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ciężko, to znaczy nie wiem co masz na myśli "fajny"

 

jeśli ma być wypas, to "polana sosny" :niewiem:

w tym std nic innego nie znajdziesz

 

jeśli std może być dużo niższy to wybór jest już spory

np Frydman, Krościenko, Gródek ... w sumie nad każdym jeziorem coś się znajdzie :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli std może być dużo niższy to wybór jest już spory

np Frydman, Krościenko, Gródek ... w sumie nad każdym jeziorem coś się znajdzie :bzik:

 

 

W Pieninach z niższym standardem to bym dorzucił Sromowce nad samiuśkim Dunajcem i Cerveny Klastor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Pszczyna-Łąka nad zaporą Łącką - fajne sanitariaty , dużo prądu , przy lesie no i oczywicie największa atrakcja -piaszczysta plaża . Możliwoć wynajęcia kajaków , rowerków wodnych i małych łódek bodajże 7 i 9 metrowych . Płaski teren pod przyczepę , obiekt monitorowany całodobowo , niezły bar w pobliżu . POLECAM . Poszukaj tematu - kemping nad zaporą Pszczyna-Łąka - tam dałem odnosnik do stronki

Edytowane przez Tombr (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Pszczyna-Łąka nad zaporą Łącką - fajne sanitariaty , dużo prądu , przy lesie no i oczywicie największa atrakcja -piaszczysta plaża . Możliwoć wynajęcia kajaków , rowerków wodnych i małych łódek bodajże 7 i 9 metrowych . Płaski teren pod przyczepę , obiekt monitorowany całodobowo , niezły bar w pobliżu . POLECAM . Poszukaj tematu - kemping nad zaporą Pszczyna-Łąka - tam dałem odnosnik do stronki

 

Tak tak o pszczynie to akurat wiem bo nawet sam tam się pytałem o warunki :skromny: a powiedz mi dokładnie to jest po tej stronie jeziora co kiedyś była dyskoteka weekend? Bo wiem że jak jeździłem tam kiedyś na windsurfing to właśnie koło tego przybytku się wjeżdżało taką polną drogą nad samą wodą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mój drogi to jest po drógiej stronie . Zrobiona jest piaszczysta plaża i cały teren jest ogrodzony łącznie z plażą tak że niema nachalnie pijanej młodzieży bo za wstęp na plażę trzeba płacić a jak stoisz z kampem to masz free . Najprosciej żeby tam dojechać to zjechać jakies 800 m (jadąc od Pszczyny ) za stacją bliska na trasie Pszczyna-Strumień w prawo , cały czas główną aż do skrzyżowania gdzie główna odbija w lewo . Na tym skrzyżowaniu dajesz prosto , na górce w prawo i przy smiesznych domkach w lewo . 500 m i jestes na miejscu . :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartosz przyjedź do Łąki teraz w sobote lub piątek to sam zobaczysz, mają być fajne imprezy http://www.wiadomosci.pless.pl/wiecej.php?action=pokaz&id=22612&akt=1 , tylko obawiam sie że może być troche ciasno . Ja tam chyba postawie cepke w piątek, a dojade dopiero w sobote.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartosz przyjedź do Łąki teraz w sobote lub piątek to sam zobaczysz, mają być fajne imprezy http://www.wiadomosc...&id=22612&akt=1 , tylko obawiam sie że może być troche ciasno . Ja tam chyba postawie cepke w piątek, a dojade dopiero w sobote.

 

Wielkie dzięki za zaproszenie ale niestety na ten weekend nie wyrobię się z wykończeniem poprawek w cepce, a nie ukrywam że nie chce ich zostawić bo do 17 czerwca musi być gotowa na dłuższy wyjazd na Chorwację. Tak więc po powrocie czyli w lipcu na pewno stawię się na kempingu i dam wcześniej znać :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.