Skocz do zawartości

Kemping w Polańczyku


Skalniaki

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Was był na kempingu w Polańczyku za hotelem Zephir? Oglądaliśmy go jedynie będąc na krótkim zimowym wypadzie. Nie było jednak nikogo, żeby popytać, pooglądać zaplecze sanitarne - martwy sezon, a kemping kameralny. Mamy na niego ochotę. :skromny:

Pozdrawiamy

Skalniaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czy ktoś z Was był na kempingu w Polańczyku za hotelem Zephir? Oglądaliśmy go jedynie będąc na krótkim zimowym wypadzie. Nie było jednak nikogo, żeby popytać, pooglądać zaplecze sanitarne - martwy sezon, a kemping kameralny. Mamy na niego ochotę. :skromny:

Pozdrawiamy

Skalniaki

 

 

Witam!

Polecam to miejsce,byłem wiele razy.Pole 'CYPEL':biwak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...

czy mógłby ktoś wrzucić zdjęcia pola oraz sanitariatów z pola cypel? może mi je też ktoś na maila podesłać, w razie problemów z ich umieszczeniem w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mógłby ktoś wrzucić zdjęcia pola oraz sanitariatów z pola cypel? może mi je też ktoś na maila podesłać, w razie problemów z ich umieszczeniem w internecie.

 

bardzo fajny camping.Spróbuj szukac stron'' Camping Polańczyk - u Paulinki.Co roku coś tam modernizują tak że ciężko będzie o aktualne fotki, tym bardziej sanitariatów.Byłem ostatnio tam 2-lata temu ,robili akurat nowe kible i prysznice.Jak dla mnie jest bardzo fajnie,miejsca na rozbicie wystarczająco,miła obsługa.Są miejsca że do wody możesz wejśc prawie z przyczepy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Byłem na tym kempingu dwa lata temu i było bardzo ok. Kemping podzielony jest na sektory tzn. młodzież, starsi z dziećmi itp. Do wody blisko, zaledwie minutka ale plaży jako takiej brak. Sanitariaty czyste i nie ma problemu z ciepła wodą pod prysznicami.

Może dlatego, że trzeba zapłacić 20 gr za minutę:brawo:.

Zdjęcia kempingu widnieją na naszym forum w galerii kempingi.

Ps. To miejsce cieszy się dużą popularnością więc proponuję przed wyjazdem zadzwonić i zarezerwować miejsce.:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na tym kempingu dwa lata temu i było bardzo ok. Kemping podzielony jest na sektory tzn. młodzież, starsi z dziećmi itp. Do wody blisko, zaledwie minutka ale plaży jako takiej brak. Sanitariaty czyste i nie ma problemu z ciepła wodą pod prysznicami.

Może dlatego, że trzeba zapłacić 20 gr za minutę:brawo:.

Zdjęcia kempingu widnieją na naszym forum w galerii kempingi.

Ps. To miejsce cieszy się dużą popularnością więc proponuję przed wyjazdem zadzwonić i zarezerwować miejsce.:banan:

 

a mają jakieś swoje własne www, bo szukam cos i znaleźć nie mogę...

na razie wiem, ze w 2012 prysznic to już 40 gr na minutę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety oficjalnej strony nie widziałem ale znalazłem coś takiego:

http://www.obiektyturystyczne.pl/najlepsze.noclegi/2470,polanczyk,kemping-pole-namiotowe-w-polanczyku-w-podkarpackim;podkarpackie

Na stronie jest telefon i inne potrzebne dane.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

 

witam

Ta cena to z myciem plecow przez obsluge???

DAKOTA

 

co Ty ! zwariowałeś :niewiem:

za to jest dopłata

 

a tak serio to przesada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

Byłem w ten weekend pierwszy raz na tym kempingu Cypel za hotelem Zephyr w necie funkcjonuje też jako U Paulinki. Samo miejsce na przyczepy całkiem fajne, bardzo dużo parcel, można sobie coś wybrać. Generalnie mało cienia choć zdarzją się parcele że cień jest. Do wody tak naprawdę 100 - 150 metrów ale w pionie i powrót czasami bywa trudny. Plaży nie ma jak to na Solinie, przy brzegu od razu głęboko więc nie da się usiąść tak żeby dzieci się same bawiły, cisza i spokój jest ale to jednak jest centrum Polańczyka i z każdej strony w sobotę atakuje bardzo głośna muzyka i mówię tu o knajpach, dyskotekach itp przybytkach. Osobna kwestia to cennik, my za 2 osoby dorosłe, dziecko, przyczepe i prąd płaciliśmy 52 zł co według mnie mało nie jest a co najważniejsze prysznic 40 gr za minutę. System liczenia jest taki że idziesz do recepcji mówisz że chcesz klucz do prysznica Pani Ci daje klucz i mówi czas start i zapisuje godzinę i wtedy biegniesz się wykąpać a potem znowu biegiem do recepcji i krzyczysz już jestem a Pani zapisuje godzienę oddania klucza - jak dla mnie po prostu masakra, jak by nie można było doliczyć 3 zł do ceny za osobę... druga sprawa to że prysznice są czynne do 22. Co do sanitariatów to jest jeszcze jedna dziwna sprawa - mianowicie ciepła woda w kranach jest w godzinach od 7 - 8 więc jak ktoś wstaje o 8 to przez cały wyjazd myję zęby w zimnej.. tak to jest w tej naszej Polsce B albo C.

 

 

Ja osobiście polecam jako kemping Wyspę Energetyka jest oczywiście trudny dojazd (wyjazd pod dużą górkę z promu) ale jest tam super. Dla zainteresowanych poszukajcie w necie Wyspa Energetyka.

 

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki kolego za świeżą opinię - właśnie na taką czekałem

i o tych sanitariatach i opłatach i okrzyku "już jestem!"

słyszałem

trochę zniechęcające - tym bardziej jak ktoś lubi się z 10 minut wygrzać pod prysznicem i nie biec od razu przez podwórko...

a cena 52 zł jak za Twój zestaw jeszcze do przeżycia.

 

mimo wszystko dobrze wiedzieć co teraz tam się dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.