Skocz do zawartości

Piątek k/Kutna - Autocampingi


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Autocampingi

 

Adres:

 

99-120 Piątek

ul. Łowicka 12

 

 

Kontakt:

telefon: 604 647 445

e-mail: autokempingi@op.pl

 

www: http://autocampingi.pl/

allegro: http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=5163472

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Czy ktoś z Kolegów i Koleżanek może powiedzieć w temacie tegoż Sprzedającego? Ofertę mają ciekawą (z tego co widziałem na stronie) a że bardzo daleko nie mam chyba się niedługo wybiorę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kupiłem tu mojego Knausa Sudwind 2001. Przyczepę wypatrzyłem na stronie w niedzielę wieczorem :tuptup:, w poniedziałek już ją miałem :jump:

 

Pan z komisu jest trochę jak dobry sprzedawca z supermaketu. Nie wciska kitu, ale jadąc tam trzeba wiedzieć co się co się tak naprawdę chce.

 

Kupując przyczepę trzeba pamiętać o szczegółach typu koło zapasowe itp...

 

Plusem są dobre ceny za wyposażenie dodatkowe np. bagażnik czy markiza.

 

Przyczepy do sprzedaży są już zarejestrowane w Polsce, generalnie jestem zadowolony, polecam, ale z dozą zdrowego rozsądku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bardzo zdrowego rozsądku.

Trzeba wszystko dokładnie sprawdzić. Nie można zawierzyć w same słowa.

Niestety ja się zawiodłem. Do mojej cepki miał być pełny przedsionek. A był tylko połówkowy. Właściciel zapewniał, że nie ma co sprawdzać, bo opis w aukcji jest po sprawdzeniu zawartości cepki pisany.

Nawet interwencja telefoniczna nic nie dała, bo Pan właściciel stwierdził, iż namiot pełny to właśnie połówkowy bo ma z trzech stron ściany.

I proponuje kolejną sprawę mieć uregulowaną. Jeżeli coś nie działa w cepce to nie to że ktoś do Was podjedzie naprawić. Ma działać jak opuszczacie komis, bo potem to już ciężko jest się doprosić.

I tak napisze jeszcze dalej.

Ja zamierzam posiadać to co było w ogłoszeniu i w zapewnieniach sprzedawcy, a jeżeli sprzedawca się z tego nie wywiąże to kieruje sprawę do sądu o niezgodność towaru z ofertą.

Zastanówcie się dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Jak pisać to pisać skromny.gif Tu też byliśmy podczas jednego wyjazdu. Miałem już za sobą wyjazd do Bierunia to się grzecznie pytam panów z Kutna jednego i drugiego o stan przyczep które oferują. Oczywiście wszystko jest jak z salonu to pojechaliśmy te 260 km w jedną stronę bo co to jest. I to samo - z drogi wszystko jest ok ale jak zaczynasz oglądać szczegółowo to wypływają nieumiejętnie zamaskowane zacieki, zgnite na rogach podłogi itd itp. W pewnym momencie miałem nawet starcie z jednym z pracowników bo przyprowadził knausa podobno w bdb stanie, niestety po przejechaniu dłonią po płycie w narożniku czuć że już się rozwarstwia i jest wilgotna. Pan niestety nie przyjął mojej opinii bo przecież zacieku nie ma - szkoda słów. W żadnym z komisów w jakich byłem nie przeszedłem do sprawdzenia urządzeń przyczepy co świadczy o ich stanie - odpadały na 1 levelu - i dotyczy to nie tylko Kutna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mam pytanie z czystej ciekawości. Czy ktoś na forum kupował może coś w Bieruniu u Klaji? Chętnie poczytam opinii na ten temat. pozdr. dla wszytkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie z czystej ciekawości. Czy ktoś na forum kupował może coś w Bieruniu u Klaji? Chętnie poczytam opinii na ten temat. pozdr. dla wszytkich.

Kolego czemu chcesz wprowadzać bałagan? Przecież ten temat dotyczy Autocampingu w Piątku k. Kutna i trzymajmy się tematu  :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym - aż sprawdziłem na mapie dla pewności.

Właściciel tego komisu nie zgadza się z Twoją opinią i raportował o sprecyzowanie. Teraz sprawa jasna o co chodziło... Ewentualną obronę swojego stanowiska powinien wyrazić sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam

 

Ja w maju kupiłem u tego Pana przyczepę sprawdzałem ją z kolegą około 4 godzin wszystko było w porządku i kupiłem. Dostałem do przyczepy nowy namiot. Właściciel sam określił rozmiar zapłaciłem i zadowolony wyjechałem. Namiot rozbiłem i okazało się, że jest nr mniejszy, Skontaktowałem się z właścicielem bez problemu zamienił mi ponownie na nowy i wszystko jest ok. Moja przyczepka jest 10 letnia cały czas stoi na kempingu już 4 miesiące przeżyła wiele deszczy, burz i wiatrów i nic jej nie jest - nie przecieka nie gnije jestem zadowolony i następną będę mógł też tam kupić.

Zapomniałbym, że przy oględzinach nie kazałem napełnić zbiornika spłuczki wodą i dokładnie nie patrzyłem na baterię od spodu przy zlewozmywaku bo okazało się, że na zimę woda była spuszczona ze wszystkich zbiorników ale nie uruchomiono silników i odrobina wody została, a mróz zrobił swoje. Baterię klej i spaw plastiku uszczelnił, a pompkę do kibelka kupiłem nową zamieniłem ze zbiornika wody, a tam wstawiłem wydajniejszą 19 l/min i przez to prysznic jest lepszy. Okazało się, że nie ma złego co by na dobre nie wyszło.

Jeżeli się kupuje starsze przyczepki to trochę problemu musi być, ponieważ są one ciągle użytkowane jeżeli za małą kasę chcemy mieć prawie nówkę to się nie uda bo takie tylko w salonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dla pozadku to juz nie Piatek a Bedlno, 

minus to taki ze to co sprzedaja to tez wypozyczaja (niektore smierdza fajami na odleglosc) - choc rzekomo te pow. 2005 to nie wypozyczaja.

Tak naprawde dopiero tu zaczalem sie zastanawiac nad cepkami 2011/2012  bo w cenie nowej Niewiadowki 520 - tylko skad taka super cena za zachodnie prawie nowki - no coz w lazienkach odchodza uszczelnienia np? czemu? moze ktos podpowie co sie z nia moglo dziac? Bo przeca nie badzmy naiwni ze cepy warte jako nowe ok. 15-18 tysi E ktos po roku sprzedaje za 9 tysi E  i jest jeszcze ktoryms posrednikiem - wiec musi na tym cos zarobic - wiec wg mnie musza byc po przejsciach - chociaz plus ze tu nikt 10 tysi nie schodzi na dzien dobry z ceny - natomiast duzo opowiadania przez sprzedawce z mala wiedza w temacie - mimo zem laik jeszcze :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Nie polecam. Aby obejrzeć przyczepę trzeba się umówić telefonicznie O.K.Właściciel będzie za dwie godziny . Mamy dwie godziny więc po drodze Kutno dla zabicia czasu i McDonald .  Na komisie pojawiamy się przed czasem , właściciel już jest . Chciałem obejrzeć czterometrową przyczepę , w pierwszej koljności czy odpowiada mi układ wnętrza a następnie ewentualnie stronę techniczną . Pytamy o konkretny model z ogłoszenia stoi praktycznie na końcu placu , a więc stwierdzam iż po drodze obejrzymy parę innych może któraś wpadnie mi w oko . Odpowiedz handlarza " jeśli chcecie pooglądać sobie inne przyczepy to proszę wejść sobie na jego ogłoszenia w internecie " - szok , jak bym chciał pooglądać sobie w internecie to bym z domu nie wychodził .  Odnośnie przyczep w ciągu paru minut zajrzeliśmy chyba do pięciu , w każdej jakaś grubsza wada dyskwalifikująca zakup , dodam że przedział cenowy to 20-30 tyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

stoi tu kamper którego rozkład mnie interesuje, może bym i kupił, ciśnienia nie ma ale że przejeżdżam w okolicy to wstępuje, komis zamknięty, dzwonię, Pan mówi że jest w Łodzi, ja na to że będę wracał w niedzielę i chętnie obejrzę to auto, jestem z małżonką i dzieciakami więc decyzja była by szybko podjęta, Pan na to że w niedzielę zamknięte a jak Wam bardzo zależy to przyjedziecie specjalnie :look:

więc odpowiedziałem że jak Panu zależy to Pan specjalnie w niedzielę otworzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.