Skocz do zawartości

My kochamy Egipt


Skalniaki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

fakt faktem że warunki do nurkowania są tam fajne ale trzeba pamiętać że płetwonurek wyszkolony w polsce na polskich wodach jest trzy razy więcej wart od płetwonurka wyszkolonego w egipcie ( pomijam tu fakt że tam zasadniczo to pakują człeka w agualung , krótka instrukcja do wody i licencja w kieszeni to tylko z nazwy jest szkoleniem) chodzi tu właśnie o warunki panujące w wodzie , w polsce warunki są trudne co powoduje że taki płetwonurek automatycznie ma lepsze wyszkoleni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt faktem że warunki do nurkowania są tam fajne ale trzeba pamiętać że płetwonurek wyszkolony w polsce na polskich wodach jest trzy razy więcej wart od płetwonurka wyszkolonego w egipcie ( pomijam tu fakt że tam zasadniczo to pakują człeka w agualung , krótka instrukcja do wody i licencja w kieszeni to tylko z nazwy jest szkoleniem) chodzi tu właśnie o warunki panujące w wodzie , w polsce warunki są trudne co powoduje że taki płetwonurek automatycznie ma lepsze wyszkoleni

 

Zgadzam sie z Tobą w 100% ale inaczej jesteś traktowany nawet w PL, jak masz licencję ze szkolenia 15 m pod wodą z zaliczonymi ćwiczeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Byliśmy w Egipcie siedem razy,zabytki wspaniałe,tysiące lat historii ale jak tylko wsadzisz głowę pod wodę wszystko przestaje istnieć ,jesteś w krainie tysiąca baśni.

Mimo iż nie nurkuje,pływałam tylko z rurką.Zazdroszczę Wam tej umiejętności.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy w Egipcie siedem razy,zabytki wspaniałe,tysiące lat historii ale jak tylko wsadzisz głowę pod wodę wszystko przestaje istnieć ,jesteś w krainie tysiąca baśni.

Mimo iż nie nurkuje,pływałam tylko z rurką.Zazdroszczę Wam tej umiejętności.Pozdrawiam.

 

 

Dokładnie tak stało się ze mną - wszystko przestało istnieć. Pierwszy raz nabawiłam się hiperwentylacji z wrażenia, ale szybko się z tym uporałam :) Już nie mogę się doczekać kolejnego wypadu. Ja mogę w zasadzie w każdej chwili, jeśli znajdę parę do pokoju, mogę lecieć nawet jutro :)

 

Pozdrawiam

Edyta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

RAFA UMIERA W EGIPCIE beksa.gif

Wróciliśmy smutni, bo świadomi, jaką moc niszczycielską posiada człowiek i cywilizacja i jak szybko postępuje degradacja natury. beksa.gif

 

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Edytowane przez Skalniaki (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RAFA UMIERA W EGIPCIE beksa.gif

Wróciliśmy smutni, bo świadomi, jaką moc niszczycielską posiada człowiek i cywilizacja i jak szybko postępuje degradacja natury. beksa.gif

 

 

Jedyny wniosek, jak się nasuwa........to nie jeździć do tych samych miejsc, mimo ogromnego sentymentu :niewiem: Najważniejsze, że małżonek ma następców w nurkowaniu. Nasze młode skutecznie połknęły bakcyla.

 

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ktoś tam był swoją cepką w tym egipcie?

 

Nie rozumiem po co zamieszczać na forum o karawaningu wspomnień z przelotu samolotami.niewiem.gif

 

Za chwilkę pewnie ktoś się tutaj zeswata, inny wyspowiada, jeszcze inny zamieści grę czy inny badziew i przerobicie konkretny portal na jakąś społecznościówkę...heeeehhhh ludziska na litość ... klotnia.gif Proponuję pomysłodawcy tematu użycie takiego fajnego wynalazku mlot.gif

- M

P.S. Może ktoś jednak tam z Polski dojechał? hahaha.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.