Skocz do zawartości

Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    Nie pokazuj więcej tej informacji

Zdjęcie

My kochamy Egipt

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

#16 konrad_b

konrad_b

Ekspert karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4069 postów
  • SkądKrk
  • Sprzęt:Przyczepa

Napisano 11 lipiec 2011 - 18:56

ja tam kiedyś do Egiptu pojadę, bo piramidę hejhopsa trza obaczyć :skromny: :-]
jednego czego obecnie nie lubię, to jeździć ciągle w to samo miejsce :hmm:

dlatego w tym roku Grecja, kiedyś Chorwacja i Węgry, była PL ... a zostaje ... Włochy, Skandynawia, Dalmacja, Peloponez i Ateny ... :bzik:
a na latanie Tomku pomaga ... sklep wolnocłowy Dołączona grafika, na zemstę faraona podobno też działa ;)

;(

#17 mazowszanka

mazowszanka

Karawaning user

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 589 postów
  • Telefon:PW
  • SkądMazowsze
  • Model:Przyczepa
  • Holownik:Ford

Napisano 11 lipiec 2011 - 21:16

Wyobraź sobie kolego, ze my nie korzystamy z, jak ty to nazwałeś, kibli, bo mamy własny w przyczepie i nie muszę zachwycać się widokiem szarego papieru. Dla mnie ubikacja nie musi być klimatyzowana bo nie spędzam tam zbyt dużo czasu.

Ewa , nie przejmuj się , nie byli , nie widzieli , zachwycają się jak mają na campingu szary papier toaletowy w kiblu ......

O klimatyzowanych ubikacjach śnić mogą ............. a to w Egipcie standard ....

Moim zdaniem , trzeba spróbować tego i tego bo wszystko ma swoje plusy i minusy :banan:

Pozdrawiam Magda M.

#18 Ewa0208

Ewa0208

Weteran karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1289 postów
  • SkądKraków
  • Model:Była Adria, była Amara, jest Ventana :)

Napisano 11 lipiec 2011 - 21:28

Mazowszanka, ale ze mną się zgodzisz ;)
Nie powinno się czegoś lubić lub nie jak się tego nie spróbowało?:-]

Życia nie mierzy się ilością oddechów, tylko ilością chwil, które nam zapierają dech w piersiach.

Moje podróże

Australia i bliższe wycieczki :)

#19 mazowszanka

mazowszanka

Karawaning user

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 589 postów
  • SkądMazowsze

Napisano 11 lipiec 2011 - 21:41

Ja napisałam, że nie kocham z prostego powodu, ciągle słyszę o Egipcie ze wszech stron( nawet w we własnej rodzinie) i Egipt mi poprostu bokiem wychodzi. Ja nie twierdzę, że nie podobałoby mi się, ale to jest jak oglądanie tego samego filmu. Na początku wydaje się człowiekowi, że mógłby oglądać w kółko, a potem to wiesz jak to bywa. Ja kiedyś byłam na osławionych i okrzyczanych Wyspach Kanaryjskich, ale jednak wybrałam wyspę, która jeszcze nie była tak oblegana i nie żałuję, mimo, że hotel nie miał klimatyzowanych toalet. Kto wie może kiedyś wyląduję też w Egipcie, ale pewnie minie sporo czasu. Pozdrawiam i bez urazy :hej:

Pozdrawiam Magda M.

#20 Ewa0208

Ewa0208

Weteran karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1289 postów
  • SkądKraków

Napisano 11 lipiec 2011 - 21:54

Ja też nie kocham Egiptu, ale byłam, widziałam, uważam, że warto, wrażenia niesamowite (nie chodzi o złote klamki i marmurowe łazienki...). Ale oglądnęłam ten film (jeden raz), a Ty czytałaś recenzje kilka razy... Pozwól, że posłużę się Twoją metaforą :przytul:

Życia nie mierzy się ilością oddechów, tylko ilością chwil, które nam zapierają dech w piersiach.

Moje podróże

#21 mazowszanka

mazowszanka

Karawaning user

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 589 postów
  • SkądMazowsze

Napisano 11 lipiec 2011 - 21:55

No, i czasami odnoszę wrażenie jakbym tam była. A tak w ogóle jak Ci idą poszukiwania tej jedynej, ulubionej?

Użytkownik mazowszanka edytował ten post 11 lipiec 2011 - 22:04

Pozdrawiam Magda M.

#22 Ewa0208

Ewa0208

Weteran karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1289 postów
  • SkądKraków

Napisano 11 lipiec 2011 - 22:11

Oj, nie poszły w tym roku :(
Dlatego chcę pożyczyć na wyjazd na Węgry 6-20 sierpnia.

Tu jest pytanie moje:
http://forum.karawan...czepy-na-forum/

Użytkownik Ewa0208 edytował ten post 11 lipiec 2011 - 22:13

Moje podróże

#23 mazowszanka

mazowszanka

Karawaning user

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 589 postów
  • SkądMazowsze

Napisano 11 lipiec 2011 - 22:17

Nie załamuj rąk, jeszcze masz trochę czasu. Nie ustawaj w poszukiwaniach. :drive:

Pozdrawiam Magda M.

#24 Skalniaki

Skalniaki

Miłośnik karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 307 postów
  • SkądMyszków
  • Sprzęt:Kamper
  • Model:Ford Benimar Tessoro coś tam coś tam
  • Holownik:JEST :)

Napisano 14 lipiec 2011 - 07:48

Każde z nas kiedyś zaczęło swoją przygodę z karawaningiem. Niektórzy pokochali tę formę turystyki. My również i to było pierwsze, ale nie przerodziło sie w fanatyzm. Jesteśmy codziennie, lub prawie codziennie na forum. Odnoszę jednak wrażenie, że kto w całości nie jest oddany karawaningowi, powinien stąd zniknąć. Dziwi mnie, że dla większości użytkowników turystyka, to wyłącznie karawaning i nic więcej. Sądziłam, że nie ma bardziej otwartej społeczności na drugiego człowieka i turystykę w szerokim tego słowa znaczeniu, jak karawaningowcy, a jednak KASTA. Wystarczył post w innym temacie. Niektórych bardzo "oddanych" obecnie karawaningowców znam osobiście. Sprawiają wrażenie, jakby nigdy wcześniej nie uprawiali innej dziedziny, a dzieje się tak dlatego, że pojawiły się inne okoliczności ograniczające turystykę do karawaningu i obecnie najmocniej piętnują INNYCH. Przed laty nie dopuszczałam myśli, by spędzić urlop w przyczepie, ale nie kwestionowałam tych upodobań. Jesteśmy bardzo wdzięczni tym forumowiczom, dzięki którym nasza wiedza na temat karawaningu jest wzbogacona, a nasza budka dzięki dobrym i mądrym radom sprawna. Kibolom karawaningu dziękujemy za nieprzydatne komentarze. Pozostaniemy otwarci na każdą formę wypoczynku, która wniesie w nasze życie nową pasję, ale nie zaryzykuję już wpisem na tym forum.

Do Egiptu będziemy wracać zawsze, gdy pozwolą na to środki i czas, bo...............KOCHAMY :skromny:

Skalniaczka
Pewne w życiu jest to, że nic nie jest pewne.

#25 mazowszanka

mazowszanka

Karawaning user

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 589 postów
  • SkądMazowsze

Napisano 14 lipiec 2011 - 17:20

AMEN :swiety:

Pozdrawiam Magda M.

#26 WojtEwa

WojtEwa

Ekspert karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4757 postów
  • Telefon:zniewala wolnych
  • SkądGubin
  • Model:Trend A5887
  • Holownik:ma wolne

Napisano 10 sierpień 2011 - 20:34

Kochani, zauważyłem że dyskusja zmieniła się w subiektywne wyrażanie co jest atrakcyjne a co nie. Zdaję sobie sprawę że wszystko może być pięknem. Nie o to mi chodziło w moim "znienawidzonym Egipcie" Przeczytajcie z większą uwagą - zrozumiecie. http://forum.karawan...084#entry194084
Nie twierdzę że nie ma tam nic pasjonującego ale nie uznam że TYLKO EGIPT jest miejscem właściwym. Jak pisałem został mi obrzydzony. Pewno kiedyś tam pojadę z ukochaną, może w tajemnicy przed przyjacielem, niestety.
Może trochę odświeżam tą dyskusję, ale w lipcu po prostu byłem na urlopie i dopiero teraz zajrzałem do tego tematu.
Dziś już mi przeszło, nerwa nie ma, emocje opanowane, żal tylko został że z powodu istnienia Egiptu tracę najbliższych, śmiem twierdzić że wspaniałych wcześniej znajomych.

#27 gusia-s

gusia-s

Maniak karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1680 postów
  • Skąd*̡͌l̡*̡̡̡̡__|̲̲̲͡͡͡▫ ̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡__*̡͌l̡* ̴̡ı Przygody/Siedlce
  • Model:Knaus Azur 495 tf
  • Holownik:BMW

Napisano 22 sierpień 2011 - 16:17

zrywać przyjaźń o taką głupotę jak forma wypoczynku??? trochę dziwna to przyjaźń była

#28 Skalniaki

Skalniaki

Miłośnik karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 307 postów
  • SkądMyszków

Napisano 11 wrzesień 2011 - 08:59

Zdecydowanie lepszy i piękniejszy podwodny świat :thank:

ANEMON~1.JPG DSC00318.JPG DSC00798.JPG DSC02971.JPG DSC02980.JPG fish001.JPG fish037.JPG fish044.JPG IMG_0329.JPG IMG_0437.JPG IMG_0450.JPG

#29 Ewa0208

Ewa0208

Weteran karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1289 postów
  • SkądKraków

Napisano 11 wrzesień 2011 - 11:42

Ślicznie :)

Moje podróże

#30 Skalniaki

Skalniaki

Miłośnik karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 307 postów
  • SkądMyszków

Napisano 12 wrzesień 2011 - 18:08

I jeszcze troszeczkę wspomnień :)

P1130014.JPG P1130031.JPG P1150027.JPG P1170028.JPG P1180015.JPG P1150026.JPG P1140072.JPG DSC01073.JPG

Załączone miniatury

• P1180051.JPG

Użytkownik Skalniaki edytował ten post 12 wrzesień 2011 - 18:09

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych