Skocz do zawartości

Kempingi góry.


Artur Siwek

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepszy camping i caly osrodek turystyczny jaki znam w okolicy:

http://www.niedzica.pl/turystyka_s.htm Jest wlasnoscia Zespołu Elektrowni w Niedzicy. Kamping o najwyzszym standardzie + duzy parking + restauracja + pensjonat + wiata grill + laweczki + plac zabaw itd.

 

W Zakopanem tylko Pod Krokwia jako takto sie prezentuje. Ale tez nie to jakis high standard i troche ciasny.

 

Przed przejscie granicznym w Chyznem polecam "Zajazd Chyżne":

http://www.zajazd-chyzne.pl/index2.html z hotelem, restauracja, winiarnia, barem i wezlem sanitarnym 24h oraz kilkoma parkingami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Najlepszy camping i caly osrodek turystyczny jaki znam w okolicy:

http://www.niedzica.pl/turystyka_s.htm Jest wlasnoscia Zespolu Elektrowni w Niedzicy. Kamping o najwyzszym standardzie + duzy parking + restauracja + pensjonat + wiata grill + laweczki + plac zabaw itd.

Potwierdzam, kemping jest w zasadzie nowy i rewelacyjnie wykonczony. Przeszkadza tylko troche ciche bzyczenie pomp na malej zaporze ale mozna sie przyzwyczaic :zlo:

Z kempingu jest doslownie kilka krokow do przejscia granicznego ze Slowacja, 2 km do zamku w Niedzicy, ok 5 km do przystani gdzie rozpoczyna sie splyw Dunajcem. Ta ladna okolica, wsie zapuszczone ale warto pozwiedzac Pieniny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam Serdecznie.

Po powrocie z kempingu "Kotarz" w Brennej 22-25 VI potwierdzam, kemping jest wart polecenia, spokojna okolica, czysto, blisko pływalnia kryta bo w Brenicy woda zimna, każdy tam znajdzie coś dla siebie, pewnie tam wrócę.

p.s

W tym roku poprawili oznakowanie dojazdu, więc trafić tam już chyba problemem nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.ja własnie mam zamiar sie wybrac na pare dni do Brennej (Kotarz), i po wstepnej rozmowie z właścicielem , i oglądnięciu zdjec, jakie wrzucili koledzy : MarcinT, Cosin juz mi sie tam podoba , wiec jade po odpoczywac w górską ciszę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Bylem, widzialem i moge z cala stanowczoscia polecic. Kemping moze niezbyt duzy ale swiezo po rewolucji, czysty i polozony w doskonalym miejscu.

http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=1297&highlight=kotarz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

skręt z głównej jak na Żarnówkę....

biwak na skraju miasta ale w miarę blisko do centrum/sklepy kawiarnie itp/ :)

na polu trzy budynki: w jednym WC czyste i przestronne :]

w drugim pomieszczenia do mycia naczyń i przygotowywania posiłków np... :)

 

w trzecim recepcja, restauracja, świetlica z TV i jadalnia :)

 

miła obsługa i przystępne ceny...

prąd 6zł, auto 4, przyczepa 5, za osobę 10... małe wahnięcia mogą być bo z pamięci podaję

 

:jump:

 

w pobliżu macie Wadowice, Oświęcim, Kraków, Babią górę - więc myślę że to doskonałe miejsce na bazę wypadową

pozdro

 

P.S. Ja z kolei szukam jakiegoś miłego kempingu nad jeziorem na południu.... myślałem o Turawskim lub może coś mniejszego... koło Gliwic coś tam jest chyba ewentualnie Januszkowice czy coś takiego....macie pomysły - czy ktoś tam był i coś poleci...dodam że mam dwójkę chłopaków 2,5 + 4,5 roku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.