Skocz do zawartości

Mocowanie zasłonek w przedsionkach


gfizyk

Rekomendowane odpowiedzi

Elvis

Na filmie w 8 minucie masz pokazane mocowanie tych zasłonek

 

Potrzebujesz takich mocowań:

900060388-isabella-awning-curtain-hooks---pack-of-20.jpg

Tyle że na filmie jest pokazany wszyty karnisz. A u mnie wkłada się cienkie rurki i to one są karniszem. Nie mam nic nad oknami wszyte. Jedynie taki 3 paski w które się wkłada tą rurkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jak nie masz wszytej listwy to tak jak pisze Voku - w zasłonkach powinien być tunel.

post-4917-0-82004800-1499808440_thumb.jpg

 

Albo rurka albo te klipsy - to różne sposoby mocowania.

Chyba, że zasłonki nie z tego przedsionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orginalnie Isabella ma nad oknem przedsionka taka tasiemkę około 0,5-1 cm szerokości.. Na nią montowane są klipsy a do nich zaczepiasz zasłonki które maja takie kółeczka jak na zdjęciach Elvisa.  Przyjrzyj się jeszcze raz bo ta tasiemka naprawdę jest mało rzucająca się w oczy. Jeżeli ja masz to możesz tylko dokupić klipsy i będziesz miał oryginał. http://sklep.isabella.net.pl/pl/p/Klipsy-firankowe-2010-20-szt/205

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w przedsionku bradcot są rurki ok 1cm srednicy ktore zawiesza sie na ścianie przedsionka na dwóch uszkach po końcach i na tej rurce wisi zaslonka. Proste i fajne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaslonki kupowalem na allegro. Rurki kupilem plastikowe po 2zl sztuka w castoramie. Problem z nimi taki ze jak sie nagrzewa przedsionek to stają sie elastyczne i sie delikatnie uginaja.

Elvis masz ponizej fote tej tasmy na ktora montujesz klipsy isabella.

post-25523-0-18471900-1499981714_thumb.jpeg

post-25523-0-06004300-1499981830_thumb.jpg

Edytowane przez Kondziorro (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orginalnie Isabella ma nad oknem przedsionka taka tasiemkę około 0,5-1 cm szerokości.. Na nią montowane są klipsy a do nich zaczepiasz zasłonki które maja takie kółeczka jak na zdjęciach Elvisa.  Przyjrzyj się jeszcze raz bo ta tasiemka naprawdę jest mało rzucająca się w oczy. Jeżeli ja masz to możesz tylko dokupić klipsy i będziesz miał oryginał. http://sklep.isabella.net.pl/pl/p/Klipsy-firankowe-2010-20-szt/205

no ja właśnie mam mocowanie na takie klipsy - niestety z kupioną przyczepą zasłonek nie było, więc materiał już zamówiłam, teraz się zastanawiam ile tych klipsów kupić? Jeśli ktoś ma te mocowania to przy okazji mógłby mi zmierzyć co ile cm zamontować te kółka na zasłonce? Myślałam, żeby to zrobić co  10 cm, ale wtedy potrzebuję 3-4 paczki po 20 szt... i tak nie wiem, czy nie będzie za rzadko....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Aga,  w samą porę , wyprane i gotowe do wyjazdu :)  wygląda to tak :

post-208-0-46915800-1500565621_thumb.jpg

 

Odległość między oczkami  12cm  .Oczka do zakucia też będą potrzebne ich średnica w środku to 5mm.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.