Skocz do zawartości

Karta ACSI Camping Card


pianim

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zamówiłem swoją kartę w luty i dostałem po około 3 tygodniach, tuż przed wyjazdem na narty.

Kuzyn zamówił chwile później i nie zdążyła dojść przed jego naszym wyjazdem. Meldując się na kempingu w Austrii podaję swoją kartę i mówię że niestety karta kuzyna nie dotarła na czas, a pani w recepcji na to że nic nie szkodzi i wyciąga kartę dla kuzyna i honoruje zniżki bez dodatkowych opłat :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mam pytanie "praktyczne" 

kartę wreszcie dostałem, wakacje już za pasem.

 

Podane wg karty ceny dotyczą załogi 2 osobowej dobrze rozumiem?

Jeśli jadę z dziećmi to do tej kwoty zostanie doliczony koszt za dzieci wg cennika? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie "praktyczne"

kartę wreszcie dostałem, wakacje już za pasem.

 

Podane wg karty ceny dotyczą załogi 2 osobowej dobrze rozumiem?

Jeśli jadę z dziećmi to do tej kwoty zostanie doliczony koszt za dzieci wg cennika?

Różnie :) Trzeba pytać.

 

 

Radek Wrodarczyk

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już doczytałem w katalogu dołączonym do karty ;)

 

jest wszystko napisane :) na części dzieci (do 3szt do 5 lat) wliczone w cenę na pozostałych dopłata ale może faktycznie na miejscu uda się, że odpuszczą dopłatę także za 6cio latkę :)

 

już w sobotę się przekonamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam :) A ja mam inne pytanie czy z tą kartą mam jakiś wybór miejsc, bo wiadomo ze są różnie sytuowane miejsca i w różnych cenach ? czy zasada jest taka że są to miejsca najtańsze i z karta jeszcze tańsze??jak to jest w praktyce?Czy owszem karta jest honorowana ale można stać tylko w konkretnym miejscu i albo ci się podoba albo płać bez zniżek??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) A ja mam inne pytanie czy z tą kartą mam jakiś wybór miejsc, bo wiadomo ze są różnie sytuowane miejsca i w różnych cenach ? czy zasada jest taka że są to miejsca najtańsze i z karta jeszcze tańsze??jak to jest w praktyce?Czy owszem karta jest honorowana ale można stać tylko w konkretnym miejscu i albo ci się podoba albo płać bez zniżek??

 

Karta daje Ci żniżkę od ceny normalnej poza sezonem i tyle. Natomiast jeśli pytasz jak na kempingu Cię traktują, to traktują Cię normalnie. Tak jak klienta bez karty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'

Zależy od zasad danego campingu, czasem w katalogu są wykluczenia. Np na Cikat nie staniesz z kartą w pierwszej linii od morza.
Przeważnie działa na całym Campingu i nie ma z tym problemów.

 

 

A to to tak :) Pierwsza linia zazwyczaj jest dodatkowo obwarowana. Miałem na myśli normalne miejsca dostępne z "ulicy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej. Czy karta ACSI jest imienna? Wlasnie żona wpadla na genialny pomysl z wyjazdem nad Garde we wrzesniu. Karta nawet jak ją zamowie, juz nie zdazy do mnie dojsc. Pomyslalem czy mozna od kogos taką karte odkupic i czy nie bedzie problemow z korzystaniem z niej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w tym sezonie ani razu nie odwrócili karty na drugą stronę ... aż dziw mnie brał ale jak widać mają "Zaufanie" :)

 

Nikt nie spisywał numerów ani w AT ani w IT.

 

nie pozostaje nic innego jak zapytać czy ktoś czasem nie ma "niewypełnionej" karty (może ktoś zamówił i nie zdążył wykorzystać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kartę CCI (FICC)z PZM.

 

Dawałem ją na greckich kempingach w Meteory, Ateny, Githio.

Tylko kartę bez dokumentu tożsamości.

Wszyscy zostawiali tylko karty.

 

Potem, do zapłacenia przed wyjazdem trzeba było ją odszukać.

W "VRACHOS METAORA" i "Athina" pani dała mi całe pudełko do przeglądania i odnalezienia swojej karty.

Kart było bardzo dużo, paszportów w pudełku obok kilka.

 

Tylko u nas, w Polsce jeszcze nie honorują  :(.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.