Skocz do zawartości

Karta ACSI Camping Card


pianim

Rekomendowane odpowiedzi

Poczytaj dokładnie na stronie. Oni tak to przeliczyli, że przy większej ilości koszt przesyłki tez wzrasta....  :nono:  :krzykacz:   Juz to przerabiałem, nie opłaca się  :oslabiony:

Heh...tego nie sprawdziłem. Faktycznie, przy jednej jest to koszt 4,95 €, przy 2 szt. to 7,25 €, a  przy3 to już 24,50 €...średnia oszczędność :) Kajetan respect :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dostałem z miesiąc temu do domu nowe katalogi na 2016 rok, w katalogu była karta do wpisania danych osobowych ręcznie.

 

nie dostałem za to druczka do przelewu, na mailu też jedynie propozycja dopłaty do aplikacji na smartfona. Nikt nie chce kasy, karta jest.

 

o co chodzi ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek a nie zamawiałeś przypadkiem w zeszłym roku w opcji "subscription"? Może jeszcze rachunek przyślą.

mogło tak być. Tylko w zeszłym roku zapłaciłem przy zamówieniu i to w wersji holenderskiej bo tylko to mieli na stanie a potrzebowałem na już.

 

w tym roku przysłali po niemiecku i jak znam życie to przy rozpakowywaniu przeoczyłem fakturę ;/

 

Znalazłem wczoraj katalogi, jest tam trochę info po niemiecku ale nie ma konta, kwoty, terminu. Karta ma swój numer i obawiam się, że bez zapłaty może nie działać a ja planuję urwać kilkaset złotych w Chorwacji w tym roku :)

 

W sklepie internetowym po zalogowaniu nie ma dodatkowych info. Pora poszukać rachunku.

 

a może Ktoś dostał taki list jak ja, katalogi, karta w okładce do wycięcia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem kartę z  zeszłego roku i ja nie mam żadnego numeru tylko unique cc app purchase code. Nie wydaje mi się żeby ktoś sprawdzał numer karty na kempingu. W zeszłym roku zapomniałem podpisać i dopiero na trzecim kampie w Chorwacji pani w recepcji zauważyła brak podpisu (dwa poprzednie zniżkę naliczyły). Pora zamówić w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć, 

mam pytanie odnośnie karty ACSI. Na stronie znalazłam że zniżka jest na kamper (auto)+ 2 osoby dorosłe. Wybieram się w maju na Sardynię z rowerem: ja, mąż, niemowlę plus 2 rowery i przyczepka. W takiej sytuacji płacimy tylko na campingu za 2 osoby dorosłe. Czy karta jeszcze obniży tą cenę czy nas to nie obejmie? Poradzi ktoś coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 

mam pytanie odnośnie karty ACSI. Na stronie znalazłam że zniżka jest na kamper (auto)+ 2 osoby dorosłe. Wybieram się w maju na Sardynię z rowerem: ja, mąż, niemowlę plus 2 rowery i przyczepka. W takiej sytuacji płacimy tylko na campingu za 2 osoby dorosłe. Czy karta jeszcze obniży tą cenę czy nas to nie obejmie? Poradzi ktoś coś?

 

cena obejmuje wszystko, na niektórych campingach zapłacisz za chyba 3 i kolejne dziecko. Płacisz tylko zryczałtowaną cenę - w tym roku to chyba max 19E za dobę. Ja zamierzam w tym roku oszczędzić z tą kartą kilkaset złotych, dam znać czy się udało. Działa tylko na campingach współpracujących. Katalog campingów dostaniesz do domu z kartą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena obejmuje wszystko, na niektórych campingach zapłacisz za chyba 3 i kolejne dziecko. Płacisz tylko zryczałtowaną cenę - w tym roku to chyba max 19E za dobę. Ja zamierzam w tym roku oszczędzić z tą kartą kilkaset złotych, dam znać czy się udało. Działa tylko na campingach współpracujących. Katalog campingów dostaniesz do domu z kartą.

 

Fajna ta karta, najlepiej brać subskrypcję żeby nie myśleć o tym za rok no i dużo taniej ? No i przy subskrypcji apka na smartfona w cenie, nie trzeba tej makulatury wozić. Dobrze kombinuję ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna ta karta, najlepiej brać subskrypcję żeby nie myśleć o tym za rok no i dużo taniej ? No i przy subskrypcji apka na smartfona w cenie, nie trzeba tej makulatury wozić. Dobrze kombinuję ?

 

mnie kazali za aplikację dopłacić chyba 3 euro, ale nie było numeru konta, kartę mam a nic nie opłacone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie kazali za aplikację dopłacić chyba 3 euro, ale nie było numeru konta, kartę mam a nic nie opłacone

http://www.campingcard.co.uk/extra-information/order-campingcard-acsi/

 

Jest combi subskrypcja za 11E, opłacić musisz umowa się sama nie rozwiązuje. Można ją zerwać po drugim roku, ale trzeba wypowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

a ja dostałem z miesiąc temu do domu nowe katalogi na 2016 rok, w katalogu była karta do wpisania danych osobowych ręcznie.

 

nie dostałem za to druczka do przelewu, na mailu też jedynie propozycja dopłaty do aplikacji na smartfona. Nikt nie chce kasy, karta jest.

 

o co chodzi ? :)

 

Witam.

 

sprawa się wyjaśniła sama  :) 27.05 z konta pobrano mi pieniądze (po numerze karty płatniczej z roku ubiegłego). Miło przyjemnie i wygodnie. Karta w tym sezonie w PL zarobiła na siebie 40zł, za 2 tygodnie planuję oszczędzić min 500-700zł za granicą dzięki niej.

 

polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że jak???? bez Twojej autoryzacji pobrano  Ci pieniądze z konta??  :hehe:  

 

tak dokładnie. Rok temu zapisali sobie cwaniaki dane karty i ściągnęli teraz kasę. Być może sam ich do tego upoważniłem akceptując regulamin :). Przy takich kwotach nie przeszkadza mi to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.