Skocz do zawartości

Karta ACSI Camping Card


pianim

Rekomendowane odpowiedzi

Kajetan jak ja przyjadę  w wtorek powiedzmy 3 na kemping i daje karte ACSI to liczą mi od tego dnia czyli wt.3 dnia na karte ACSI ,przyjmujemy ze ma ulgę na pełny serwis  i w okresie ulgi .Czy to takie trudne .A nie jakieś 7/7 czy noś tam  .Ja już jeżdżę na ACSI juz pare ładnych lat i sorki ale wiem co pisze  Pa

Edytowane przez andiat (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, andiat napisał:

Kajetan jak ja przyjadę  w wtorek powiedzmy 3 na kemping i daje karte ACSI to liczą mi od tego dnia czyli wt.3 dnia na karte ACSI ,przyjmujemy ze ma ulgę na pełny serwis  i w okresie ulgi .Czy to takie trudne .A nie jakieś 7/7 czy noś tam  .Ja już jeżdżę na ACSI juz pare ładnych lat i sorki ale wiem co pisze  Pa

Ja też już jeżdżę kilka lat z ACSI i też wiem o co chodzi :)

7/7 czy 5/7 to ilość dni, w których kemping akceptuje ACSI w wybranym przez Ciebie terminie. 

Np. Planujesz wyjazd tak jak ja, z końcem czerwca i początkiem lipca. Powiedzmy od 28.06 do 10.07 czyli 12 dni. Wpisujesz ten termin w wyszukiwarkę, zawężasz do wybranego kraju lub nie, naciskasz enter i pokazują Ci się kempingi, które w wybranym terminie są w programie ACSI choć przez jeden dzień czyli 1/12. I tak dalej, im więcej dni karta jest akceptowana , aż do 12/12 :) Czyli taki kemping akceptuje kartę ACSI przez cały, wybrany przez Ciebie okres. To też chyba nie takie trudne ? :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapisane że akceptuje 1 dzień a ty jedziesz na 12 dni to kemping ci nalicza ulgę na pozostałe 11 dni ?

Sorki czy dobrze kukam 

Sorki ale na ACSI masz terminy kiedy masz ulgę i recepcji nie interesuje kiedy co i jak np . do 20 masz ulgę w katalogu a ty jesteś do 28  i ulga obawiązuje do 20 a resztę płacisz po stawkach takich jakie są po 20  .Albo się nie rozumiemy albo to takie trudna

 

Kajetan podałem ci mój tel. i nic .Bo te pisanie to bla bla   sorki pa

Edytowane przez andiat (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, andiat napisał:

Zapisane że akceptuje 1 dzień a ty jedziesz na 12 dni to kemping ci nalicza ulgę na pozostałe 11 dni ?

Sorki czy dobrze kukam 

Nie.

Jeżeli deklarujesz w wyszukiwarce, że jedziesz od 01.06 do 07.06 czyli 7 dni, a dany kemping jest w całym, wybranym przez Ciebie okresie w programie ACSI to akceptuje Twoją kartę przez całe 7 dni. Czyli jest 7/7.  Jeżeli natomiast, kemping zadeklarował udział w programie tylko do 06.06 ( data początkowa rozpoczęcia obowiązywania programu nieważna, niech to będzie powiedzmy 01.05 ) tzn, że w wybranym przez Ciebie okresie, przestaje akceptować Twoją kartę po sześciu dniach, czyli jest 6/7 i za siódmy dzień płacisz normalną stawkę cennikową danego kempingu.

Inny przykład. Kemping jest w programie np. od 01.09 do 30.10. Twój wyjazd jest od 28.08 do 15.09 czyli 18 dni. Masz więc 15/18 czyli dwa dni płacisz pełną cenę a od 3 dnia cenę z ACSI, aż do końca pobytu.

Kumasz już ?

7 minut temu, andiat napisał:

Sorki ale na ACSI masz terminy kiedy masz ulgę i recepcji nie interesuje kiedy co i jak np . do 20 masz ulgę w katalogu a ty jesteś do 28  i ulga obawiązuje do 20 a resztę płacisz po stawkach takich jakie są po 20  .Albo się nie rozumiemy albo to takie trudna

 

Kajetan podałem ci mój tel. i nic .Bo te pisanie to bla bla   sorki pa

No i dokładnie o to chodzi, tylko Ty to jakoś strasznie gmatwasz :blink:

Nie dostałem żadnego nr. telefonu ale teraz to już chyba nieważne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha ha I tak możemy sobie pisać .napisa lem ci mój tel. i nic tylko odpowiadasz  

A po co mi wyszukiwarka i wpisywanie dat od kiedy do kiedy 

Np. masz ulgę do 30 .06

Jedziesz  28 .06 do 30 .07 i już wszystko wiesz(mam nadzieje  )

Podaj numer tel na pw to sobie wyjaśnimy  haha  .Mój już masz tel. .Pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, andiat napisał:

Gusia ten mareec pisze głupoty 

Ciekawe co napisze :narcyz:

ja również pozdrawiam

 

24 minuty temu, andiat napisał:

Ha ha ha I tak możemy sobie pisać .napisa lem ci mój tel. i nic tylko odpowiadasz  

A po co mi wyszukiwarka i wpisywanie dat od kiedy do kiedy 

Np. masz ulgę do 30 .06

Jedziesz  28 .06 do 30 .07 i już wszystko wiesz(mam nadzieje  )

Podaj numer tel na pw to sobie wyjaśnimy  haha  .Mój już masz tel. .Pa

od tego jest forum aby coś publicznie wyjaśniać, a nie bawić się w rozmowy telefoniczne. Wszystko jest prosto opisane i mam wrażenie że każdy* zrozumiał o co chodzi.

p.s ja tam się nie znam, dopiero 4 sezon oszczędzam z kartą, w sumie ok 5-6tyś zł, więc pewnie czegoś tam nie kumam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, maarec napisał:

od tego jest forum aby coś publicznie wyjaśniać, a nie bawić się w rozmowy telefoniczne. Wszystko jest prosto opisane i mam wrażenie że każdy* zrozumiał o co chodzi.

p.s ja tam się nie znam, dopiero 4 sezon oszczędzam z kartą, w sumie ok 5-6tyś zł, więc pewnie czegoś tam nie kumam

:lol::lol::brawo::brawo:  :ok::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Godzinę temu, Dodi napisał:

Koledzy karta CCI upoważnia do zniżki od płatności za osobę czy od całości rachunku?

CCI to zupełnie inny rodzaj karty niż ACSI. Zniżki na tą kartę są zależne od kempingu, zazwyczaj dotyczą tylko osoby, zdarza się że również jest zniżka od auta i budy. Zniżka nie obejmuje natomiast taxy klimatycznej i prądu jeśli jest płacony osobno (tzn. nie wliczony w parcelę). Zdarzyło mi się również, że zniżka była honorowana tylko w przypadku płatności gotówką.  

Szukaj info na stronie danego kempingu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.04.2018 o 22:37, gusia-s napisał:

CCI to zupełnie inny rodzaj karty niż ACSI. Zniżki na tą kartę są zależne od kempingu, zazwyczaj dotyczą tylko osoby, zdarza się że również jest zniżka od auta i budy. Zniżka nie obejmuje natomiast taxy klimatycznej i prądu jeśli jest płacony osobno (tzn. nie wliczony w parcelę). Zdarzyło mi się również, że zniżka była honorowana tylko w przypadku płatności gotówką.  

Szukaj info na stronie danego kempingu. 

Sądzisz że ASCI jest lepsze niż CCI?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CCI i ACSI to zupełnie różne karty

CCI - może zastąpić dokument tożsamości jak np nie chcesz zostawiać paszportu czy dowodu w recepcji kempingu + daje jakieś tam niewielkie ubezpieczanie i  zniżki ważne cały rok na wszystkich kempingach akceptujących kartę

https://www.pzmtravel.com.pl/karnet-cci.html

http://www.pfcc.eu/pol/main.php?nazwa=karnet

ACSI - to karta typowo zniżkowa ważna przed i po sezonie tylko na wybranych kempingach w okresach indywidualnie wyszczególnionych dla każdego z kempingów (wszystko jest opisane na stronie  ACSI )

https://www.eurocampings.pl/ogolne-informacje/campingcard-acsi/

zresztą wszystko jest już opisane na forum, proponuje poczytać  ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.