Skocz do zawartości

Karta ACSI Camping Card


pianim

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też czekałem niecałe 2 tygodnie na ACSI, dzisiaj zadzwoniłem jeszcze do FFCC i powiedzieli mi, że katalogi campingów zarówno te bezpłatne jak i płatne są w druku i wysyłkę rozpoczną na przełomie lutego/marca. Ja już planuję przejazd z przewodnikiem ACSI, wybór jest tak ogromny, że można dostać oczopląsu na te katalogi z FFCC czekam głównie pod kątem campingów municypalnych. Zobaczymy co przyjdzie, wersja w pdf nie zachwyca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co jest najbardziej wiążące, katalog z apką czy informacje na stronie? Np w berekfurdo wg tej strony https://www.eurocampings.pl/wegry/jasz-nagykun-szolnok/berekfurdo/thermal-camping-es-vendeghaz-104596/

jest kamp z acsi a w najnowszym katalogu i aplikacji jego nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest najbardziej wiążące, katalog z apką czy informacje na stronie? Np w berekfurdo wg tej strony https://www.eurocampings.pl/wegry/jasz-nagykun-szolnok/berekfurdo/thermal-camping-es-vendeghaz-104596/

jest kamp z acsi a w najnowszym katalogu i aplikacji jego nie ma

Mylisz dwie rzeczy. Spis kempingów w eurocampings nie ma nic wspólnego z kartą. Eurocampings to taka baza kempingów gdzie jeżdżą jacyś obserwatorzy i oceniają i dodają do bazy. Więc to że dany camping jest w bazie eurocampings Acsi nie znaczy że daje zniżki (ale może) na karty Acsi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wchodząc w menu na tej stronie jest odnośnik do acsi, stąd wywnioskowałem że współpracują
 
1FAD3A7E-1261-4714-9AD3-F1EA212656B4.thumb.png.ecdf5f35443825c1ccc8f3535b7cb5a0.png
No współpracują dlatego są w eurocampings. Ale nie są w katalogu zniżek. Tam bycie pewnie kosztuje :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Zniżka jest na tych z katalogu - gwarantowana cena z ryczalłtu plus dopłata za dzieci zgodnie z cennikiem.

Na innych campach dostaniesz do 10% zniżki na osoby.

A tu darmowa wyszukiwarka campow że zniżką.

https://www.campingcard.co.uk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Karta zamówiona 28.02 - minął tydzień i była na miejscu. :bravo:

Fakt, że rok temu, kiedy zmawiałem końcem marca, może w pierwszych dniach kwietnia, nie doszła na majówkę, pomimo, że na stronie jest podany termin max dwa tygodnie. Zrobiłem wtedy małą awanturkę, zgłosiłem reklamację mailowo i takie tam. Może sobie mnie odnotowali w systemie i teraz im się wyświetlam na czerwono :P:P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.03.2018 o 20:05, PLopaPL napisał:

Witam,

Ktoś może wyjaśnić skąd biorą się różnice w cenie ACSi na stronie https://webshop.acsi.eu/en/campingcard-acsi.html ?

12,95 to jest jak się zapiszesz do klubu i jesteś członkiem .Z tego tytułu masz ulgę

20,54 to jak kupuje zwykły śmiertelnik i jesteś członkiem klubu tylko na dany rok jak kupisz ACSI + masz do tego APPKE .Warto to mieć -polecam 

16,95 to jak kupuje zwykły śmiertelnik ,ale bez appki

Tutaj pokazane są tylko najtańsze książki , są z kempingami i z parkingami itd

Najdroższy zestaw kosztuje coś koło 29 e bez appki .Bardziej rozbudowane i więcej kempingów

Na appce lepiej to widać ,zdjęcia są ,co tu pisać -polecam appke

Edytowane przez andiat (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, andiat napisał:

12,95 to jest jak się zapiszesz do klubu i jesteś członkiem .Z tego tytułu masz ulgę

20,54 to jak kupuje zwykły śmiertelnik i jesteś członkiem klubu tylko na dany rok jak kupisz ACSI + masz do tego APPKE .Warto to mieć -polecam 

16,95 to jak kupuje zwykły śmiertelnik ,ale bez appki

Tutaj pokazane są tylko najtańsze książki , są z kempingami i z parkingami itd

Najdroższy zestaw kosztuje coś koło 29 e bez appki .Bardziej rozbudowane i więcej kempingów

Na appce lepiej to widać ,zdjęcia są ,co tu pisać -polecam appke

Dzięki za wyjaśnienia. Co dziwne, niektórzy odradzają apkę jako bezużyteczną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Co do appki to jest to bardzo dobra rzecz, ale z tego co zauważyłem, to zapomnijmy o urządzeniach mobilnych z 1GB RAM, próbowałem na tablecie i słabo to chodzi. Docelowo mam na Motoroli z 3 GB RAM i jest bardzo dobrze. Co prawda ergonomia software schodzi na plan dalszy, ważniejszy jest dostęp do kempingów także w trybie off-line.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, PLopaPL napisał:

 niektórzy 

Jak to ładnie nazwałeś :) 

 

chyba że nie umiem jej użyć i nie znam funkcjonalności. Jak dla mnie to tylko spis campów zaznaczonych na mapie. Przykładowy zrzut, w coraz większym powiększeniu

 

CD91EB0E-9F33-47B8-ADCC-8EE4F75D64A3.png

8028CE60-E2C2-404C-853D-AA91469CBE9A.png

0CB0D356-DEFF-438F-813A-A8EA9EA0BB44.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.