Skocz do zawartości

Karta ACSI Camping Card


pianim

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, bozka napisał:

  poza sezonem , 2 osoby.

Która karta będzie najekonomiczniejsza finansowo i w praktyce ?

Zdecydowanie ACSI - gdzie zapłacisz od 13do19 E za dobę w zależności od jakości oferty. Wszystko pięknie opisane w katalogu dostarczonym z kartą.

całkowicie gratis wyszukiwarka campów, po podaniu terminu pokaże wszystkie oferty aktualne.. Ja w 2016r z tą kartą oszczędziłem ponad 1100zł w 2,5 tyg

https://www.campingcard.co.uk/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisząc przeżytek o CCI miałam na myśli własnie fakt, że wiele kempingów, które oferowały zniżki w ramach CCI weszło do programu karty avtokampi.si, którą mamy za darmo i wśród nich nich jest własnie Solaris dających 5% na CCI i tyle samo na avtokampi :). Ale jeśli ktoś zamierza korzystać w sezonie jeszcze z innych kempingów programu CCI to trzeba sprawdzić czy nadal są w programie, bo nie każdy kemping był i jest.

W programie avtokampi są też kempingi słoweńskie, bośniackie i serbskie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem aplikację , faktycznie doszyły w Polsce 4 kempingi honorujące kartę :yes:

choć żeby nie było tak różowo to praktycznie czy z kartą czy bez to ceny praktycznie takie same (poza Międzyzdrojami bo tam faktycznie cennikowo wychodzi 30% drożej niż z kartą)  :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Gdzieś czytałem, że karta potrafi iść prawie dwa miesiące, a dla nas to trochę długo Zamawiam więc i zobaczymy kiedy dotrze.
Dwa miesiące to był czas pod koniec roku. Teraz potrafi przyjść w nawet tydzień
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zdradziłem wszystkie rodzime organizacje campingowe i zapisałem się do FFCC czyli francuskiego odpowiednika PFCC kartę dostałem w tydzień, razem z CCI i rodzinnym czlonkostwem wychodzi niewiele drożej niż w PFCC i dodają pakiet ubezpieczeń oraz katalog francuskich kempingow oraz zniżki, wakacje planuje 3 tygodnie we Francji ciekaw jestem jak to wyjdzie i czy np w Polsce dostanę jakieś zniżki na moje francuskie CCI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Zbysluch napisał:

a ja zdradziłem wszystkie rodzime organizacje campingowe i zapisałem się do FFCC czyli francuskiego odpowiednika PFCC kartę dostałem w tydzień, razem z CCI i rodzinnym czlonkostwem wychodzi niewiele drożej niż w PFCC i dodają pakiet ubezpieczeń oraz katalog francuskich kempingow oraz zniżki, wakacje planuje 3 tygodnie we Francji ciekaw jestem jak to wyjdzie i czy np w Polsce dostanę jakieś zniżki na moje francuskie CCI.

Dodaj jeszcze stronkę i ewentualnie co i jak :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.ffcc.fr wydaje się że to może być dobrym pomysłem ale raczej tylko dla tych, którzy będą na dłużej we Francji. Federacja ma wogole 2 swoje campingi oraz kilka związanych z klubami campingowymi na których są większe zniżki dla członków. Co zabawne to na ich stronie można wykupić trochę przewodników campingowych po preferencyjnych cenach a część jest bezpłatna dla członków, sprzedają też kartę ASCI oraz licencję Francuskiej Federacji Naturyzmu :-), swoją drogą ciekawe czy we francuskiej biurokracji trzeba mieć nawet licencję na opalanie nago :). Ubezpieczenie wydaje się spoko poza ubezpieczeniem powrotu w przypadkach losowych czy pomocy prawnej obowiązuje na całym świecie. Zamierzam przejechać przez Laurowe wybrzeże, Pireneje i wybrzeże oceanu mam nadzieję że nie porywam się na niemożliwe na pierwszy caravaningowy wyjazd, skład to 2 + pies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.