Skocz do zawartości
pianim

Karta ACSI Camping Card

Rekomendowane odpowiedzi

jacek00

Chyba ma na myśli camp66

Ja pytam o ten Miłków

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacekzoo

Aaaa, zrozumiałem co tam jest w sensie jaka konkurencja :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
maarec

W Miłkowie ? Basen, czysto i miła rodzinna obsługa + knajpka. W pobliżu Karpacz, sam Milków nie broni się wcale, ciężko przejść przez ulicę ale hałas tłumi potok. Iść nie ma gdzie, jechać jak najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zoltanno

Odebrałem właśnie przesyłkę z kartą. Niepełne 7 dni od zamówienia, czyli szybko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Suzu4x4

A ja dziś zamówiłem , ciekawe czy też przyjdzie tak szybko :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
golob

Pewnie przyjdzie, mi szla tez jakos kolo tygodnia, przyszla chyba przedwczoraj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
borek6

a lepiej ACSI czy CCI? pogubiłem sie czytając o tych kartach ale może powiem gdzie jadę: sezon Chorwacja Solaris, przed i po sezonie Polska. Kupić ACSI, CCI czy może ADAC ( z tego co doczytałem ta jest na 3 lata...)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
maarec

Kup CCI. Acsi działa tylko po za sezonem i głównie po za Polską. Na CCI dostaniesz 5-10% zniżki na osoby.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
gusia-s
9 godzin temu, maarec napisał:

Kup CCI. Acsi działa tylko po za sezonem i głównie po za Polską. Na CCI dostaniesz 5-10% zniżki na osoby.

10 godzin temu, borek6 napisał:

a lepiej ACSI czy CCI? pogubiłem sie czytając o tych kartach ale może powiem gdzie jadę: sezon Chorwacja Solaris, przed i po sezonie Polska. Kupić ACSI, CCI czy może ADAC ( z tego co doczytałem ta jest na 3 lata...)

Jeśli chodzi o Chorwację w sezonie to CCI to już praktycznie przeżytek i niepotrzebny wydatek.

Jak jedziesz na Solaris to żadnej karty nie kupuj. Zarejestruj się w serwisie http://www.avtokampi.si/kamping-kartica.asp , na maila dostaniesz kartę ze swoimi danymi i wystarczy. Na Solarisie dostaniesz upust 5% od osoby w terminie 15.06.-1.09.

Na wielu kempingach przed i po sezonie ta karta działa podobnie jak ACSI - 17-19 eu za parcelę i 2 os. Widzę, że jeszcze nie zaktualizowali wszystkich kempingów na 2018 r. które boirą udział w programie ale część już jest, można popatrzeć. http://www.avtokampi.si/popust.asp?obmocje=0&popust=kamp&drzava=0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacek00

Bez przesady z tym przeżytkiem. W Chorwacji 75 kempingów akceptuje CCI, Solaris także. Poza tym w drodze do Chorwacji też z CCI możemy skorzystać. Wydatek to żaden, bo kosztuje raptem 40 zł, a sama karta może robić też za dokument na kempingu i nie trzeba np zostawiać dowodu jak to niektóre kempingi mają w zwyczaju. 

Ale tą Twoją kartę też warto mieć :) Ja generalnie jestem zwolennikiem mieć niż nie mieć :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
borek6

Super, dzięki za przydatne informacje. Czyli zakupie CCI oraz sprawdzę również ta drugą podaną przez Gusie

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacek00
25 minut temu, borek6 napisał:

Super, dzięki za przydatne informacje. Czyli zakupie CCI oraz sprawdzę również ta drugą podaną przez Gusie emoji3.png

Tą od Gusii bierz. Jest za darmo. A jak jedziesz tylko w tamte rejony to CCI faktycznie może Ci się nie przydać, bo większość kempów z CCI jest w tej karcie od Gusii. Ja CCI używam w wielu innych miejscach po drodze - Węgry, Polska, Czechy, Słowacja. W wielu miejscach jest akceptowana, tak więc dla mnie to nie jest przeżytek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
maarec

pamiętajcie tylko, że w cenie CCI jest też ubezpieczenie OC na wypadek wyrządzenia szkody np kamieniem przez dziecko na campingu. Samo to ubezpieczenie jest droższe niż karta :)

Ja CCI odpuszczam ze względu na ACSI i zamówienie Avtokampi - Przyszlo na maila w 20 sekund i za darmo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
borek6
Tą od Gusii bierz. Jest za darmo. A jak jedziesz tylko w tamte rejony to CCI faktycznie może Ci się nie przydać, bo większość kempów z CCI jest w tej karcie od Gusii. Ja CCI używam w wielu innych miejscach po drodze - Węgry, Polska, Czechy, Słowacja. W wielu miejscach jest akceptowana, tak więc dla mnie to nie jest przeżytek.
Na pewno w drodze do Chorwacji zaliczymy jeden lub nawet dwa noclegi po drodze, bo rezerwacje mam od poniedziałku a chcę wyjechać w sobotę więc CCI się też przyda

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bozka

Też się pogubiłam w tych kartach.  Jest mowa o Chorwacji, której nie mamy w planach.

W tym roku może się uda kierunek Francja, Hiszpania, Portugalia lub Norwegia,  poza sezonem , 2 osoby.

Która karta będzie najekonomiczniejsza finansowo i w praktyce ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi