Skocz do zawartości

Karta ACSI Camping Card


pianim

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

a lepiej ACSI czy CCI? pogubiłem sie czytając o tych kartach ale może powiem gdzie jadę: sezon Chorwacja Solaris, przed i po sezonie Polska. Kupić ACSI, CCI czy może ADAC ( z tego co doczytałem ta jest na 3 lata...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, maarec napisał:

Kup CCI. Acsi działa tylko po za sezonem i głównie po za Polską. Na CCI dostaniesz 5-10% zniżki na osoby.

10 godzin temu, borek6 napisał:

a lepiej ACSI czy CCI? pogubiłem sie czytając o tych kartach ale może powiem gdzie jadę: sezon Chorwacja Solaris, przed i po sezonie Polska. Kupić ACSI, CCI czy może ADAC ( z tego co doczytałem ta jest na 3 lata...)

Jeśli chodzi o Chorwację w sezonie to CCI to już praktycznie przeżytek i niepotrzebny wydatek.

Jak jedziesz na Solaris to żadnej karty nie kupuj. Zarejestruj się w serwisie http://www.avtokampi.si/kamping-kartica.asp , na maila dostaniesz kartę ze swoimi danymi i wystarczy. Na Solarisie dostaniesz upust 5% od osoby w terminie 15.06.-1.09.

Na wielu kempingach przed i po sezonie ta karta działa podobnie jak ACSI - 17-19 eu za parcelę i 2 os. Widzę, że jeszcze nie zaktualizowali wszystkich kempingów na 2018 r. które boirą udział w programie ale część już jest, można popatrzeć. http://www.avtokampi.si/popust.asp?obmocje=0&popust=kamp&drzava=0

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady z tym przeżytkiem. W Chorwacji 75 kempingów akceptuje CCI, Solaris także. Poza tym w drodze do Chorwacji też z CCI możemy skorzystać. Wydatek to żaden, bo kosztuje raptem 40 zł, a sama karta może robić też za dokument na kempingu i nie trzeba np zostawiać dowodu jak to niektóre kempingi mają w zwyczaju. 

Ale tą Twoją kartę też warto mieć :) Ja generalnie jestem zwolennikiem mieć niż nie mieć :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, borek6 napisał:

Super, dzięki za przydatne informacje. Czyli zakupie CCI oraz sprawdzę również ta drugą podaną przez Gusie emoji3.png

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
 

Tą od Gusii bierz. Jest za darmo. A jak jedziesz tylko w tamte rejony to CCI faktycznie może Ci się nie przydać, bo większość kempów z CCI jest w tej karcie od Gusii. Ja CCI używam w wielu innych miejscach po drodze - Węgry, Polska, Czechy, Słowacja. W wielu miejscach jest akceptowana, tak więc dla mnie to nie jest przeżytek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętajcie tylko, że w cenie CCI jest też ubezpieczenie OC na wypadek wyrządzenia szkody np kamieniem przez dziecko na campingu. Samo to ubezpieczenie jest droższe niż karta :)

Ja CCI odpuszczam ze względu na ACSI i zamówienie Avtokampi - Przyszlo na maila w 20 sekund i za darmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą od Gusii bierz. Jest za darmo. A jak jedziesz tylko w tamte rejony to CCI faktycznie może Ci się nie przydać, bo większość kempów z CCI jest w tej karcie od Gusii. Ja CCI używam w wielu innych miejscach po drodze - Węgry, Polska, Czechy, Słowacja. W wielu miejscach jest akceptowana, tak więc dla mnie to nie jest przeżytek.
Na pewno w drodze do Chorwacji zaliczymy jeden lub nawet dwa noclegi po drodze, bo rezerwacje mam od poniedziałku a chcę wyjechać w sobotę więc CCI się też przyda

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się pogubiłam w tych kartach.  Jest mowa o Chorwacji, której nie mamy w planach.

W tym roku może się uda kierunek Francja, Hiszpania, Portugalia lub Norwegia,  poza sezonem , 2 osoby.

Która karta będzie najekonomiczniejsza finansowo i w praktyce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.