Skocz do zawartości

Karta ACSI Camping Card


pianim

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście macie rację, że można sobie przez zimę wszystko zaplanować, tak żeby na maxa wykorzystać zniżki, i mieć całą trasę już sztywno wymyśloną - ale my w chcieliśmy pojechać sobie bez konkretnego szczegółowego planu, za wyjątkiem kierunku, bo to przecież jest najfajniejsze w karawaningu, że zatrzymujesz się gdzie chcesz, na ile chcesz i w trakcie pobytu wymyślasz sobie następny cel. A kolejne miejsca wybieraliśmy bardziej w sensie geograficzno-przyrodniczym, tzn. to co chcieliśmy zobaczyć i gdzie dojechać, a nie pod kątem mapy ASCI. Bardziej liczyłem, że może przypadkiem przytrafi się jakaś zniżka, ale skoro nie, to nie mam o to żadnego żalu.

Aha, na szczęście nie kupowałem subskrypcji 2 letniej, więc żadna karta mi samodzielnie w przyszłym roku nie przyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie tylko czy nie zamówiłeś 2 letniej subskrypcji i karta nie przyjdzie sama a kasa nie zniknie z konta. Sprawdź to, bo przeważnie tak jest.

 

cenna uwaga, sprawdzę w mailu :yes:

 

Oczywiście macie rację, że można sobie przez zimę wszystko zaplanować, tak żeby na maxa wykorzystać zniżki, i mieć całą trasę już sztywno wymyśloną - ale my w chcieliśmy pojechać sobie bez konkretnego szczegółowego planu, za wyjątkiem kierunku, bo to przecież jest najfajniejsze w karawaningu, że zatrzymujesz się gdzie chcesz, na ile chcesz i w trakcie pobytu wymyślasz sobie następny cel. A kolejne miejsca wybieraliśmy bardziej w sensie geograficzno-przyrodniczym, tzn. to co chcieliśmy zobaczyć i gdzie dojechać, a nie pod kątem mapy ASCI. Bardziej liczyłem, że może przypadkiem przytrafi się jakaś zniżka, ale skoro nie, to nie mam o to żadnego żalu.

Aha, na szczęście nie kupowałem subskrypcji 2 letniej, więc żadna karta mi samodzielnie w przyszłym roku nie przyjdzie.

 

ja nie miałem sztywno wyznaczonej trasy a jedynie kierunek, kempingów honorujących zniżki jest tak dużo że porostu jechaliśmy w okolice która nas interesowała i wybieraliśmy taki który nam się podobał , zaoszczędzone pieniądze wolę zostawić w knajpach delektując się lokalną kuchnią :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cenna uwaga, sprawdzę w mailu :yes:

 

 

ja nie miałem sztywno wyznaczonej trasy a jedynie kierunek, kempingów honorujących zniżki jest tak dużo że porostu jechaliśmy w okolice która nas interesowała i wybieraliśmy taki który nam się podobał , zaoszczędzone pieniądze wolę zostawić w knajpach delektując się lokalną kuchnią :]

też się trzymam tej strategi, nigdy nic na sztywno - max pierwszy camp, który jest miejscem wymarzonym - gdzieś daleko. Później w drodze do domu zatrzymujemy się na kolejnych i te wybieramy jeżeli się da wraz z katalogiem, co wcale trudne nie jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam aplikacje ACSI. Tam masz mape i zaznaczone kempingi, wiec praktycznie nic nie trzeba planowac. Kempingow naprawde sporo i dokladnie opisane w aplikacji. (cena, daty obowiazywania znizki, daty otwarcia kempingow, atrakcje itp)

Edytowane przez Kondziorro (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

pytanie tylko czy nie zamówiłeś 2 letniej subskrypcji i karta nie przyjdzie sama a kasa nie zniknie z konta. Sprawdź to, bo przeważnie tak jest.

 

sprawdziłem nie mam subskrypcji :yes:

 

pytanie, zamawiał ktoś już na sezon 2018 ?

 

w sumie normalnie karta + apka na 2018 kosztuje €19.54 a przy zakupie subskrypcji €11.95  za pierwszy rok, subskrypcja na 2 lata minimum. W sumie już miałem się skusić na subskrypcję ale nie spodobał mi się zapis że mogą obciążać moją kartę bez pytania więc narazi nie zamówiłem :hmm:

 

czy ktoś z Was ma subskrypcję i wyraził zgodę na obciążanie karty  ?

ja chyba zamówię normalnie za €19.54 bo nie podoba mi się zapis że mogą automatycznie obciążać moją kartę na kolejne odnowienie aż do odwołania (subskrypcja przedłuża się automatycznie)  :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdziłem nie mam subskrypcji :yes:

 

pytanie, zamawiał ktoś już na sezon 2018 ?

 

w sumie normalnie karta + apka na 2018 kosztuje €19.54 a przy zakupie subskrypcji €11.95  za pierwszy rok, subskrypcja na 2 lata minimum. W sumie już miałem się skusić na subskrypcję ale nie spodobał mi się zapis że mogą obciążać moją kartę bez pytania więc narazi nie zamówiłem :hmm:

 

czy ktoś z Was ma subskrypcję i wyraził zgodę na obciążanie karty  ?

ja chyba zamówię normalnie za €19.54 bo nie podoba mi się zapis że mogą automatycznie obciążać moją kartę na kolejne odnowienie aż do odwołania (subskrypcja przedłuża się automatycznie)  :oslabiony:

 

moim zdaniem ta subskrypcja jest na 2 lata. Ja bez czytania w 2015 wyraziłem zgodę i dostałem kartę w 2015 i w 2016 + obciążenie karty. W 2017 karta nie przyszła - zamówiłem znowu na 2 lata, przynajmniej tak mi się wydaje :)

 

jak do lutego nie będzie karty to zamówię nową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie zamawiacie te karty? Na stronie acsi.eu nie potrafię zamówić do Polski - chyba, że coś źle robię?

 

 

EDIT: Już sobie poradziłem :) 

Edytowane przez bw81 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Właśnie zastanawiamy się nad wykupieniem tej karty i żeby mieć tę opcję za 11,95 E musimy najpierw wyrobić ACSI CLUB ID tak?

a ta druga kosztuje rocznie 4,95 E, tylko co ona daje? Tylko tak na prawdę ubezpieczenie? Używacie jej?

 

 

i jeszcze jedno pytanie do wtajemniczonych... a jak się ma karta ACSI do karty FICC ?? macie jakieś spostrzeżenia?

Edytowane przez S&A (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zastanawiamy się nad wykupieniem tej karty i żeby mieć tę opcję za 11,95 E musimy najpierw wyrobić ACSI CLUB ID tak?

a ta druga kosztuje rocznie 4,95 E, tylko co ona daje? Tylko tak na prawdę ubezpieczenie? Używacie jej?

 

 

 

ACSI CLUB ID to też dokument zastępujący dowód osobisty, czy paszport. Żeby kupić kartę ACSI za 11,95€ musisz wykupić ID i subskrypcję. Subskrypcja jest co najmniej dwuletnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko poza sezonem. Są też miejsca, które honorują ACSI i w sezonie ale wtedy zniżki są mniejsze.

 

A czy ktoś dostał już kartę na 2018 rok? Przedłużałem subskrybcję w październiku i jeszcze nic od nich nie dostałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.