Skocz do zawartości

Karta ACSI Camping Card


pianim

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam kartę CCI (FICC)z PZM.

 

 

Tylko u nas, w Polsce jeszcze nie honorują  :(.

 

CCI? W bardzo wielu miejscach honorują i dostajesz około 10% zniżki.

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CCI? W bardzo wielu miejscach honorują i dostajesz około 10% zniżki.

Po sezonie bo w sezonie max. 5 i to też zazwyczaj tylko od ceny za osobę a już za parcelę nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Po sezonie bo w sezonie max. 5 i to też zazwyczaj tylko od ceny za osobę a już za parcelę nie.

 

Ja pisałem w kontekście Polski. Ale za granicą też przeważnie jest 7-10% zniżki w sezonie, bo tylko wtedy jeżdżę za granicę akurat. W CRO np w Bijela Uvala dostaliśmy 10% na wszystko

 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na CCI dostalem 5% znizki od calosci pobytu na kempingu Dole w Cro.

W 2012 w pierwszej poł. sierpnia na tym kempie dostaliśmy też 5% ale od osób i od miejsca nieparcelowanego z wyłączeniem ceny za prąd i taxe klimatyczną. Miejsce mieliśmy to samo co Wy ;)

 

  Ja pisałem w kontekście Polski. Ale za granicą też przeważnie jest 7-10% zniżki w sezonie, bo tylko wtedy jeżdżę za granicę akurat. W CRO np w Bijela Uvala dostaliśmy 10% na wszystko

W Pl to nie mam doświadczenia z tą kartą, wiem że w Cro mają wyjątki gdzie dają więcej niż 5 w sezonie ale to bardzo rzadko - tu własnie Bijela Uvala pod warunkiem pobytu na min. 4 doby i tylko od ceny za osoby. Przy 2 osobach w najwyższym sezonie lipiec-sierpień i 10 dniach pobytu upust zaledwie pokryje koszt zakupu karty a może i nie. Z tego co pamiętam kosztowała wtedy ok. 40 zł z przesyłką, (nie wiem ile teraz ale raczej więcej niż mniej),  więc żaden interes a jak dadzą tylko 5% to już się nie opłaca skórka za wyprawkę dlatego już nie korzystamy z tej karty. W przypadku większej liczby osób coś tam pewnie się zwróci ale naprawdę grosze.

Acha trzeba pamiętać, że upust jest możliwy tylko przy płatności gotówką - przynajmniej tak było wcześniej, może zaszła zmiana.

 

W tym roku bardzo dużo kempingów chorwackich wogle zrezygnowało z upustów na CCI na rzecz Avtokampi.si, która jest zupełnie za darmo, wystarczy rejestracja i karta przychodzi w wersji elektronicznej na maila - imienna a upusty mają wcale niegorsze od ACSI. Dużo kempingów oferuje również pobyty w cenie 15 eu - 20 eu poza sezonem np. lub upusty rzędu zazwyczaj 5-10% w sezonie :) i 20% poza. Lista jest spora i obejmuje tez kempingi w Słowenii w tym termalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy dwóch osobach to może, ale przy 2+1+pies CCI zwraca się w zasadzie po po kilku dniach pobytu na jakimś zagranicznym kempingu. W Bijela Uvala nawet za psa nam policzył zniżke. Generalnie przy płatności odliczył nam 10% od całości. Może teraz jest inaczej. Z innymi kempingami w Cro nie mam doświadczenia zupełnie. Ale w innych krajach, Słowenia, Węgry i Polska to karta rok w rok zwraca mi się spokojnie po kilka razy. Chociażby w tym roku pobyt w Toruniu 3 doby na kempingu Tramp. Za każdy dzień 9 zł zniżki, czyli już mamy 27 zł taniej. Ziarno do ziarna i karta zarabia na siebie. Może to nie są jakieś kokosy ale zawsze coś :-)

 

Dzięki za cynk z tym avtokampi. Wyrobie sobie na przyszły rok :-)

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile w tym roku karta CCI kosztowała? bo nawet nie wiem?

Pies też członek załogi to zniżka się należy :D

 

Myślę, że Avtokampi w przyszłym roku poszerzy jeszcze ofertę, bo to pierwszy rok dopiero i jeśli karta nadal będzie tak łatwa do zdobycia i za darmo to fajna alternatywa. Oni zrzeszają też kempingi z Bośni, Czarnogóry i Serbii więc może i te kraje dołączą do programu. To fajny serwis, zawsze mają bieżące info o zmianach, typu remonty i nowych udogodnieniach na kempingach. W tym roku wprowadzili też informacje pogodowe i wrzucali komunikaty o zbliżających się zagrożeniach. Wszystkie informacje np. o nawałnicach, które zbliżały się do kempingów na Istrii też podawali jak również potem skutki tych nawałnic gdzie połamało/ wyrwało drzewa i doszło do zniszczeń przyczep, aut. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te zniżki to wszyscy sobie dają jak im się widzi, na ACSI na niektórych kempingach nic nie dawali bo high sezon, na innych 5-10% zależnie od fazy księżyca, na innych dostałem 20 i 25 % jako stały klient, a w prapratnie było 5% za powyżej 4 nocy (albo 5ciu) i 5% na ACSI, ale zapytałem dlaczego tylko 5 i laska w recepcji dała 10% za kartę i 5% za pobyt. Więc trzeba walczyć i pytać się za każdym razem.

 

Wysłane z telefonu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, no to moje doświadczenia z kartą ASCI są takie: właśnie zrobiliśmy ponad 4 tys. km. przez Niemcy i Francję (szczegóły http://forum.karawaning.pl/topic/24704-relacja-wyprawa-do-francji-2017/) i NIESTETY nigdzie nie załapaliśmy się na zniżkę na kempingu z tytułu posiadanej karty. Generalnie to albo tej karty nie akceptowali na kempingach na które dotarliśmy, albo u nich to jeszcze był środek sezonu a nie "po sezonie" (a byliśmy na początku września!). Fakt, że naszą trasę nie planowaliśmy wg przewodnika kempingów honorujących zniżki, to też nie jestem jakoś specjalnie załamany faktem trochę niepotrzebnej inwestycji w kartę ASCII...

Ale w przyszłym roku chyba sobie odpuszczę jej zakup :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, no to moje doświadczenia z kartą ASCI są takie: właśnie zrobiliśmy ponad 4 tys. km. przez Niemcy i Francję (szczegóły http://forum.karawaning.pl/topic/24704-relacja-wyprawa-do-francji-2017/) i NIESTETY nigdzie nie załapaliśmy się na zniżkę na kempingu z tytułu posiadanej karty. Generalnie to albo tej karty nie akceptowali na kempingach na które dotarliśmy, albo u nich to jeszcze był środek sezonu a nie "po sezonie" (a byliśmy na początku września!). Fakt, że naszą trasę nie planowaliśmy wg przewodnika kempingów honorujących zniżki, to też nie jestem jakoś specjalnie załamany faktem trochę niepotrzebnej inwestycji w kartę ASCII...

Ale w przyszłym roku chyba sobie odpuszczę jej zakup :)

 

A czego się spodziewaliscie jadąc nie według przewodnika? Skoro są setki campingow że zniżką to po co jechać w ciemno na inne?

 

No, jeśli nie zaplanowaliście trasy wg książki - to z całym szacunkiem, ale nie dziwię się, że inwestycja okazała się nietrafiona. Całą trasę można zaplanować jeszcze w domu, przed zakupem, sprawdzając w nacie, które kempingi są w programie ACSI. A Niemczech jest ich sporo i to już od sierpnia.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, jeśli nie zaplanowaliście trasy wg książki - to z całym szacunkiem, ale nie dziwię się, że inwestycja okazała się nietrafiona. Całą trasę można zaplanować jeszcze w domu, przed zakupem, sprawdzając w nacie, które kempingi są w programie ACSI. A Niemczech jest ich sporo i to już od sierpnia.... 

 

dodatkowo od lat są to te same campingi, jedynie przybywa kilka nowych co sezon. Na planowanie podróży są całe zimowe wieczory, weekendy. Oczywiście jadąc przed lub po sezonie takie planowanie robi się z katalogiem Acsi przynajmniej w pewnej części. Sam byłem w maju w Cro na campingu, który nie honorował zniżki (było ok -10%), ale cena i tak była  niska (ok 100zł doba). Natomiast na campach typu Zaton, Solaris, Stobreć można oszczędzić ponad 100zł dziennie.  Podobnie jest w innych krajach, we Włoszech po 20.08 jest ok 200 campów dających rabat według kategorii z katalogu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, no to moje doświadczenia z kartą ASCI są takie: właśnie zrobiliśmy ponad 4 tys. km. przez Niemcy i Francję (szczegóły http://forum.karawaning.pl/topic/24704-relacja-wyprawa-do-francji-2017/) i NIESTETY nigdzie nie załapaliśmy się na zniżkę na kempingu z tytułu posiadanej karty. Generalnie to albo tej karty nie akceptowali na kempingach na które dotarliśmy, albo u nich to jeszcze był środek sezonu a nie "po sezonie" (a byliśmy na początku września!). Fakt, że naszą trasę nie planowaliśmy wg przewodnika kempingów honorujących zniżki, to też nie jestem jakoś specjalnie załamany faktem trochę niepotrzebnej inwestycji w kartę ASCII...

Ale w przyszłym roku chyba sobie odpuszczę jej zakup :)

 

w przewodniku masz dokładnie opisane który kemping w jakim czasie honoruje kartę i tego trzeba się trzymać :yes:

 

 

średnia oszczędność na kempingach na których korzystaliśmy z karty wychodzi ok 20e/ dobę więc karta zwraca się już po jednym noclegu, w tym sezonie dzięki karcie ACSI zaoszczędziliśmy ok 1200 zł więc za rok zamawiam kartę już w styczniu :miga:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przewodniku masz dokładnie opisane który kemping w jakim czasie honoruje kartę i tego trzeba się trzymać :yes:

 

 

średnia oszczędność na kempingach na których korzystaliśmy z karty wychodzi ok 20e/ dobę więc karta zwraca się już po jednym noclegu, w tym sezonie dzięki karcie ACSI zaoszczędziliśmy ok 1200 zł więc za rok zamawiam kartę już w styczniu :miga:

pytanie tylko czy nie zamówiłeś 2 letniej subskrypcji i karta nie przyjdzie sama a kasa nie zniknie z konta. Sprawdź to, bo przeważnie tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.