Skocz do zawartości

Relacje ze Zlotu


szary11

Rekomendowane odpowiedzi

A wiecie jak fajnie wyglądała karawana 10 zestawów przyjeżdżająca około północy? :)

 

Jeszcze nie poobrabiałem fotek i nie wiem co mam. Ale niebawem coś wrzucę :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Według mnie, to jak tylko właściciele zrealizują swoje plany, o których rozmawialiśmy, to kemping stanie się niezłą perełką wypoczynkową. Tereny wprost rewelacyjne, ścieżki rowerowe w borach sosnowych, dookoła jeziora, teren parę hektraów, dla mnie rewelacja. Okolica nieskażona zbytnią cywilizacją.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomekk, teren to natura 2000 i Puszcza augustowska. Tam na postawienie kibla trzeba otrzymać zgodę. Nie mniej Właścicielka walczy o rozwój swojego kempingu, efekt prac, porównując zeszły rok, był znaczny. Są plany wyrównania terenu, dobudowa sanitariatów, więcej punktów z prądem i wodą...

 

A miejsce, jak sami widzieliście, jest piekne! :serducha: I szczerze mówiąc spotkania w tego tupu miejscach będą bardziej mnie pociągały. :przyczepa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie miejsca są po prostu bezkonkurencyjne. :ok:

Za fotki i spotkanie od załogi Trafko 4x TAK. :ok:

Do zobaczenia na szlaku dla wszystkich pozytywnie zakręconych. :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no obraza mojego majestata Rysiaczku, żeby na żadnym zdjęciu mnie nie uwiecznić? no ładnie... a pamiętasz o spotkaniu w Warszawie??:tuptup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no obraza mojego majestata Rysiaczku, żeby na żadnym zdjęciu mnie nie uwiecznić? no ładnie... a pamiętasz o spotkaniu w Warszawie??:tuptup:

 

Ale zato twoja małżonka jest :swiety:

 

Kuba na trzecim zdjęciu widać twoje kolana :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.