Skocz do zawartości

HOBBY modernizacje


MirasM

Rekomendowane odpowiedzi

hmm.... aż takiej odpowiedzi się nie spodziewałem.

 

ale chodzi mi o ten najładniejszy tyłek :serducha:

 

bo mój cholercia wygląda nieszczególnie (nie patrz na brud)

 

post-5296-0-32942200-1306480924_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.... aż takiej odpowiedzi się nie spodziewałem.

 

ale chodzi mi o ten najładniejszy tyłek :serducha:

 

bo mój cholercia wygląda nieszczególnie (nie patrz na brud)

 

post-5296-0-32942200-1306480924_thumb.jpg

 

patrząc na Twój zderzak wyjście jest proste - Ty bierzesz od Mirka z zakładasz do swojej

a Twój jedzie do Piotra, obcina ten dziurawy fragment, bo niewiadka jest węższa i zakłada

 

:palacz::lol:

 

Zmierz czy szerokość jest ta sama i Piotrek też niech zmierzy i wtedy zadecydujemy

 

eNka jest węższa, wg papierów ma 205, więc bez cięcia się nie obejdzie :niewiem:

Edytowane przez konrad_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrząc na Twój zderzak wyjście jest proste - Ty bierzesz od Mirka z zakładasz do swojej

a Twój jedzie do Piotra, obcina ten dziurawy fragment, bo niewiadka jest węższa i zakłada

 

:palacz::lol:

 

 

 

eNka jest węższa, wg papierów ma 205, więc bez cięcia się nie obejdzie :niewiem:

 

Konrad_b lubię z toba rozmawiać tak samo jak z Topmirexem pić. Naprawdę.

I nie mysl, że uprawiam wazeliniarstwo. :banan:

 

Niestety zmierzę dopiero w poniedziałek - dzisiaj ewakuuje się z DC przed nalotem sojusznika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... w Bałtowie wypieki na twarzy to chyba jednka od ogniska były....:hmm:

 

ale cicho sza, bo mnie jeszcze Ufolz zagoni do rozkładania swojego przedsionka :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Bałtowie jak wjechał to się zakopał na amen - do przodu nie mógł bo zrywało mu koła na dołku i mokrej trawie, do tyłu tez nie - blokowal hamulec w przyczepie.

No to go cholera wypchnęliśmy - ale browara później postawił :yes:

 

Marek to umówmy się tak - zostawmy temat zderzaka do poniedziałku.

Zmierzę i dam znać.

W najgorszym przypadku wrócimy do tematu pod koniec sierpnia, bo pod koniec czerwca przyczepa z zaloga robi już papa - :przyczepa: nad morze.

Edytowane przez GregorY (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

namysliłem sie wezme od ciebie ten nowy za free bo mi sie bardziej podoba i do niewiadki pasuje :hehe: :hehe: :lol: :lol:

 

 

 

a tak powaznie daj koledze jakbedzie pasował

niewiadka ma 205mm wiec musze ciac wezme ten uszkodzony

 

oddaj Piotrowi pod warunkiem że wstąpi do hobby klubu - przybędzie kolejna hobbitka na forum :-]

 

:hmm: z checia bym kupił hobby 420 :yay: bo mi sie podoba ale niestety zona przyzwyczaiła sie do niewiadki :sciana: i nie chce zmian :krzykacz:

 

tak ze z klubu nici beksa.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

namysliłem sie wezme od ciebie ten nowy za free bo mi sie bardziej podoba i do niewiadki pasuje :hehe: :hehe: :lol: :lol:

 

 

 

a tak powaznie daj koledze jakbedzie pasował

niewiadka ma 205mm wiec musze ciac wezme ten uszkodzony

 

 

 

:hmm: z checia bym kupił hobby 420 :yay: bo mi sie podoba ale niestety zona przyzwyczaiła sie do niewiadki :sciana: i nie chce zmian :krzykacz:

 

tak ze z klubu nici beksa.gif

 

Piotrek byłeś pierwszy, więc czekałem z podjęciem decyzji na ciebie :swiety:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.