Skocz do zawartości

wycieczka w okolicach Wrocławia


calkiemnowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych forumowiczów :) jestem tu nowy i byc może piszę w złym miejscu...mam pytanie do bardziej zorientowanych w temacie,a mianowicie:mam pierwszą przyczepkę i chciałbym z dziewczyną wybrać sie na weekend niekoniecznie 500km od Wrocka...najlepiej jakies jeziorko,las itp...marzy nam sie obcowanie z naturą bez żadnych pól kempingowych.Jezeli znacie fajne miejsce powiedzmy w promieniu 100-120km od wrocławia byłbym bardzo wdzięczny :)) dziękuję i pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję miejscowość Rusko przy drodze nr 5 Łatwy dojazd i ładne jeziorko niestety nie zagospodarowane ale miejsca mnóstwo a do sklepiku też nie daleko jest 10 min pieszo od jeziora w prywatnym domku tak że czynne długo i można się zaopatrzyć w wodę pitną RESZTA (PRĄD TOALETY KĄPIEL )WE WŁASNYM ZAKRESIE {MOŻNA W JEZIORZE} A jest możliwość wędkowania gdyż jest to zbiornik PZW tak więc nie ma żadnych dodatkowych opłat Mojej rodzince i znajomym się podoba no i jest naprawdę cichobiwak.gifpifo.gifpub2.gifbiggrin.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za szybką odpowiedź "aniarafal".poszukam czegoś o tym miejscu i być może tam zacznę przygodę z przyczepą :)

a kolega "terenowiec" chyba nie bardzo zrozumiał o czym mówię,albo jest tak wyposzczony,ze obcowanie tylko z jednym mu się kojarzy? :)

A może ktoś zna jeszcze jakieś ciekawe miejsca?piszcie jak przyjdzie Wam coś do głowy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona też mi to mówihehe%281%29.gif . A kempingów kilka jest. Poszukaj w dziale Polska Zachodnia. Poza tym niezbyt dokładnie sprecyzowałeś kiedy chcesz jechać (nie wszystkie kempingi w teraz są otwarte) i czy chcesz na kemping, czy w ładne miejsce gdzieś nad jeziorkiem bez infrastruktury kampu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elu masz trochę racji. Przeczytałem wcześniej, ale zapomniałem o tym założeniu :mlot:. Jeżeli autorzy szukają miejsca na dziko, to dobrze by było, gdyby było ono w miarę bezpieczne. Uważam, że taki są żwirownie koło Ptakowic i Kantorowic przed Lewinem Brzeskim (od Wrocławia 60 km jadąc przez Oławę i 70 km jada autostradą A-4). Woda czysta, dojazd dobry i w minionych latach widziałem tam przyczepy kempingowe. Jednocześnie jest to miejsce licznie odwiedzane przez wędkarzy, którzy stanowią pewnego rodzaju zabezpieczenie przeciw ewentualnym intruzom - karkom w dresach. Dla hołoty jest to trochę za daleko by jechać tam napić się piwa. Wadą miejsca jest brak lasu. Są tylko dziko rosnące wierzby wokół obu stawów. Można tam dobrze poserfować, choć wiatr jest szarpiący i nierówny.

post-2788-0-61910300-1302700984_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sulistrowiczki{PŁATNE POLE} też mogę polecić ze względu na warunki sanitarne( są bardzo dobre) woda ciepła cały czas, łazienki w super stanie zadbane i sprzątane niestety w ciepłe weekendy dużo ludzi poza tym można się wykąpać i jest plac dla dzieci będąc na ośrodku można łowić ryby nawet bez karty wędkarskiej (niestety stan rybostanu MARNY dużo sumików karłowych ) brakuje jakiś zabaw na weekendy bo zaplecze mają a nie wykorzystujączerwona.gif Z płatnych ciekawie jest też w Bielawie ( ZBIORNIK SUDETY) jednak marnie z sanitariatami (czyste są ale stan raczej średni chociaż jest ich dużo) no i o ciepłej wodzie można pomarzyć chociaż w tamtym roku KIEROWNIK OŚRODKA POWIEDZIAŁ ŻE TO SIE ZMIENI ale jeszcze nie sprawdzałem poza tym w weekendy są otwarte dwie kawiarenki w których można potańczyć i się pobawić wypić pifo.gif w tamtym roku TYSKIE było coś koło 3 zł także jakieś jedzonko jest i tez nie drogo w okresie letnim czynny jest basen ze zjeżdżalnią dla dzieci co ważne jest monitoring i ochrona całą dobę tak więc jest spokój bo z cisza to różnie ale da się wytrzymać NO I OCZYWIŚCIE SĄ RYBKI połowy tylko z kartą wędkarską A NAJŁADNIEJSZE I GODNE POLECENIA JEST MOLO (MOSTEKbiggrin.gif) PROWADZĄCY NA WYSPĘ OŚWIETLONY W NOCY SUPER NA ZDJĘCIA I SPACER Z DZIEWCZYNĄ LUB ZONĄ love_4.gif270747800-sex.gif ------REWELACJA----

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzy Wam się obcowanie :calus: ... Jest jeszcze lepsza ikonka, ta obok dwóch gości pijących piwko, ale nie będę już tak dosłowny ;)

 

Grzecznie zapytano - a Twoja odpowiedź ................ ręce opadają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja odpowiedź to był delikatny żarcik o lekko erotycznym zabarwieniu, a wynikał z fajnych słów, których użył autor wątku. Nie ma się czym przejmować. Nie bądźmy purytanami. Ważne, by calkiemnowym karawaning sie spodobał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

calkiemnowy,uzupełnił swój profil bedzie łatwiej dać ci namiary na cos w twojej okolicy.Ja ze swojej strony polecił bym zwirownię ,,bajkał'' w kamieńcu wrocławskim ryby,las ,woda w miarę spokojnie do lipca a i mnie można tam czasem spotkać ;) pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

calkiemnowy,uzupełnił swój profil bedzie łatwiej dać ci namiary na cos w twojej okolicy.Ja ze swojej strony polecił bym zwirownię ,,bajkał'' w kamieńcu wrocławskim ryby,las ,woda w miarę spokojnie do lipca a i mnie można tam czasem spotkać ;) pozdrawiam.

a i mnie można tam czasem spotkać

no to już po spokoju. :piwo::drink::biwak::hehe::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.