Skocz do zawartości

Pierwsza wyprawa do Chorwacji - jaki kemping na Istrii


Rekomendowane odpowiedzi

Byłem 3 razy na kempingu w miejscowości Savudrija ostatniraz z 7 lat temu kemping nazywał o ile pamiętam „Autocamp koniciar” na pewno nietaka pisownia i pamięć zawodzi. Pozostałość PRL, ale czysty i zalesiony. Wynajmowałemna nim ich przyczepę ( Stara adria) pamiętam, że wychodziło tyle, co zarozbicie namiotu. Bardzo milo wspominam tamte lata. Pamiętam, że wjazd nakemping był taki dla wtajemniczonych i kemping stanowił część większegokempingu. Jeśli nić się nie zmieniło od tamtego czasu to bardzo polecam. Ja mammałe dzieci i niestety jestem skazany na baseny i animacje L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Znacie coś więcej kempingów na istrii w cenie nieprzekraczającj 30 euro.(łącznie za rodzinę 2=2 samochód, przyczepa, przedsionek prąd) Planuję jechać przynajmniej na 3 tygodnie i cena ma znaczenie. Szukam kempingów z dostępem do morza i sanitariatami, reszta wygód mnie nie interesuje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym z tańszych kempingów na Istrii jest Mareda pod Novigradem www.vacansoleil.pl/Mareda gdzie ceny są w miarę umiarkowane: za parcelę /tzn. 2 osoby, prąd, stanowisko pod przyczepę/namiot w sezonie wychodzi ok. 130 zł, w czerwcu, wrześniu znacznie taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

witam wszystkich

podlacze sie pod ten temat bo tez mam zamiar wyjechac pierwszy raz do Chorwacji z rodzinka 2+2 , jakiego rzedu sa to koszty na 10 dni pobytu tam?

 

ile srednio kosztuje kemping ? czytam i czytam i ceny na stronach sa bardzo rozne i z duza rozbieznoscia ... jak jest na prawde?

nie intereuje mnie jakis mega super kemping moze byc maly i tak co mam to mam w przyczepie :) byle byl prad :)

 

witam wszystkich

podlacze sie pod ten temat bo tez mam zamiar wyjechac pierwszy raz do Chorwacji z rodzinka 2+2 , jakiego rzedu sa to koszty na 10 dni pobytu tam?

 

ile srednio kosztuje kemping ? czytam i czytam i ceny na stronach sa bardzo rozne i z duza rozbieznoscia ... jak jest na prawde?

nie intereuje mnie jakis mega super kemping moze byc maly i tak co mam to mam w przyczepie :) byle byl prad :)

 

 

rozumiem tez ze ceny wszedzie w euro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

podlacze sie pod ten temat bo tez mam zamiar wyjechac pierwszy raz do Chorwacji z rodzinka 2+2 , jakiego rzedu sa to koszty na 10 dni pobytu tam?

 

ile srednio kosztuje kemping ? czytam i czytam i ceny na stronach sa bardzo rozne i z duza rozbieznoscia ... jak jest na prawde?

nie intereuje mnie jakis mega super kemping moze byc maly i tak co mam to mam w przyczepie :) byle byl prad :)

 

 

 

 

rozumiem tez ze ceny wszedzie w euro?

 

 

 

 

Ceny są takie jak na stronach :krzykacz:

 

 

 

 

 

Są kempingi jedno, dwu itd. gwiazdkowe, więc należy szukać tańszych.

 

Polecam w Sawudriji "Veli Joze", a w Premanturze "Stupice".

 

Oba jednogwiazdkowe z całkiem wystarczającym zapleczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

Planujemy się wybrać na Istrię 29 czerwca i stąd mam kilka pytań odnośnie kampów na Istrii. Interesują mnie głównie Vestar/Polari/Puntizella - czy kojarzycie :

 

- jakie mają zabezpieczenia prądowe?

- czy są jakieś istotne różnice pomiędzy Vestar a Polari (sanitariaty, plaża i place zabaw)?

- czy opłaca się brać parcelę czy też w zupełności wystarczy camping place i gdzie łatwiej o miejsce?

 

Pozdrawiam

toa

Edytowane przez toa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam. jestem nowy na tej stronie, dlatego odpowiedz dopiero teraz. Trzy razy z rzędu byłem w Medulinie Camp Medulin, jest to ogromy moloch, ale zawsze sie znajdzie miejsce odpowiednie do oczekiwań, dużo czystych i sprzątanych kilka razy dziennie prysznicy i ubikacji, są miejsca zadrzewione jak i otwarte przestrzenie więc kazdy znajdzie miejsce dla siebie i dojazd równy, bezproblemowy. A sam Medulin, to mała mieścina bez większych atrakcji, pare karuzel, pare restauracji, pare sklepów, nie ma co liczyć na disco lub inne bankiety. Mnie osobiście Camp Medulin bardzo odpowiadał, ale wszystko się nudzi i czas na inne miejsce. Pozdrawia, Piotrek.

W tym roku po raz pierwszy wybieramy się do Chorwacji. Dotychczas byliśmy uzależnieni od niesamowicie urokliwego kempingu we Francji :biwak:. Powiedzcie, proszę, czy jest możliwość znalezienia na Istrii kempingu małego, spokojnego, bez "atrakcji" typu animacje, dyskoteki, przebierańcy, itp.? Najchętniej bez basenów (bo w końcu po to się jedzie nad morze,żeby to z niego korzystać:)) Jednym słowem chodzi nam o taki kemping z PRL-u :-] niby jest ale go nie ma, bez niepotrzebnego splendoru, po prostu miejsce na przyczepkę z dostępem do sanitariatów. Może ktoś trafił na taki kemping? Polećcie go, proszę, żeby nie jechać tak całkiem w ciemno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.