Skocz do zawartości

Tomaszów Mazowiecki - Alexcamp


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 lata później...

wypożyczałem przyczepę - miła, konkretna rozmowa. Wybór może i nie za duży, ale jak dla mnie było OK, bo jako świeżynka w temacie przyczep za wiele nie wiedziałem. Pomimo, że o tym nie rozmawialiśmy to w dniu odbioru przyczepy dostałem extra stolik i dwa fotele turystyczne (może i szczegół, ale ile musiałem sam się nachodzić żeby od kogoś pożyczyć ;-)) Kaucję otrzymałem z powrotem zaraz po oddaniu przyczepy. Ogólnie oceniam pozytywnie i polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam.

Kupiłam tu przyczepę. Miła, konkretna, profesjonalna obsługa. Przyczepy oferowane do sprzedaży sa naprawdę w dobrym stanie. Właściciele chętnie udzielają odpowiedzi na wszelkie pytania - nawet po zakupie. Potrafią telefonicznie doradzić, wyjaśnić.        Polecam zakupy właśnie tu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Kupiłam tu przyczepę. Miła, konkretna, profesjonalna obsługa. Przyczepy oferowane do sprzedaży sa naprawdę w dobrym stanie. Właściciele chętnie udzielają odpowiedzi na wszelkie pytania - nawet po zakupie. Potrafią telefonicznie doradzić, wyjaśnić.        Polecam zakupy właśnie tu.

wrzuć fotkę tej kupionej przyczepki i pochwal się w dziale nasze pojazdy.. :)

Ciekawość to straszna cecha lecz pochwal się którą wybrałaś. :)

Edytowane przez ufolz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 2 lata później...

Witam, dwa tygodnie temu zakupiłem w Alexcampie swoją drugą w historii przyczepkę, a że podobno przyzwyczajenie drugą naturą człowieka, to znów Knaus...Tym razem Sport 500FDK 2007 (przesiadka z Sudwinda M 485M 1995)

Przyznaję, przyczepki w Alexcampie są w dobrym stanie, może nie najtańsze, ale w mojej ocenie warte grzechu...;-) Gospodarze mili i profesjonalni... Podsumowując polecam... a dodatkowy atut to bliskość od W-wy i dobra droga... (godzinka drogi)...

post-1631-0-70719200-1490436084_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

W styczniu zakupiłem przyczepkę w Alexcampie. 

IMG_20180111_104139.thumb.jpg.c70a5e07e37a83c9b43650687dce31d3.jpg

Adria Altea 512 DT. Po rozmowie telefonicznej decyzja jadę oglądać.

Stan przyczepy zgodny z ogłoszeniem i rozmową (wielki plus).

Oględziny i decyzja o zakupie. Przyczepa zaklepana (bez zaliczek, zadatków...) i odebrana tydzień później.

Oglądałem kilka innych (pobieżnie) na placu i stan ich nie wzbudzał zastrzeżeń.

Także poszukującym polecam podjechać zobaczyć pogadać, można coś wybrać.

W dniu 25.03.2017 o 11:03, bertosz napisał:

 

Przyznaję, przyczepki w Alexcampie są w dobrym stanie, może nie najtańsze, ale w mojej ocenie warte grzechu...;-) Gospodarze mili i profesjonalni... Podsumowując polecam... a dodatkowy atut to bliskość od W-wy i dobra droga... (godzinka drogi)...

post-1631-0-70719200-1490436084_thumb.jpg

Zgadzam się z bertoszem.

p.s. Jest inny adres Spalska 8

 

Edytowane przez mac (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 25.03.2017 at 11:03 AM, bertosz said:

Witam, dwa tygodnie temu zakupiłem w Alexcampie swoją drugą w historii przyczepkę, a że podobno przyzwyczajenie drugą naturą człowieka, to znów Knaus...Tym razem Sport 500FDK 2007 (przesiadka z Sudwinda M 485M 1995)

Przyznaję, przyczepki w Alexcampie są w dobrym stanie, może nie najtańsze, ale w mojej ocenie warte grzechu...;-) Gospodarze mili i profesjonalni... Podsumowując polecam... a dodatkowy atut to bliskość od W-wy i dobra droga... (godzinka drogi)...

post-1631-0-70719200-1490436084_thumb.jpg

Ogladalem ludzaco podobna budke jak przyjechala w deszczu z rozwalonym przednim naroznikiem. Kupujacy nawet niczym nie zabezpiezyl jej.... Wlasnie do Alexcampa. Nawet mam chyba jej zdjecia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, ufolz napisał:

Ogladalem ludzaco podobna budke jak przyjechala w deszczu z rozwalonym przednim naroznikiem. Kupujacy nawet niczym nie zabezpiezyl jej.... Wlasnie do Alexcampa. Nawet mam chyba jej zdjecia. 

Może mówisz o tej... Jest cały czas w ofercie i miała robiony przedni lewy narożnik (wstawione kratki wentylacyjne...)

 

Moja miała uszkodzony lewy tylny narożnik - wyglądało na plastiki...

IMG_0502-500x375.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam !

Nasza następna przyczepa została zakupiona właśnie tu - w Alexcampie - Adria Adora 423PS stan 100% zgodny z opisem , życzyłbym sobie i innym takie podejście do klienta. 

Oczywiście cena odzwierciedla stan , więc poszukiwacze tanich  perełek raczej nic tu nie znajdą , ceny są zbliżone do cen na zachodzie .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Miesiąc temu kupiłem dethleffsa - generalnie stan zgadza się z opisem i tym co mówił sprzedający. Na obecną chwilę nie mam żadnych zastrzeżeń, sprzedający miły, konkretny i profesjonalny, polecam :)

IMG_1867.thumb.JPG.7030a8f87759ae67c91f9deefd4520a0.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Cześć 

Osobiście nie polecam. Pojechałem po Wilka 2000r. Na telefon wszystko w najlepszym porządeczku (włącznie z zapewnieniami typu: zwacam za podróż w przypadku jakichś niezgodności). Na miejscu porażka. Buda zardzewiała jakby w jakiejś permanentnej wilgoci stała i mójulubiony tekst "po nową do salonu". Ale to nic, w ogłoszeniu było dmc niecałe 1300. Mój holownik może rwać 1460. Tym czasem na miejscu tabliczka znamionowa 1500kg. Niezgodności w papierach. Na SMS przypominający o deklaracji zwrotu za bezsensowną podróż nawet brak odzewu. Zasada: jest koniunktura mam Cię w d...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.