Skocz do zawartości

Kemping nad zaporą Pszczyna-Łąka


Tombr

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy w niedzielę pojechaliśmy zobaczyć Ośrodek. Z zewnątrz jest bardzo fajne, pole kempingowe to patelnia ale jesienią słoneczko może się przydać. Miejsca na ognisko na samym kempingu nie było widać zresztą i tak oglądaliśmy z zewnątrz bo na ośrodku panowała jeszcze cisza, dlatego nie znana jest cena za prąd (info dla meserta). Obok Ośrodka znajduje się jednak bar "Decha u Lecha", gospodarz bardzo miły. Posiada kuchnię polową więc można załatwić jakieś jedzenie - sam mówił że można się dogadać. Na koniec dołączamy jeszcze kilka zdjęć: 1. brama wjazdowa na pole kempingowe z dwóch ujęć w tle zaplecze, 2. brama wjazdowa na Ośrodek, 3. pole zza płota, oraz 4 bar z zewnątrz i w ogródku.

post-3015-0-09307600-1301942581_thumb.jpg

post-3015-0-68874000-1301942593_thumb.jpg

post-3015-0-59588200-1301942604_thumb.jpg

post-3015-0-82801200-1301942625_thumb.jpg

post-3015-0-53759400-1301942681_thumb.jpg

post-3015-0-49412500-1301942694_thumb.jpg

post-3015-0-50312600-1301942705_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to już otwarte ?? można zajechać na weekend ???

 

Ostatnio czyli w zeszłym roku . Od kiedy będzie czynne muszę sprawdzić

 

Powinno być czynne bo na stronie piszą że od kwietnia do października

Edytowane przez Tombr (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio czyli w zeszłym roku . Od kiedy będzie czynne muszę sprawdzić

 

Powinno być czynne bo na stronie piszą że od kwietnia do października

 

Jak byś tam był to zrób może z bliższa jakieś zdjęcia sanitariatów i podeślij proszę, bo jestem ciekaw jak ta sprawa tam wygląda. No chyba że już jakieś posiadasz :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartosz_b odnośnie sanitariatów to zawiedziony nie będziesz, a fotki jeśli jakieś będą to pewnie wkleimy, może Major bedzie coś miał to wrzuci :banan:

 

Właśnie gdzieś zapodziały mi się zdjęcia sanitariatów:P Jak znajdę w tym swoim bałaganie to na pewno wrzucę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sanitariaty są lux aż się zdziwiłem że może być tak ładnie u nas w Polsce a tym bardziej "u mnie" :-) . Nie ma co narzekać tylko przybywać na weekend i pozwiedzać . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

No super sprawa, tam jeszcze nie byłem. Jest tylko jeden problem ktos wspominal wczesniej ze nie mozna wprowadzac na teren kampingu zwierzat, czy to prawda? Jezeli tak to na samym starcie eliminuje wypad w moim przypadku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No super sprawa, tam jeszcze nie byłem. Jest tylko jeden problem ktos wspominal wczesniej ze nie mozna wprowadzac na teren kampingu zwierzat, czy to prawda? Jezeli tak to na samym starcie eliminuje wypad w moim przypadku...

 

 

Byłem ostatnio bez cepki (mam do tego miejsca jakieś 15km i pojechaliśmy całą rodzinką + pies) i zakaz wejścia w część strzeżoną, kempingową z psiakiem. Plażowaliśmy trochę po stronie "dzikiej".

Szkoda że mają takie ograniczenie, ja też wybieram kempingi między innymi pod kątem psiaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 miesiące temu...

Mam blisko na ten kemping .Czy ktoś dysponuje zdjęciami z tego kempingu i może je wkleić tutaj ?

Czekam też na opinie na temat pobytu.Jak liczony jest prąd?Jak daleko do sanitariatów? Jak wygląda sprawa ciepłej wody itd.

Edytowane przez belmondo4 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam blisko na ten kemping .Czy ktoś dysponuje zdjęciami z tego kempingu i może je wkleić tutaj ?

Czekam też na opinie na temat pobytu.Jak liczony jest prąd?Jak daleko do sanitariatów? Jak wygląda sprawa ciepłej wody itd.

Na forum jest tak, że jak ktoś ma blisko to tam jedzie  i dzieli się informacjami - sprawdź i wrzuć to o co pytasz. Daj coś od siebie.

Edytowane przez ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tez uczynię ale w przyszłym roku,bo teraz to bankowo tam jest juz pozamiatane i zamknęte na 4 spusty..Mam tam ok. 30 km jazdy. Dwa zdjecia bram wjazdowych juz widziałem-są zielone i pewnie zamknięte,bo ta Łąka to  metropolią nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.