Skocz do zawartości

Kemping nad zaporą Pszczyna-Łąka


Tombr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zapraszam w moje rodzinne strony na kemping nad zaporą Łącką . Wiadomo jak jest z małymi zalewami - woda nie jest źródlanie czysta ale za to ciepła :-D (są ryby wszelakiego rodzaju więc można się w zagajniku przyczaić :-)). Teren samego ośrodka jest przygotowany mniej-więcej na 20 do 25 cypek ( ładnie wyrównany i trawiasty) . Jest kilka przyłączy do prądu i nowe kibelki z prysznicami :-) . Teren jest ogrodzony i na noc zamykany przez stróża . Do ośrodka należy też piaszczysta plaża (z barkiem :-D) oraz boisko . Jedyny minus jest taki że do najbliższego sklepu spożywczego jest ok. 1,5 km . Teren spokojny i cichutki (żadnej autostrady za zagajnikiem) . Polecam dla osób z dziećmi (taka mała namiastka naszego ukochanego morza ). Można też wypożyczyć wszelkiego rodzaju sprzęty do pływania (można pływać skuterami itp.) . Resztę proszę sobie doczytać ze stronki : http://www.pszczyna....-lace/strona/38

 

p.s. na stronie trochę pooszczędzali więc jak będę miał fotki to je wrzuce

 

Polecam i pozdrawiam :-)

Edytowane przez Tombr (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam wygląda sprawa z przyłączami elektrycznymi?. Gdybyś mógł to powrzucaj jakieś fotki

 

Fotki jak zrobię to wrzucę a co do przyłączy to jest bodajże 5 skrzynek i w każdej kilka kontaktów .

Jest to zrobione "z głową" dla posiadaczy domków na kółkach :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tombr ja Wam te wszystkie ryby wykarmię , obiecuję , że jak przyjadę ,za każdym razem 10 kg. gotowanej kukurydzy pójdzie do wody :policja:

 

Dawaj te fotki , zwłaszcza zdjęcia sanitariatów i jeziorka :hmm:

 

W tym roku jestem uziemiony i takie miejsce bardzo mnie interesuje :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiu niewiem czy pamiętasz ale ostatnio rozmawialiśmy o tym polu. Pole naprawdę fajnie przygotowane, przyłącza do prądu są, sanitariaty spoko na 5 , ale nie pasowało Wam że ze zwierzakami jest problem, zresztą mam jakieś zdjęcia ze zlotu tam to ci moge pokazać w sobote ja sie spotkamy, tylko weź jakiegoś laptopa. Tombr jak możesz odezwij sie na PW, w końcu jesteśmy sąsiadami, a może sie nawet znamy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam ten kemping szczególnie dla osób które lubią popływać na desce, kajaku, żaglówce. Na miejscu znajduje się wypożyczalnia sprzętu wodnego, ceny nie są wysokie (na stronie znajduje się cennik). Sanitariaty oraz całe zaplecze zrobione są z rozmachem i dosyć innowacyjną techniką (projekt dostał już kilka nagród). Można się tutaj poczuć jak na zachodnim kempingu :) . Kemping położony jest na uboczu, poza terenem zabudowanym w pobliżu lasów. Jest to doskonałe miejsce na wycieczki rowerowe (kilka tras rowerowych). Lasem można dojechać na rowerku do Pszczyny gdzie można zwiedzić zamek, zagrodę żubrów, skansen.

 

Odradzam wypady w letnie weekendy- kemping połączony jest z kompieliskiem i w upalne dni jest BARDZO tłoczno.

Edytowane przez major (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam ten kemping szczególnie dla osób które lubią popływać na desce, kajaku, żaglówce. Na miejscu znajduje się wypożyczalnia sprzętu wodnego, ceny nie są wysokie (na stronie znajduje się cennik). Sanitariaty oraz całe zaplecze zrobione są z rozmachem i dosyć innowacyjną techniką (projekt dostał już kilka nagród). Można się tutaj poczuć jak na zachodnim kempingu:). Kemping położony jest na uboczu, poza terenem zabudowanym w pobliżu lasów. Jest to doskonałe miejsce na wycieczki rowerowe (kilka tras rowerowych). Lasem można dojechać na rowerku do Pszczyny gdzie można zwiedzić zamek, zagrodę żubrów, skansen.

 

Odradzam wypady w letnie weekendy- kemping połączony jest z kompieliskiem i w upalne dni jest BARDZO tłoczno.

Dzięki Tomku za wstawkę fotek bo nie zrobiłem jeszcze a wiesz jak widać co jest to lepiej jak opisywać :-) . Pozdrawiam Tomek z piekarni :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Tomku za wstawkę fotek bo nie zrobiłem jeszcze a wiesz jak widać co jest to lepiej jak opisywać :-) . Pozdrawiam Tomek z piekarni :-)

 

Witam sąsiada:) Karawaniarzy z Pszczyny przybywa :)

 

P.S. Jestem synem Tomka. Póki co nie ma on tutaj konta- zagląda tylko czasem poczytać moje wypociny :P

 

Pozdrawiam Szymon :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sąsiada:) Karawaniarzy z Pszczyny przybywa :)

 

P.S. Jestem synem Tomka. Póki co nie ma on tutaj konta- zagląda tylko czasem poczytać moje wypociny :P

 

Pozdrawiam Szymon :)

 

A czesć Szymon pozdrów Tatę :-) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba, to o tym mejscu wspominałeś w Zubrzycy?

Kemping wygląda :ok: poza tym jeziorko,w okolicy tereny rowerowe i na dodatek to wszystko zaledwie rzut beretem od nas :hmm:

Oglądałem na mapie, miejscowość Łaka znajduje się pomiędzy jez.Goczałkowickim i jez.Łąka, nad którym z nich miesci się ośrodek?

Może jakieś bliższe wskazówki dotyczace dojazdu :blagac:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.