Skocz do zawartości

KIERUNKOWSKAZY BOCZNE


mp-pp

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz co ? Przynajmniej nie podawałbyś przestarzałych , nieaktualnych przepisów , myląc tym samym użytkowników forum .

 

Jeśli tak się znasz na wędzeniu , pieczeniu chleba, jak na przepisach , co przed chwila udowodniłeś , nie bierz się ani za jedno , ani za drugie .

 

Proponuję drugi kącik omijać szerokim łukiem :rolleyes:

 

Tylko teraz nie edytuj :policja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie na temat kierunkowskazów ale koledzy zerknijcie na to http://www.konturowka.pl/index.php?pg=prawo , bo jeśli dobrze kumam to przyczepy do 750kg niedozwolone stosowanie tablic wyróżniających, a przyczepy pow.750 -do 3500 można ale ne trzeba. Jeśli źle kumam to poprawcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nas policja ostatnio zatrzymała i niczego o czym tu mowa nas się nie czepiała, tylko chcieli żeby pokazać ubezpieczenie przyczepki :rolleyes:

Z tego co wiem i moja żona na kursie prawka sie pytała to nie trzeba mieć dodatkowych kierunkowskazów i dodoatkowych tablic ostrzegawczych z tyłu, bo dopiero wtedy sie je stosuje gdy suma pojazdów przekracza 18,75 m, także spoko nie martwcie sie :policja: byle do przodu i w trasie :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co ? Przynajmniej nie podawałbyś przestarzałych , nieaktualnych przepisów , myląc tym samym użytkowników forum .

 

Jeśli tak się znasz na wędzeniu , pieczeniu chleba, jak na przepisach , co przed chwila udowodniłeś , nie bierz się ani za jedno , ani za drugie .

 

Proponuję drugi kącik omijać szerokim łukiem :rolleyes:

 

Tylko teraz nie edytuj :policja:

 

Witam

Fakt przepis sie zmienil :hmm: przepraszam zainteresowanego za wprowadzenie w blad , co do Ciebie to nie poslucham propozycji omijania tego watku , bo mnie interesuje , a to na czym sie znam to wybacz powinno Cie mniej interesowac , dodam tylko ze jak narazie to dla mnie autorytetem w gotowaniu bedzie Rysiaczek lub Finger ktorzy to potrafia cos upichcic w czasie pobytu na polu kempingowym , zas czlowiek kopijacy czyjes teksty z innych stron bedzie zawsze watpliwym autorytetem :pub: pozostanmy moze przy tym ze Ty wiesz najlepiej :yay:

i obiecuje Ci ze wiecej na Twoje zaczepki slowne nie bede reagowac

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale radwan ja zupełnie nie potrafię gotować hehe%281%29.gif Wszystko , co umiem ugotować to woda na herbatę czy kawę hehe%281%29.gif

 

Autorytetem dla Ciebie nie będę , nie chcę być zresztą dla nikogo , bo nim nie byłem , nie jestem i nigdy nie będę hehe%281%29.gif

 

Dobra radwan , kończmy tę farsę , :hmm:

 

Pozdrawiam :rolleyes:

 

Ps. Przypomnę tylko , że pisałeś o gotowaniu w kąciku motoryzacyjnym w dziale kierunkowskazy boczne :policja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden umiał czytać , a drugi pisać .............. hehe%281%29.gif

 

a Ty potrafisz tylko dowalać. Czy musisz być taki niesympatyczny? Upuść trochę powietrza z tego balona, bo życie jest zbyt krótkie , żeby je zatruwać jadem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pjmlod_i_tusia - ktoś Wam bzdurę powiedział. Tzn, wiedział, że dzwonią, ale nie wiedzieli w którym kościele...

Zgodnie z przepisami maksymalna długość zestawu pojazdów wynosi 18,75m. Oczywiście takie gabaryty muszą być odpowiednio oznakowane.

 

Zgodnie z nowelizacją przepisów, kóre zacytował Radwan, jeżeli zestaw posiada długość ponad 8 metrów, to wtedy należy zamieścić tablice wyróżniające. Jest to niezależne od masy zestawu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś z tak zwanej ,, firmy " ? Jeśli tak,to przepraszam :rolleyes:

 

Ps. Nie oglądaj żadnych kabaretów w telewizji , bo tam takich kawałów jest sporo .................

 

Wybacz, ale nie będziesz mi doradzał w sprawie mojego prywatnego czasu. I tak jak napisał Radwan też kończę tą wymianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, nie podałem miejsca zapisu o 8 metrach.

W Rozporządzeniu podanym przez Radwana istnieją jeszcze przepisy przejściowe i końcowe gdzie w ┬ž 59 pkt 9:

„Do pojazdu lub zespołu pojazdów, którego długość przekracza 8 m albo dopuszczalna masa całkowita

przekracza 12 t, oznakowanie, o którym mowa w ┬ž 42, stosuje się po dniu 31 marca 2003 r.”

 

Poniżej fragment cytowany i link:

http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU20030320262

 

 

post-2768-0-65520100-1301572028_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.