Skocz do zawartości

Klubowicze


jacekwwa

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam,

już od jakiegoś czasu jestem na forum i męczyłem Was ostatnio przekornym tematem "wady Knausa", ale niestety nikt z Was nie był zbytnio przekonujący co do tych wad i klamka zapadła;-)

Jedyna wada to cena - choć kupiłem za absolutnie uczciwe pieniądze.

Oczywiście mówię o cenie jako wartości realnej (ilości piniądza - płacimy tyle co Niemcy/Holendrzy/etc. ale realnie kosztuje nas to min. 3x więcej), bo w relacji do jakości i stanu to jest bardzo dobra cena.

Sport 420 QD wprawdzie jeszcze nie stoi pod domem i nie opłacony, ale "przybity";-)

Pozdrawiam i życzę jak najwięcej udanych i bezpiecznych wyjazdów w Nowym Roku!

Mirek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No to i ja . Sidwind 450fu. Maleństwo, ale wystarczy.. 2004r. 1300dmc. Po Adrii mam pozytywne odczucia. Knaus jest budowany poprawnie, aż do bólu. Według mnie (nie każdy musi się z tym zgadzać) Adria jest dobrą marką, bez wachania wybrałbym ją np w porównaniu z hobby. Ale z Knausem przegrywa. Jak na razi cieszę się jak dziecko z lizaka :)

IMG_0912.JPG

20180120_152047(1).jpg

20180113_160818.jpg

20180113_160059.jpg

20180113_160413.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Pierzasty napisał:

No to i ja . Sidwind 450fu. Maleństwo, ale wystarczy.. 2004r. 1300dmc. Po Adrii mam pozytywne odczucia. Knaus jest budowany poprawnie, aż do bólu. Według mnie (nie każdy musi się z tym zgadzać) Adria jest dobrą marką, bez wachania wybrałbym ją np w porównaniu z hobby. Ale z Knausem przegrywa. Jak na razi cieszę się jak dziecko z lizaka :)

 

20180120_152047(1).jpg

 

 

 

Bardzo ładny ten Knaus. Mała uwaga. Tablicę się z tyłu montuje, a nie na blacie :P

 

Co do Adrii to zgoda, zwłaszcza jeśli chodzi o starsze modele. Adria dopiero pod koniec lat 2000 zaczęła przykładać większą wagę do jakości, designu itp. Wcześniejsze modele na pewno wizualnie odstawały. Jakością pewnie też mimo wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 22.01.2018 o 16:23, DOMINO7 napisał:

W sumie można zaktualizować listę. Na początku ub sezonu wyszła mała zmiana. Knaus został, ale teraz to Sudwind 500FU.

77D5BD07-7A4F-4754-A09B-25AEBB23A3CD.thumb.jpeg.c127b95525fe79ba9e534d76af4cf45c.jpeg

ciekaw jestem jak wygląda wnętrze czy jest wiele zmian w stosunku do aktualnego rocznika ? Z zewnątrz tylko trochę inny design i brak okna w drzwiach. Ciekawe czy były wtedy różne wersje tak jak np Silver edition ? Pozdr Zb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.