Skocz do zawartości

Koszelówka 1-3.04.2011r.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 283
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

coś nie widzę reakcji co byście wybrali :rolleyes:

 

Wybieraj Koszelówkę, bo w Danowskich mnie nie będzie :):) .

 

Dziś byłem w Koszelówce, odwiedziłem Zacisze i Zacisze Bis. Na Zaciszu Bis jest dokładnie tak, jak w zeszłym roku było. Nic się nie zmieniło. Natomiast w Zaciszu remontują drogę i media. Kładą jakieś rury a cała droga wysypana jest gruzem. Nie ma najmniejszego problemu, żeby tam wjechać, jest też miejscówka do rozłożenia przyczep. Problemem może być tylko, to że w razie niepogody te miejsca, które były rozkopane, a teraz są zasypane świeżą ziemią będą błockowate. W nocy po kilku :dzieki::):miga: i po ciemoku, można będzie w to wleźć i rano człowiek się zdziwi skąd błoto w przyczepie. Nie odradzam Zacisza, ani Zacisza Bis, tylko mówię na co zwróciłem uwagę. Rozmawiałem z jednym i drugim właścicielem i ani jeden, ani drugi nie robili żadnych problemów. Zastrzegli sobie tylko, żeby zarezerwować miejsce conajmniej na tydzień przed przyjazdem.

 

Zdjęcia wrzucę wieczorkiem.

 

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja to zacisze bis i jak piszesz musimy sie okreslić czy faktycznie jedziemy czy koledzy sie wykruszą?

a może ktoś jeszcze się dopisze?

Warunki lepsze na bisce bez błota i rur...

czyli następny piatek 25.03 musimy dać odpowiedź ja jestem na tak

misiek daj fotki koledzy co nie byli niech zobaczą może przekonaja swoje drugie połowy?

ufolz trudny wybór ale Warka najważniejsza , Danowskie to dłuuugi weekend majowy też warto jechać

a co do Koszelówki to zrozumcie żony może być jeszcze chłodno a wiadomo żony i dzieci nie rozgrzeją się tak jak my :) i

tu może okazać się że wyjdzie typowo męskie spotkanie ale i tak jestem za wyjazdami całą załogą :dzieki:

także poproście żony zagwarantujcie pełne butle z gazem aby było ciepło w budce no i sami wiecie rozumiecie jak przekonać żonki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczepan - ups o mało bym nie pojechał na żadne. :dzieki: Jeszcze raz wspomnę o 01.04 to nigdzie nie pojedziemy. Także wolę nie ryzykować co by nie stracić Danowskich i Warki. :)

Nie to żebym był pod pantoflem ale zdrowie dzieciaków jest na wagę złota.

Edytowane przez ufolz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja na obie ręce podpisuje sie za zaciszem bis

misiek za fotki :dzieki:

 

Szczepcio , przypadkiem trafiłem na ten wątek . Rozumiem , że z listy na Czerwoną Wodę mam Cię usunąć . Jakoś umknęła mi informacja o Twoich innych planach wyjazdowych . :)

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.