Skocz do zawartości

kilka pytan "nowego"


killbill

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

1. co robicie z tym stołem przy kanapie typu "podkowa". jest on duży i niewygodnie się przy nim siedzi,

a posiłki i tak pewnie spożywa się w przedsionku.

czy da się go złożyć na płasko i gdzieś wcisnąć?

ten drugi w zamykanej sypialni to już prostsza sprawa. jest mniejszy, także pewnie gdzieś go upchnę...

 

2. nad kuchnia jest panel kontrolny: włacznik oświetlenia, okapu oraz włacznik '12v" po wciśnięciu którego nic się nie dzieje??

pytanie więc do czego służy?

czy świecąca się kontrolka strom..... oznacza wpięcie przyczepy pod 220, czy sygnalizuje awarię??

 

3. są trzy kórki gazu w szafce. czy macie do tego instrukcję

 

pytania są typowo knausowe, proszę więc nie przenosić tematu. zapewne będzie ich jeszcze kilka

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

1. co robicie z tym stołem przy kanapie typu "podkowa". jest on duży i niewygodnie się przy nim siedzi,

a posiłki i tak pewnie spożywa się w przedsionku.

czy da się go złożyć na płasko i gdzieś wcisnąć?

ten drugi w zamykanej sypialni to już prostsza sprawa. jest mniejszy, także pewnie gdzieś go upchnę...

 

2. nad kuchnia jest panel kontrolny: włacznik oświetlenia, okapu oraz włacznik '12v" po wciśnięciu którego nic się nie dzieje??

pytanie więc do czego służy?

czy świecąca się kontrolka strom..... oznacza wpięcie przyczepy pod 220, czy sygnalizuje awarię??

 

3. są trzy kórki gazu w szafce. czy macie do tego instrukcję

 

pytania są typowo knausowe, proszę więc nie przenosić tematu. zapewne będzie ich jeszcze kilka

 

 

Pozdrawiam

 

 

ad.1 na płasko się raczej nie da.

ad.2 jak przyczepa będzie zasilana 12V to wtedy włącznik będzie działał. oświetlenie w okapie jest tak sprytnie skonstrowane :ok: zdejmij obudowę i zobaczysz o co chodzi.

ad.3 instrukcji nie mam, na czym polega problem ?

 

ad. pytania - pytania są typowo przyczepowe. wszystkie wymienione przez Ciebie elementy są identyczne lub bardzo podobne w przyczepach innych marek. Czekamy na dalsze pytania i wtedy się zastanowimy co z tym fantem począc :piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad.1 stoły zawsze są na swoim miejscu bo są bardzo potrzebne :ok: i co do stołów to nie przerabiaj ich czasem tzn nie zmniejszaj itd bo one służa też jako podłoże łóżek i musza być odpowiedniego wymiaru

 

ad.2 tu mam inne rozwiązania więc nie pomoge

 

ad.3 zawór z śniezynką jest od lodówki, z czajniczkiem od kuchenki, a z takim piecykiem od ogrzewania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reasumując wcześniejsze wypowiedzi.:

ad. 1. stół - stół służy jako stół, lub po złożeniu służy jako wypełnienie "dziury" w łóżku. Normalnym jest, że albo stoi ustawiony jako stół, albo opcja2 - łóżko jest cały czas rozłożone, a całe życie odbywa się w przedsionku. Popatrz dokładnie na konstrukcję stołu, a dostrzeżesz jak się składa. Przenoszenie i wciskanie gdzieś stolików, poniszczy je albo inne mebelki. A poza tym tak jak pisał kit - stoły zawsze są na swoim miejscu bo są bardzo potrzebne .

ad. 2 12V w przyczepce pojawia się albo z akumulatora przyczepy - schowanego przeważnie gdzieś pod siedzeniem, albo z wtyczki łączącej przyczepę z autem. Jak masz wtyczkę 13 pin to masz 12V w przyczepie "od razu". A jak masz wtyczkę 7 bolcową, to spróbuj podpiąć przyczepę, odpalić auto i włączyć światło przeciwmgielne - czasami tak są te instalacje wykonane wink.gif. Powinno wtedy chodzić: pompka WC, pompka wody (pamiętaj o napełnieniu zbiornika wodą i wsadzeniu do niego pompki., lodówka na 12V, oświetlenie w okapie - o czymś jeszcze zapomniałem?

Strom to po niemiecku prąd.

 

ad. 3 tak jak napisał kit - to jest jak gdyby rozdzielnia gazu z butli. Odpowiednie zawory pozwalają na pracę przypisanych im urządzeń. Dodatkowo musisz mieć podłączoną i otwartą butlę gazu biggrin.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w SWIFT'ACH np. mamy coś takiego w WC

http://www.wpcaravan...0tn6gb89se871t2

takie sobie wieszaczki nad kibelkiem waytogo.gif

 

pozdr

 

 

<wow> to jest zdjęcie z mojej cepki - kibelka :ok: . Jinx prawda że w angielkach jest pięknie rozwiązane to? a do spania rozwijam taką harmonijkę z listewek a stół wtedy londuje w przedsionku do jedzenia. <lol>

Edytowane przez ufolz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<wow> to jest zdjęcie z mojej cepki - kibelka :ok: . Jinx prawda że w angielkach jest pięknie rozwiązane to? a do spania rozwijam taką harmonijkę z listewek a stół wtedy londuje w przedsionku do jedzenia. <lol>

 

no racja, kilka rozwiązań jest tak doskonałych, że aż dziwne, że inni tego nie mają

a przy okazji zapraszamy killbill'a do Klubu Sympatyków Marki Swift grinser006.gif

 

pozdr

Edytowane przez JINX_Sanok (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak się chowa stolik na podróż? Czy za każdym razem jak rozkładasz łóżko ?

 

jej, chyba coś nie trybie albo nie ma znaków przystankowych.

Alle o co chodzi?:ok: nie rozumie pytań.

Jak rozkłada się łóżko to stolik zazwyczaj jest w przedsionku, a w podróży może być w wc lub na podłodze. wybór do usera.

Edytowane przez ufolz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jej, chyba coś nie trybie albo nie ma znaków przystankowych.

Alle o co chodzi?:ok: nie rozumie pytań.

Jak rozkłada się łóżko to stolik zazwyczaj jest w przedsionku, a w podróży może być w wc lub na podłodze. wybór do usera.

 

 

 

Znaki przystankowe ??? Takie z autobusem ?? serduszka.gif

 

 

Jeszcze raz:

 

Czy w ten sposób chowa się stolik podczas podróży ? Czy robi się to za każdym razem jak rozkłada się łózko ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaki przystankowe ??? Takie z autobusem ?? serduszka.gif

 

 

Jeszcze raz:

Czy w ten sposób chowa się stolik podczas podróży ? Czy robi się to za każdym razem jak rozkłada się łózko ?

 

Znaki przystankowe - zwane inaczej interpunkcyjne wraz z tzw interpunkcja - stylistyka odpowiedzialna za zrozumienie zdania. :sciana:

 

:sciana: stół chować do kibelka lub kłaść na podłodze :klnie: Ja wole jak wszystko ma swoje miejsce :klnie:

 

Są dwa sposoby zagospodarowania stolika

- oryginalny czyli do łazienki w specjalnie do tego przystosowanych uchwytach.

- lub można nie rozwijać harmonijki z listewek (w środkowej części łóżka) i w to miejsce umieścić stół (idealnie pasuje szerokość wraz z długością.)

 

A czy się chowa za każdym razem jak rozkłada się łóżko?? zależy od użytkownika cepki.

Mnie się wydaje że dość wyczerpująco odpowiedziałem :ok::piwo:

Edytowane przez ufolz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.