Skocz do zawartości

Gadżety zlotowo/forumowe


szary11

Jakie gadżety chcielibyśmy mieć na Zlocie?  

43 użytkowników zagłosowało

  1. 1. J.W.



Rekomendowane odpowiedzi

Ufolz, jak najbardziej może być w humorze. Czas? Na wykonanie odbitek pewnie ze 2 tygodnie potrzeba, to do połowy kwietnia można projektować. Mogę Ci jakieś fotki podesłać z Danowskich <-- to by był fajny akcent.

Projekty Twoje są super :(

 

:(

 

oki puszczaj.

bo mam już pomysł.

ufolz@o2.pl

Jak będzie wstępne rozplanowanie i układ podeśle do autoryzacji.

aa i podeślij jakies z poprzednich zlotów.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Uważam, że nieco literki sa nieczytelne odnośnie kempingu. Można by też w nazwie dać miejscowość.

 

Fajny pomysł z mapką. Może wstawiać mapki województw na każde kolejne zloty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że nieco literki sa nieczytelne odnośnie kempingu. Można by też w nazwie dać miejscowość.

 

Fajny pomysł z mapką. Może wstawiać mapki województw na każde kolejne zloty?

 

mówisz i masz.. :(

a teraz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może jeszcze dodać kropkę, gdzie te Danowskie są i powiększyć jeszcze logo forumowe umieszczając bardziej między przyczepą a kamperem?

 

Zapraszamy do dyskusji!!! :(

 

 

 

PS. Specjalnie dla "podpuszczacza" zamówione zostały otwieracze :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może jeszcze dodać kropkę, gdzie te Danowskie są i powiększyć jeszcze logo forumowe umieszczając bardziej między przyczepą a kamperem?

Zapraszamy do dyskusji!!! :(

PS. Specjalnie dla "podpuszczacza" zamówione zostały otwieracze :)

 

Kropka wstawiona.

logo kawarawaningu nie mogę przesunąć ponieważ zasłonie jeziorka i miejscowość Augustów na mapie podkładowej. :( i straci czytelność :(

 

PS. też się piszę na jeden otwieracz - no i oczywiście naklejki 3szt. aby się chłopaki nie bili o nie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:( w wolnej chwili :( dla mnie to przyjemność... :( a jeszcze jak widzę akceptację i podziw to buduje się serce. Dzięki. i jeżeli nie będzie uwag Szaremu wysyłam duży plik do plotowania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufolz stałeś się naszym nadwornym "wymyśliwaczem" naklejek. Super pomysły i tempo ich realizacji. Za to wszystko :-]:mlot::pupa:;) i wielkie słowa uznania .

 

 

 

 

P.S. Jeśli pomysły przychodzą ci po chmielu , to chyba z piwem się nie rozstajesz.:pub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co ja poradzę, że przyczepkę mam na razie gołą? dopiero zaczynam kompletować wyposażenie. a piwo pijam w butelkach najczęściej bo puszki smakują metalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.